Londýnská 160/39, Praha
ASKLEPION

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: ASKLEPION Jiný

Byla jsem u paní doktorky Hany Smutková v Asklepionu již podruhé a jsem moc spokojená s přístupem i výsledkem její práce. Je to vždy velice milé setkání:-) doporučí další kroky pro mne nejlepší, návštěvy rozvrhne v čase jak mi to vyhovuje. Super je také aplikace do mobilu, kde si mohu sama vybrat termín další návštěvy.

Také mám pocit z Asklepionu, že to je taková továrna, vždy lékař ihned odešel po výkonu, žádná řeč, člověk neměl čas se ani na něco ptát poté.Jinak mám dojem, že ceny se nějak snížily, dřív mi to tam připadalo dražší,ale s postupem doby, kdy je plno dermat.pracovišt´,se cení zlepšil.

Já mám podobný pocit v Askkepionu obecně, není vůbec čas na kienta. A to tam tam chodím 14 let. S doktorkou Smutkovou mám dobrou zkušenost, odstranila mi skvrnu na rtu.Za to jsem jí vděčná. Jinak diporučuji nejlepšího lékaře v oboru Dr. Třískovou. Je naprosto bezkonkurenční a má jjao jedna z mála atestataci z korektivní dermatologie,Tento týden z Asklepionu odešla, bez ní odejde soudím polovina klientů. Ale jinak ješte tam zbývá Dr.Smutková, i když je v chování sam, jiná než nepřekonatelná Dr.Třísková.Jako odborník je snad dobrá...Teď k ní půjdu na výplň, tak uvidím...:.)

U paní doktorky jsem byla v Asklepionu zatím dvakrát, vždy na odstranění hemangiomů laserem. Je milá a příjemná, ale co mi pokaždé vadilo bylo, že přišla víc než o 10 minut později a ani se neomluvila :-( Těsně po mém ošetření se rozloučila a zmizela, což působí tak, že na vás lékař nemá čas a nestojí mu za to, strávit s pacientem ještě minutu navíc, než odejdete z kliniky.

Celkově na mě po třech návštěvách bohužel Asklepion působí jako neosobní továrna, kde se pacienti střídají jak na běžícím pásu. Přece jen za placené služby jako klient exkluzivní kliniky očekávám jiné zacházení :-(