Hana Krausová, gynekolog Praha

MUDr. Hana Krausová

Gynekolog Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Ostrovského 3/253, Praha
Praktický lékař - gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.

je to super pani doktorka,profesionalna,velmi privetiva,musim len potvrdit ze v ambulancii je velmi prijemna atmosfera,vrelo doporucujem!


Paní doktorka Krausová je naprosto perfektní lékařka, jsem u ní již dlouhá léta velice spokojena a osobně po zkušenostech s jinými lékaři v oboru gynekologie bych neváhala za ní jet kamkoli. Oceňuji zvláště její velice lidský, klidný a profesionální přístup. Vyšetření je vždy velice precizní a nebolestivé, což se u jiných lékařů říci nedalo. S MUDr. Krausovou lze mluvit o jakémkoli problému, v její ordinaci panuje pohoda, což se samozřejmě odráží i na průběhu celého vyšetření. Je opravdu odborníkem se vším všudy.


Paní doktorka je naprosto skvělá, lze s ní mluvit o jakémkoli problému. A i když je v důchodu má přehled o novinkách a nových postupech. Nevím, co si počnu, až přestane ordinovat úplně! Taktéž moc dobře vybavená a moderně zařízená ordinace.


S paní doktorkou jsem byla velmi spokojena. Oceňovala jsem u ní přátelskou atmosféru.


K

Z paní doktorky mám velmi dobrý dojem, už proto, že mi jako jedna z mála gynekologů automaticky nevnucuje hormonální antikoncepci. Bohužel, jak už je tu uvedeno, paní je už v důchodu a ordinuje pouze v pátek.


D

Jmenovaná paní doktorka je odborník na slovo vzatý.


M
Ověřeny pacient

Milá paní doktorka, bohužel je již v důchodu a ordinuje jen jednou v týdnu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý chtěla bych miminko ale nějak to nejde mam uz velkou holku 17 letou a nechci abi byla sama. před 17 lety sem byla těhotná ale dala sem to pric nevím jestli to s tym souvisí pokoušíme se přítelem uz rok ale nic .děkuji.

  Vážená paní, doporučuji doporučení vašeho gynekologa do
  centra GEST, Nádražní ul. Praha 5.
  Provádějí kompletní vyšetření včetně partnera. Přeju úspěch a ev zprávu. Služby jsou hrazené.
  S pozdravem .

  MUDr. Hana Krausová

 • Dobrý den, předem se omlouvám za dlouhý dotaz. Již dlouhou dobu mám výtok (ale byl to takový ten normální, který mají ženy normálně jako “zvlhčování”), nedávno (asi 2 týdny zpátky) se k němu ale přidalo i svědění stydkých pysků. Plánuji s tím jít ke gynekologovi. Teď mám ale obavy, že mám ještě něco jiného než nějakou třeba kvasinkovou infekci, protože jsem před dvěma dny měla nechráněný orální sex (já jemu). Toho muže znám a spal prý zatím jen s jednou holkou a říká, že jsem od něj nic chytit nemohla. Každopádně i přes to mi to vrtá hlavou, protože jsem měla hned den po tom orálním sexu trochu nateklé uzliny pod bradou a u čelisti (nebolí mě v krku - bolí jenom při nahmatání) a přijde mi, že můj výtok začal trochu jinak zapáchat (není to vyloženě nějaký nepříjemný zápach - spíš takový jiný, na který nejsem zvyklá, ale možná že to není něco špatného). Může to být samozřejmě “náhoda” a možná to je začátek angíny, ale i tak mám strach. Jsem ještě panna a tohle bylo poprvé, co jsem něco takového dělala. Myslíte si, že to můžou být znaky nějaké pohlavně přenosné choroby nebo že se bojím zbytečně? Popřípadě po jaké době a k jakému doktorovi bych měla jít na vyšetření (gynekolog/dermatovenerolog)?

  Rovněž doporučuji conejdříve navštívit gynekologa, provest kultivaci včetně MOP a Ph fluoru. Dle výsledků léčbu , pro zklidnění
  otoku genitálu zatím antimykot. léčbu ( krémy na mykozu dostupné v lékarně bez rp).

  MUDr. Hana Krausová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti