Praktická lékařka
Horníkova 34, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Nejlepší paní doktorka, chodím k ní od 18ti let a nikdy bych neměnil. Hodná, milá, příjemná, velice ochotná, má obrovský přehled a znalosti, vždy poradila, pomohla, vyléčila, nic nenechá náhodě, velice pečlivá, mohu jen doporučit.

Umístění: Praktická lékařka

člověk se srdcem na pravém místě. Nejlepší doktorka, milá, ochotná a hlavně lidská! nikdy bych neměnila

Umístění: Praktická lékařka

Ať už paní doktorka tak i sestřička , vždy byly hodné, měli příjemné vystupování, komunikativní není to jak u jiných doktorů, nemáte pocit že by jste je v práci obtěžovaly, jen tím že tam vůbec jste. .Jsou to jedny z mála v tomto oboru co se o vás zajímají jak po fyz. stránce tak i psych. Paní doktorka velmi schopná vždy mi pomohla , vždy pečlivě vyšetřila . Nenechává nic náhodě.. Jsme u ni celá rodina a neměnily bychom.

Nejlepsi prakticka lekarka, kterou znam..Vzdy ochotna, vstricna, pratelska, nemam obavu ji rict cokoliv..Nedokazu si jiz predstavit jinou :)..

Paní doktorka Ryšavá je učiněný anděl! Je to člověk na svém místě a její profesionální přístup k práci je opravdu na výši! Je milá ukecaná,usměvavá a vždy když k ní jdu tak mi přijde, že nejdu k doktorce, ale pokecat jako s moují sestrou. Je velmi lidská a taky samotný člověk-pacient jí není lhostejný zajímá se o něj i jako o člověka a dokáže i poradit. Je to prostě super ženská se srdíčkem na pravém místě!!!!! Doporučuji. pacientka Renátka

Paní doktorka Ryšavá, je PANÍ DOKTORKA RYŠAVÁ ! To je bez debat.
Obchází mne úzkost z představy, že si jednou řekne dost a půjde si užít zaslouženého důchodu.
Paní doktorce ho sice moc přeji, ale za nás vděčné pacoše : ať ten den ještě dlouho nenastane !
Děkuji a přeji paní doktorce i nadále přívětivou mysl a chuť nám pomáhat.
Jan Zerrich

S paní doktorkou jsem velmi spokojený, je to jeden z mála doktorů který má velice kladný přístup k pacientovi.

Paní Doktorka je skvěla vždycky pomůže nic nezanedbá prostě dokonalá!

NEJLEPSÍ DOKTORKA NA SVĚTĚ NIC NENECHA NAHODĚ NIKDY NIC NEZANEDBÁ PROSTĚ PANÍ DOKTORKA JAK MA BÝT ........!

Výborná