Interna a gastroenterologie
Mládežnická 3/3063, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Vystupování paní doktorky je příjemné, ale v případě že jsi neví rady, tak vás papírově vyléčí a slušně se rozloučí.

Paní doktorka je velice milá a přátelská, stále se usmívá. Nicméně po prozkoumání výsledků vyšetření je schopná říci jednou jeden názor a podruhé úplně protichůdný. Naprosto v klidu nasadí medikaci, která je v rozporu např. s alergií pacienta a pak ještě říct, že se jí nechce hledat nic alternativního, když pacient velmi špatně reaguje zvolenou léčbu. Na trvalé bolesti a stav, který se nezlepšuje navrhuje redukční dietu :-(

W

Moje první zkušenost s lékařem po 25 letech velmi dobrá. Věřím, že u MuDr. Hany Srchové jsem v dobrých rukách.
Mirek

Skutečně báječná lékařka s vlídným přístupem a pečlivá při vyšetření.
Moje obvodní lékařka, která mě k Dr. Srchové poslala mi sdělila, že své pacienty s gastroenterologickými a hepatologickými problémy zasílá zásadně k Dr. Srchové a ví, že je o její pacienty dobře postaráno.

Výborný lékař. jedná s vámi jako s člověkem a ne jako s kuse masa jako ostatní lékaři. Její vřelý přístup opravdu oceníte. Já jsem velice ráda že jsem se k paní doktorce dostala a že mě začala léčit. Po 5ti letech kdy mi nikdo nepomohl mi pomohla jedině ona. Děkuji paní doktorko!!!!

Pani doktorka Srchova patri ve sve profesi k naproste spicce. Patri k tem lekarum, kteri se neustale vzdelavaji a maji kontakt s dalsimi spickovymi lekari. Pokud Vas posle pani doktorka na dalsi specializovane vysetreni, pak zjistite, ze ma ve svem okruhu kvalitni kolegy a kolegyne. Mate-li zdravotni problemy, ktere patri do specializace pani doktorky Srchove, pak muzete mluvit o stesti, ze jste se k ni dostali. A k tomu jeste dostanete bonus ve vlidnem a vstricnem jednani.

Paní doktorka je bezesporu ten nejpečlivější lékař, s jakým jsem se za svůj život setkala. Navíc má i velké znalosti, takže tato kombinace z ní dělá Mudr s velkým M...

Lepší internistku těžko najdete.

Tato paní doktorka je nejen lékař s velkým L, ale i člověk s velkým Č. Nikdy jsem nepoznala příjemnější a ochotnější lékaře. Trpělivě vše vysvětlí a to vždy s úsměvem. Její odbornost je skutečně na výši. A hlavně je pečlivá. Mého manžela v nutném případě (a to předem netušila, že je to velice nutné) navštívila i mimo ordinační hodiny a tak mu možná zachránila život. Nedám na tuto doktorku dopustit, a že si postavili dům? Proč závidíte a co je Vám do toho? Ještě jednou : je to nejlepší lékařka a vynikající člověk.
Alena Nováková.

Paní doktorka patří mezi ty lékaře díky nimž má české zdravotnictví stále vysokou úroveň. Vždy pacienta pečlivě vyšetří a hledá cesty a možnosti jak mu pomoci. Navíc je lidská a její empatie sama pomáhá léčit. Děkuji.