Praktický lékař - gynekolog
Ostrovského 3/253, Praha

je to super pani doktorka,profesionalna,velmi privetiva,musim len potvrdit ze v ambulancii je velmi prijemna atmosfera,vrelo doporucujem!

Paní doktorka Krausová je naprosto perfektní lékařka, jsem u ní již dlouhá léta velice spokojena a osobně po zkušenostech s jinými lékaři v oboru gynekologie bych neváhala za ní jet kamkoli. Oceňuji zvláště její velice lidský, klidný a profesionální přístup. Vyšetření je vždy velice precizní a nebolestivé, což se u jiných lékařů říci nedalo. S MUDr. Krausovou lze mluvit o jakémkoli problému, v její ordinaci panuje pohoda, což se samozřejmě odráží i na průběhu celého vyšetření. Je opravdu odborníkem se vším všudy.

Paní doktorka je naprosto skvělá, lze s ní mluvit o jakémkoli problému. A i když je v důchodu má přehled o novinkách a nových postupech. Nevím, co si počnu, až přestane ordinovat úplně! Taktéž moc dobře vybavená a moderně zařízená ordinace.

S paní doktorkou jsem byla velmi spokojena. Oceňovala jsem u ní přátelskou atmosféru.

Z paní doktorky mám velmi dobrý dojem, už proto, že mi jako jedna z mála gynekologů automaticky nevnucuje hormonální antikoncepci. Bohužel, jak už je tu uvedeno, paní je už v důchodu a ordinuje pouze v pátek.

Jmenovaná paní doktorka je odborník na slovo vzatý.

Milá paní doktorka, bohužel je již v důchodu a ordinuje jen jednou v týdnu.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý chtěla bych miminko ale nějak to nejde mam uz velkou holku 17 letou a nechci abi byla sama. před 17 lety sem byla těhotná ale dala sem to pric nevím jestli to s tym souvisí pokoušíme se přítelem uz rok ale nic .děkuji.

Vážená paní, doporučuji doporučení vašeho gynekologa do
centra GEST, Nádražní ul. Praha 5.
Provádějí kompletní vyšetření včetně partnera. Přeju úspěch a ev zprávu. Služby jsou hrazené.
S pozdravem .

MUDr. Hana Krausová

Dobrý den, předem se omlouvám za dlouhý dotaz. Již dlouhou dobu mám výtok (ale byl to takový ten normální, který mají ženy normálně jako “zvlhčování”), nedávno (asi 2 týdny zpátky) se k němu ale přidalo i svědění stydkých pysků. Plánuji s tím jít ke gynekologovi. Teď mám ale obavy, že mám ještě něco jiného než nějakou třeba kvasinkovou infekci, protože jsem před dvěma dny měla nechráněný orální sex (já jemu). Toho muže znám a spal prý zatím jen s jednou holkou a říká, že jsem od něj nic chytit nemohla. Každopádně i přes to mi to vrtá hlavou, protože jsem měla hned den po tom orálním sexu trochu nateklé uzliny pod bradou a u čelisti (nebolí mě v krku - bolí jenom při nahmatání) a přijde mi, že můj výtok začal trochu jinak zapáchat (není to vyloženě nějaký nepříjemný zápach - spíš takový jiný, na který nejsem zvyklá, ale možná že to není něco špatného). Může to být samozřejmě “náhoda” a možná to je začátek angíny, ale i tak mám strach. Jsem ještě panna a tohle bylo poprvé, co jsem něco takového dělala. Myslíte si, že to můžou být znaky nějaké pohlavně přenosné choroby nebo že se bojím zbytečně? Popřípadě po jaké době a k jakému doktorovi bych měla jít na vyšetření (gynekolog/dermatovenerolog)?

Rovněž doporučuji conejdříve navštívit gynekologa, provest kultivaci včetně MOP a Ph fluoru. Dle výsledků léčbu , pro zklidnění
otoku genitálu zatím antimykot. léčbu ( krémy na mykozu dostupné v lékarně bez rp).

MUDr. Hana Krausová