MUDr.

Hana Komrsová

Kontaktní informace

• V
    Umístění: Dermatovenerologie

Paní doktorka mi přišla velmi erudovaná a usměvavá, objednání bylo rychlé a pomoc dostatečně odborná. I pacienti, kteří odcházeli přede mnou, odcházeli s úsměvem. A velmi pozitivně hodnotím absenci hormonální léčbou (kortikoidy)

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jana Votrubová
    Jana Votrubová
    Jungmannova 15, Praha
    Na základě doporučení jsem navštívila paní doktorku kvůli ne moc povedené aplikace výplně. Je to asi moje nejlepší… Více

Soňa Křemenová
    Soňa Křemenová
    Praha

Tatiana Filatova
    Tatiana Filatova
    Karlovo náměstí 2097/10, Praha
    Mám velmi dobrou zkušenost jak s paní doktorkou tak i s klinikou Altos. :) Velmi příjemné prostředí a personál.… Více

Ekaterina Viatckova
    Ekaterina Viatckova
    Karlovo náměstí 2097/10, Praha

Jana Synková
    Jana Synková
    Chirurg, Dermatolog, Ostatní
    Houškova 26, Plzeň

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• V
      Umístění: Dermatovenerologie

• M

Z pristupu pani doktorky jsem doted v soku. Pred nekolika lety jsem se od ni nechala vysetrit a na mou zadost mi nechala odstranit znamenka v predrakovinovem stadiu.. tvrdila mi,ze jsou v poradku,ale histologie ukazala,ze v poradku nebyla. Odjela jsem na dva roky do Australie,zeme s obrovskou ozonovou dirou,a pani doktorka mi behem vysetreni zbezne zkontrolovala zada,na me upozorneni,ze me nektera znamenka svedi nereagovala,ale stihla mi doporucit krem znacky eucerin,tedy chemicky koktejl,ktery by na mou kuzi vubec nemel prijit. Nechala jsem se tedy vysetrit dalsim odbornikem,ktery nasel hned nekolik rizikovych znamenek. Pani doktorka by me s nimi klidne nechala znovu odjet a zrejme ani nevi,jak rizikova znamenka vypadaji. Jsem rada,ze jsem se nespolehla jen na jeji nazor.

• B

K paní doktorce chodím asi sedm let kvůli mateřskému znaménku na pravidelné kontroly a mám v plánu ji při nejbližší době vyměnit. Co jsem jako dítě nevnímala, mi teď v dospělosti přijde jako velmi hrubý přístup k pacientovi. Jsem dospělá a ráda bych dostala ke svým problémům i vysvětlení a špetku zájmu. Paní doktorka je uspěchaná, při prohlídce působí dojmem, že na mne nemá čas, propaguje jednu značky poněkud drahé kosmetiky a nedává žádný protor k diskuzi. Chápu, že nejsem studovaný lékař, ale takovou míru přezíravosti a ignorance si myslím nikdo nezaslouží.

• S

Z vysetreni u pani doktorky jsem byla prekvapena. Prislo mi, ze jsem se ke svemu problemu nemohla ani poradne vyjadrit. Aniz by se na mne podivala zblizka (po celou dobu sedela skoro pul mistnosti ode mne) konstatovala, ze mam aknozni plet, s cimz jsem tedy rovnou nesouhlasila. Mela jsem "tri" potnicky na cele diky pocasi, ktere venku panovalo a jinak naprosto cistou plet. Pote mi doporucila kosmetiku, pricemz byla citit silna propagace znacky. Kdyz jsem ji rekla, ze jsem na slozky produktu od te znacky alergicka, nevrle mi doporucila pouze obyc. krem z lekarny, pro ktery jsem si mohla zajit rovnou. Sestra byla mila, vse nejakym zpusobem shrnula do "tri veticek, poplatecek a pa pa". Kdyz jsem vysla z ordinace, byla plna cekarna lidi, kteri na me zvedave koukali. V tu chvili mi doslo, ze slyseli cely nas rozhovor, coz mi bylo dost neprijemny (a to jsem tam neresila nic choulostiveho). A vysledny efekt? Nedozvedela jsem se nic podstatneho, zaplatila jsem poplatek a promarnila cas. V lekarne se mi pani magistra venovala mnohem dukladneji a poradila vhodne přípravky… a ZADARMO. Do cekarny v lete, by to chtelo jit s kyslikovou maskou, protoze tam bylo nedychatelno a zabednino.

• Nemohu doporučit. Při prvním vyšetření jsem musela vyslechnout vcelku dlouhý úvod s řadou důležitých informací, které jsem si stejně nezapamatovala, bylo toho moc a řečené tak rychle, že člověk stejně neměl šanci něco z toho pochytit. Když jsem konečně mohla popsat, co mě trápí, lékařka začala pospíchat, takže jsem se ke všemu nedostala (měla jsem tři různé potíže, na které jsem se chtěla alespoň nějak zeptat), protože mě zanedlouho již směřovala k odchodu. Také se mi nelíbí, že propaguje určité značky a firmy a jiné varianty zavrhuje (bez diskuze). Perličkou je, že mi důrazně nedoporučila jistý vitamín a následně mi předepsala ke koupi doplněk stravy jedné pražské firmy, kde byl uveden ve složení jako jedna z hlavních složek (zjistila jsem až doma, potéco jsem za připravek zaplatila 500Kč). Na tom vyšetření jsem byla i s partnerem, který šel po mně. Vše z té ordinace je slyšet do čekárny, takže cizí lidi mohou slyšet, co se uvnitř děje, kupř. hovory o diagnóze apod. Svérázný projev lékařky pominu, nesedla mi ani po této stránce, ale to se dá pominout, kdyby byly výše uvedené věci v pořádku. Což nebyly, takže tam už nepůjdu.

• C

Sestřička je snad ochotnější než paní doktorka. Když jsem chtěla poradit ohledně vyrážky na pleti (4.den a stále horší a větší) a dozvědět se více (například jsem se zeptala, co mi na to předepisuje, o jaké 4 přípravky jde, co to mohlo způsobit? apod), po pár mých základních dotazech se mnou komunikovala už jen sestřička. Doktorka šla něco lovit v papírech do šuplíku zády k nám, beze jediného slova. Opravdu krásné budování vztahu doktor-pacient. Řešení problému od paní doktorky mě na závěr přesvědčilo, že jsem tam naposledy: "to máte z toho, že jste snědla ráno něco pálivého, podívejte se na mě, taky mám rudou pleť". Musím přiznat, že ve mě žádný lékař svým chováním nevzbudil nikdy tak velkou nedůvěru.

• P

Šel jsem s přítelkyní na preventivní vyšetření znamének paní doktorce Komrsové. Doktorka nás jakžtakž prohlédla cca 60% všech znamének, ostatní nechala bez povšimnutí. Řekla, že každý zaplatíme 400,-Kč a že za půl roku přijdeme na kontrolu a máme prohlídku zdarma. Zaplatili jsem, i když mi vrtalo hlavou, za co vlastně chce paní doktorka peníze. Až doma jsem zjistil, že mi doktorka nedala doklad o zaplacení a při internetovém hledání jsem zjistil, že byl zrovna v ten den "mezinárodní den melanomu" a paní doktorka byla přihlášena do tohoto programu a měla tudíž vyšetření dát zcela zdarma. Na to Nás samozřejmě neupozornila. Po telefonátu do ordinace nás poslala ať jdeme slušně řečeno do řiti. Tak jsme si to sní šel vyřídit osobně. Paradoxně až můj otec jí donutil k tomu, aby vrátila peníze za vyšetření, které mělo být zdarma! 800,-Kč doktorka vrátila, ale u této doktorky jsem byl určitě naposledy!

• S

K paní doktorce jsem začala chodit už před nějakým časem a byla jsem vcelku spokojena. Ale již tehdy mi vadilo, že se dost snaží propagovat přípravky jisté kosmetické značky. Nyní jsem byla na návštěvě po delší době a byla jsem dost nespokojená. Věřím, že přípravky dané kosmetické firmy jsou kvalitní, ale bohužel nejsem člověk, který si může dovolit dát 500Kč za mycí gel. Také mi bylo řečeno, že je nutno moji pleť vyčistit ultrazvukem a že oni tento zákrok provádí za 450Kč. Vzhledem k mé finanční situaci jsem opět odmítla a ze strany paní doktorky jsem cítila jisté opovržení nebo nepochopení jak to, že si nechci zaplatit něco tak levného a důležitého. Nejvíce mi vadí, že rovnou sdělila, co je pro mě nutné, aniž by to se mnou konzultovala a zeptala se, jestli s tím souhlasím, případně sdělila jinou možnost postupu.

• M

Před časem jsem byla u paní doktorky a mé nadšení neznalo mezí.Po dnešní zkušenosti jsem svůj názor rychle přehodnotila.Zarazila mne naprostá ignorance a neochota.Sestra nabídla termín za dva týdny,ačkoli jsem přišla s akutním problémem.Po mém dotazu,zda není volný dřívější termín,sklapla diář a poradila,atˇ navštívím jiného lékaře a zabouchla dveře.Přiznám se,že jsem zůstala v šoku,zvláště po mé první velice vstřícné návštěvě jsem byla touto neochotou zaskočena a rozhodně budu chodit jinam.

• Vyzkoušeli jsme už mnoho kožních lékařů, ale paní dr. je nejlepší