Hana Zalabáková, psychiatr Praha

Psychiatr Více

Žitavského 497, Praha
Poliklinika Zbraslav

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Názory

K paní doktorce Zalabákové jsem se dostal jako nezaměstnaný, kterému se úplně zhroutil svět. Nejenže mi během pár týdnů odpomohla od stavů úzkosti a pocitů marnosti, ale přesvědčila mě i ke změně profese, což se brzy ukázalo jako to nejlepší řešení mých problémů. A za to jí budu do smrti vděčný. Ivoš

Touto cestou bych chtěla poděkovat paní doktorce Zalabákové.Čtyři roky se starala o mou babičku,které upravila léky tak,aby byla vpořádku.Pět let jí navštěvuje můj otec,kterému moc pomohla a mohl se vrátit k normálnímu životu,dodnes je její pacient.Velice si paní doktory vážím a vřele jí doporučuji.

Paní dokorka Hana Zalabáková je skvělý , hodný a mírumilovný lékař svého oboru.Člověka trpělivě se zájmem vyslechne,různé životní situace vyslechne a vše s pacientem vč.mne se snaží pochopit a vždy člověku vše vysvětlí a poradí ,jak se k danému problému postavit a jak jej řešit . Je velmi příjemná a milá stále s úsměvem , což i léčí .Také se samozřejmě zeptá pacienta ,jak by řešil rúzné situace ,protože chce pacieta naučit, by také dokázal i sám se snažit ,jak si pomoci,prostě ,aby nebyl pacient jen pasivní a ustrašený .
Paní doktorku pokávám i běžně po Zbraslavi ,již na dálku vidím její úsměv a vnímám automatiky podvědomě její dobrosrdečnost a dobrou její duši.
Děkuji Vám paní doktorko za Váš krásný lidský a odbornělékařský přístup nejen k mé osobě a za to , že mi pomáháte .
Se srdečným pozdravem M.Kříž ze Zbraslavi .

Zatím paní lékařku naznám,ale moc se na ní těším,potřebuji pomoc,má krásné hodnocení:-)

Naprosto skvělá lékařka - vnímavá, pozitivní, ochotná, vždy příjemně naladěná, dokáže uklidnit a povzbudit. Přesně takhle si představuji opravdového psychiatra. Mohu jen doporučit.

tato lékařka mi moc pomohla,mám ji moc ráda

Paní doktorka je zlato, nebála se upravit medikaci po mém předchozím lékaři a díky tomu je mi teď mnohem líp. Tomáš

Obetavaahodnalekarka,svelkymsocialnimcitenim.Vzdysiudelacas,pokudmoznopomuzeivmimoordinacnichhodinach.Vsemjidoporucuji.

Vyborny a citlivy pristup k pacientovi.

výborná a citlivá lékařka, se smyslem pro sociální cítění a pro spravedlnost.
Vždy vyslechne a poradí,povzbudí.Navozuje pozotivního ducha a je poctivá v životě jak ona, tak její děti.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, je mi 24 let. Trpím agrofobii, a zacala sem brát zoloft nejdriv 25mg po tydny celych 50mg, beru celou davku teprve 8 den tech 50mg, a mam porad takovy hrozny stavy jako utlumenost, zmatenost, vnitrni tress a porad me to tak vše trapi nevim už kudy kam chtela bych se touto cestou zeptat zda zoloft pomaha na ten muj popsany problem, a kdy začíná ucinkovat? A jestli ty to stavy jsou z cela normalni, jestli mam jen vydrzet? Moc vam děkuji za odpověď hezky den.

Dobrý den, tento lék je pro Vaši potíž určitě správný, ale ne každý člověk snáší každý lék optimálně. Kromě toho, že lidé jsou dnes v nejsnáze dostupných médiích, nejen v astroporadnách, soustavně (takový vývoj existuje již od roku 1989, postupně gradující, i tlak na myšlení lidí je každodenní) informováni o škodlivosti "chemie", i to psychiku člověka nesporně ovlivňuje také významným způsobem.
    Občasně se při uživání léku projeví některé možné vedlejší účinky. Pokud nejsou závažné , a netrvají dlouho, 1-2 týdny, je možné je překonat, také však záleží i na Vás, a na Vašem rozhodnutí. Zoloft není lék v medicinském slova smyslu návykový, jeho pozitivní účinek nastupuje pozvolna, a zvyšuje se.
    Není ani chyba, a může to být i efektivní, po poradě s lékařem, zkusit lék jiný.

Hezký den

MUDr. Hana Zalabáková

• Dobrý den. Chci se zeptat zda triticco podporuje sertralin? A jestli ano v jaky davce? Mě ho prave ted predepsala doktorka, k Sertralinu (zoloftu) muj stav je stale jak na houpacce, úzkost, deprese.. Moc děkuji za odpověď

Připojuji se k paní doktorce M. Dobré. Možná ani není nutné takové lékařské konzilium, a předepanou léčbu by měl každý řešit především se svým ošetřujícím lékařem, protože důvěra mezi pacienterm a lékařem je pro léčbu velmi důležitá. Kombinace medikametů je určitě v pořádku, účinek může být vždy individuální.