Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

V Úvalu 1/84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole, LDN

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

I přes nepříznivou "covidovou" dobu byla paní profesorka ochotná operovat moji nemohoucí maminku, její přístup k nám před operací i po ní byl velmi hezký, vlídný, vše náležitě vysvětlila, dodala odvahu. Mnohokrát jí i jejímu manželovi panu profesorovi Robovi za záchranu maminky děkuji.

T
Umístění: jiné místo Jiný

Bohužel musím podotknout, že má zkušenost s pani doktorkou MUDr. Helenou Robovou, která mne vyšetřovala v nemocnici na Vinohradech, byla opravdu hrozná a otřesná. Jelikož jsem člověk z oboru a moc dobře vím, jaké to je pracovat s lidmi a hlavně s ženami, co mání nějaký problém a chtějí mít děti, o to víc by měl být člověk empatičtější. Natož k mladé ženě, která se chce snažit o děťátko. Přístup, vyšetření a komunikace opravdu otřesná. A to bych řekla že nejsem žádná “cíťa”, ale tohle mne opravdu poznamenalo a psychicky dost rozházelo. Nevím zda se pani doktorka špatně vyspala, každý den není svátek, ale pořád by se měla chovat empaticky a trošku mile. Bohužel ani jedno se jí nedařilo.
Už proto že jsem zdravotní sestra z oboru by se mohla chovat trošku slušněji a nepsat do zdravotní zprávy nepravdivé informace.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřeny pacient

Dnes jsem měla možnost paní docentkou poznat osobně. Jsem velice spokojená,její lidský přístup, přímé jednání, zkušenost nejlepší. Děkuji paní doktorce,člověk potřebuje vědět na čem je a paní doktorka vše vysvětlí,zároveň je velmi ochotná a milá. Jsem ráda že jsem se dostala do jejich rukou. Bečvářová Jana

L
Ověřeny pacient

Dnes jsem se vrátila z Motola z kontroly. Minulý rok jsem absolvovala náročnou operaci, díky které už nemůžu mít normální cestou děti. Ale můj gynekolog na speciální klinice, už to že bych mohla mít děti i umělým oplodněním aniž bych si vzala vajíčka od dárkyně (což nechci) úplně zavrhl. A ostaní doktoři v Motole, ač jsou velmi milí se mě snažili smířit s tou situací. A tak jsem to nějak vzala v podtaz, než jsem na další kontrole potkala paní doktorku. Nechápu jak někdo tady může vůbec napsat, že je necitlivá. Je to ten nejcitlivější člověk v Motole, kterého jsem potkala!!!!! Jediný člověk, který mi dal ještě trošku naděje a řekl mi, že to alespoň ještě zkusíme. Jako jediná ze všech se nepoddala názoru jednoho mladého doktůrka a jako žena mi alespoň to jedno dítě chtěla dopřát. Nevíme jestli to vyjde, ale aspoň někdo, chce se mnou o to bojovat. A já jsem ji nesmírně vděčná i za její velmi citlivý přístup. Je moc milá a hodná, takže velmi pochybuji o pravdivosti níže uvedených komentářů!!!!

H
Ověřeny pacient

Paní docentka Robová mi zachránila život společně s panem asistentem Plutou. Mnohým může připadat necitlivá, ale říká věci na rovinu a nesnaží se člověka zbytečně "opít rohlíkem". Vážím si jí jako obrovské kapacity v oboru, který vykonává. Setkala jsem se s mnohými lékaři a péče některých mě dohnala až na pokraj. Nebýt jí a jejího přímého přístupu, tak už jset tu za pár let nemusela být. Navíc její lékařský přístup je citlivý. Jinde r´mi doporučovali daleko radikálnější zásah, ona se přiklání spíše ke konzervativnějšímu řešení, pokud je to jen trochu možné. Za to si jí budu nesmírně vážit.

H
Ověřeny pacient

Dobrý den,četla jsem zde příspěvky pacientek s jejich zápornými hodnoceními nesouhlasím.Jsem v léčení na onkologii v Motole od roku 1998.Na paní doktorku H.Robovou jsi nemohu ani v nejmenším stěžovat.Vždy byla příjemná a milá. I ostatní kolegové jsou velmi příjemní.Také sestřičky super.Všem jim děkuji za jejich péči.

R
Ověřeny pacient

Paní doktorka je (snad) odbornice co se týče fungování lidského těla, ale měla by raději pracovat ve výzkumu, nikoliv s pacienty. S tak arogantním, necitlivým chováním jsem se setkala jen málokdy. Jednala se mnou jako s nesvéprávnou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Bohužel i já jsem měla tu čest se s paní doktorkou setkat, je to velmi nepříjemná a studená lékařka, která bude zajisté odborník, ale chovat se tak nepříjemně k pacientkám, která potkala rakovina je síla.Tento názor má mnoho pacientek se kterými jsem se v nemocnici setkala.Je naprostý opak pana profesora.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní doktorka je možná (doufám!) odborník, ale z lidského hlediska je to bezkonkurenčně nejhorší lékař, se kterým jsem se kdy setkala. Studená, nic nevysvětlí, s pacienty jedná jako s nesvéprávnými. Myslím si, že v oboru jako je onkologie, je takové chování absolutně nepřijatelné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti. Setkala jsem se s ní několikrát, dokonce mě sama operovala a byla velmi příjemná a citlivá. Sama jsem byla překvapená, jak mě pečlivě vše vysvětlila. Věřím ale, že může mít občas blbou náladu, asi jako každý, protože moje spolupacientky hrozně chválily jejího manžela, který je přednostou celké gynekologie v Motole, ale když jsem se s ním setkala, tak jsem měla zvláštní pocit. Byl usměvavý, ale to, že už nikdy nebudu mít děti, protože děloha musí pryč, mi sdělil asi tak, jako že zítra bude místo zelí špenát, který nemám ráda. Je pravda, že už jedno dítě mám, ale i tak to pro mě byla velká a nečekaná rána, takže mě toto jakoby odbytí mrzelo. Na druhou stranu, v tu chvíli měl ve vedlejší ordinaci pacientku, které, jak jsem zaslechla, velmi citlivě sděloval, že její stav už je operativně neléčitelný, navíc plnou čekárnu dalších pacientek, takže si říkám, jaká bych asi byla na jeho místě já.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti