Gynekologická ordinace
Hviezdoslavova 1600, Praha

Nedoporučuji pro nadřazené jednání, nevelkou odbornost a zastaralé myšlení.

K paní doktorce chodím již od roku 1992 s pětiletou přestávkou, kdy jsem nebydlela v Praze. Dámy, kdybyste to viděly jinde, myslím, že byste žasly. Paní doktorka je naprosto úžasný člověk! A že je nemluvná? Na cokoliv se jí zeptám, na to slušně odpoví. Nikdy jsem s ní v tomto ohledu neměla problém. Vyšetření vždy provádí šetrně s citem a důkladně, nikdy jako ostatní se kterými jsem se setkala tzv. řezníci. Opravdu nepotřebuji, aby si se mnou lékař cokoliv vyprávěl, když mi kontroluje podvozek, na pokec můžu zajít do kavárny nebo do parku s kámoškama a nemusím se bavit zrovna o mém podvozku! S paní doktorkou jsem opravdu spokojená a když se to vezme kolem a kolem tak na každém si někdo něco najde, stačí jak si kdo s kým padne do oka ;-) Já rozhodně měnit nebudu !!!

"není schopná komunikovat s pacientkou"? Milé dámy, na pokec je dobré si dojít někam do kavárny a ne k lékaři. Přístup paní doktorky je v mnoha ohledech jen a jen profesionální a na debatu asi nemá čas. Mimo jiné, jak by se vám asi líbilo dnes a denně koukat ženám do rozkroku a být přitom rozmařile švitorná? Mám s paní doktorkou velmi dobré zkušenosti a právě pro její profesionalitu a mnohonemluvnost si jí vážím. Na mé otázky vždy odpověděla. Chodím na pravidelné prohlídky skoro 20 let a s negativním přístupem, popisovaným v příspěvcích jsem se nikdy nesetkala.

K paní doktorce chodím již 14 let a musím konstatovat, že jsem s péčí spokojena. Vždy se snaží vyjít vstříc, případě, když je to nutné zasílá na speciální vyšetření. Je pravda, že prostředí je u ní dost zastaralé, ale péče probíhá řádně.

Nemohu říct nic zásadního proti péči jako takové, ale co je velice nepříjemné: Paní doktorka je hodně nekomunikativní. Proto nedoporučuji. V tomto oboru je to dost podstatné. Člověk se necítí dobře.

U této lékařky jsem byla párkrát a ze začátku se mi zdála hodná, ba dokonce i milá, ale při ulehnutí na prohlídku. Jsem měla velký strach.Její přístup ke mě byl velmi chladný. Nevadilo mi to, protože přece jen tato práce musí být těžká, ale udělala mi jednu nemilou věc.I přes otázky, které mi pokládala mi dala špatnou antikoncepci. Zkazilo mi to játra a měla jsem menstruaci cca 2 měsíce v kuse. Při další prohlídce, kdy jsem očekávala nějakou pomoc mi jen řekla, že to časem bude lepší, že jsem asi jen poraněná. Jenže mě se tomu nechtělo věřit a šla jsem k praktickému lékaři, který mi udělal krevní testy a zjistil to. Díky této doktorce jsem nemohla mít celý rok antikoncepci a místo toho brala jen prášky na játra.

K paní doktorce chodím již 14 let a jsem s ní spokojená. Je lidská a v případě potíží zajistí vše potřebné.

Paní doktorka mi včas zjistila závažné gynekologické problémy a od té doby má moji plnou důvěru. I následná péče v těhotenství s dvojčaty byla naprosto v pohodě.

Naprostý nezájem o pacienta - vyšetření ultrazvukem o tom jsem jen slyšela od známých, které chodí k jiným gynekologům. Delší dobu zvažuji změnu gynekologa, ale, bohužel, díky své povaze s tím mám problém.

Chodím k paní doktorce již od roku 1997 a jsem s ní velice spokojená,je příjemná,ochotná pečlivá. Vždy mi pomohla,poradila mi. Za tu dobu jsem byla 2x těhotná takže návštěvy častější,sestřička moc milá. Neměnila bych!!!