Soukromá gynekologická ordinace
Terronská 19, Praha

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace

K doktorce Heidlerové jsem chodila od 16, kdy jsem si poprvé nechala předepsat HA (tedy celkem 10 let). Zkušenosti smíšené. Pokud chodíte jen na preventivku a pro recept, tak stačí. Když jsem měla problémy (kvasinky, nález na čípku, bradavice), tak nebyla moc nápomocná, informace jsem z ní musela dolovat a nakonec je stejně získala až u jiného lékaře, stejně jako správnou diagnózu (nebo uklidnění, že nemusí jít o nic vážného)... Už mi došla trpělivost a momentálně bohužel hledám jiného gynekologa.

K paní doktorce chodim od svých 15 let, kdy jsem chtěla napsat první HA. Přístup vzdy milý a citlivý. V osmnácti se dostavil problém v podobě HPV, kdy byla nutná konizace čípku. Nechápu některé reakce tady, že nasadí léčbu a už není vidět. Mě všechno vysvětlila i mě uklidnila. Naopak když jsem s tím musela do špitálu, jednání primátora gyn. Oddělení v Podolí bylo otřesné a od té doby nedám na paní doktorku dopustit. Že se čeká je pravda, ale není to nic hrozného. Prostředí čisté, byť trochu starší.

Udivuje mě spousta negativních reakcí, co se tu na paní doktorku objevují. Začala jsem chodit z důvodu přestěhování na P6 na začátku těhotenství a jsem naprosto spokojená. Sestřička i paní doktorka jsou velmi milé, vyjdou vždy vstříc. Kdykoliv jsem byla objednaná, nečekala jsem dlouho, vyšetření není nijak zbytečně zdlouhavé či bolestivé, zjistí se, co je potřeba a hotovo. Když jsem měla nějaký další dotaz, co mě napadl třeba až doma, nebyl problém zavolat do ordinace a prostě se zeptat. Jedinou nevýhodu spatřuji v tom, že ultrazvukové vyšetření nachází na Praze 4, je to jen kousek metrem, ale někomu by to mohlo vadit. Nevím, zda jsou všechny pacientky posílány tam, kam já- nicméně zde u pana doktora doporučuji zeptat se na maximum, co vás napadá, a pokud jste třeba těhotné, nechat si udělat snímek. On se s vámi moc bavit nebude, vychrlí spoustu čísel na sestřičku, sepíšou zprávu a na shledanou ;)

K paní doktorce jsem začala chodit již s prvním těhotenstvím před šesti lety na doporučení kamarádky a jsem s ní velice spokojena. Letos se mi narodilo druhé dítko a veškeré kontroly u paní doktorky byly velice příjemné a profesionální. Určitě bych neměnila, v dnešní době není jednoduché najít příjemného a šikovného doktora, včetně setřičky, která je též ochotná!

Navštívila jsem včera ordinaci paní doktorky celkem počtvrté a rozhodla se pro změnu. Pokud opominu, že čekárna i ordinace jsou poměrně ušmudlané a celkově nepůsobí moc přijemným dojmem, další fakt, který mě odrazuje je, že paní doktorka nemá v ordinaci ultrazvuk. Pokud tedy potřebujete ultrazvukové vyšetření, musíte absolvovat cestu za jiným lékařem na Budějovickou a pak zase zpět k ní, což jsou dvě cesty navíc. Pokud jste tedy těhotná a trpíte nevolnostmi, tak je to docela únavné a hlavně zbytečné. Navíc mi to přijde trošku jak doba prehistorická, nemít v dnešní době čistou a útulnou ordinaci a vlastní ultrazvuk.

Paní doktorku jsem měla ráda, když jsem byla na gynekologii nováček, vždy byla milá a citlivá. Poté ale nastaly problémy, které paní doktorka řešila pokaždé stejně - vzala mi vzorky a poté už jsem ji neviděla, vždy jsem jen zavolala sestřičce, ta mi řekla, že to není v pořádku a když jsem přišla, dostala jsem od sestřičky jen recept na léky a čau. Že by paní doktorka mě vzala dovnitř a vysvětlila mi co mám za problém se nedělo. Když jsem ji s tím samým problémem navštívila po léčbě znovu, příběh se opakoval, jediné co se změnilo byly léky. Takhle mi změnila léky asi desetkrát než jsem se rozhodla přejít někam jinam. Kdyby mi paní doktorka řekla máte takový a makový problém a držte třeba nějakou dietu nebo nepoužívejte aviváž nebo cokoliv, ale vše co teď vím o své nemoci vím z internetu ne od ní. Hledám si tedy novou doktorku a tuto moc nedoporučuji.

Paní doktorka je od pohledu příjemná, milá atd. Ale nepochopim její styl objednávání pacientů, když objedná pacienta na 8h ráno a dojde si v klídku ve čtvrt na9h s tim, že si stihla i nakoupit mi přijde docela vůči lidem nevhodné.
A nejvíc mě odradila, když mi odebrala pravidelný testy a po měsíci a půl jsem se dozvěděla, že jsou špatné výsledky a bez jakéhkoli vysvětlení mi akorát dala tablety a poslala mě at se objednam do nějakého špitálu, kde si mě ohlídaj. Nakonec jsem si našla jinou doktorku a do žádné nemocnic jsem nemusela. Pani doktorka je milá a umí napsat antikoncepci ale když má člověk problémy šla bych jinam.

To, že jste objednaní na určitou hodinu a stejně čekáte než na vás přijde řada je pravda, ovšem na druhou stranu to je to nejhorší co mě u paní doktorky vždy čeká. Chodím k ní již 15 let a nemohu si stěžovat. Moc toho nenamluví, ale při vyšetření je citlivá a vždy mě upozorní na případnou bolest. Přijde mi že si tu stěžují rozmazlené pacientky které nevědí co to bolest opravdu je. Paní doktorka mi hodně pomohla právě před 15 lety kdy jsem byla u jiného nejmenovaného gynekologa a po potratu jsem půl roku nemenstruovala a přibrala pomalu 15 kg a jediná odpověď pana doktora byla že jsem asi prodělala chřipku a jestli manželovi nevadí že přibírám, tak to nebude nijak řešit. Okamžitě jsem tehdy požádala o kartu a našla si tuto skvělou paní doktorku, která hned nasadila léčbu a vše se vrátilo do normálu. Vždy pokud měla paní doktorka podezření na cystu, tak mě poslala na ultrazvuk. Opravdu si nemohu stěžovat, jsem velice spokojená a nemusím si vůbec nic u paní doktorky platit.

vse ok

Když je klientka v pořádku, je to velmi milá doktorka, ale jakmile je problém, nechce nic vysvětlovat. Nedávno jsem dostala sms, abych si vyzvedla předpis na léky a ani mi neřekla na co jsou. Mám se objednat až za půl roku na pravidelnou kontrolu. Zdá se mi divné, že mi napíše antibiotika a nechce mi udělat nějaké kontrolní vyšetření po léčbě.