Praktický lékař pro děti a dorost
Jugoslávských partyzánů 15/1089, Praha

Nebyla jsem s paní doktorkou spokojená, její přístup ani chování se mi nelíbí.

Nyní hledám jiného pediatra, mám u paní doktorky pocit, že vše řeší antibiotiky. Věta typu, "Vy si maminko rozhodněte, zda ta anitibiotika chcete nebo ne", je také znamením o neprofesionálním přístupu. Já jako laik, přeci nemohu posoudit, zda jsou anitibiotika nutná či ne. Také jiné léky, které předepisuje, vždy mého lékárníka udiví svou nevhodností pro děti. Momentálně hledám jiného lékaře. Jinak je paní doktorka přijemná a ochotná, ale nemohu dále pokračovat v jejím anitibiotickém všeléku, to bych synovi totálně zničila imunitu. Také velmi šetří časem, místo běžného přístupu - přijďte zítra, znovu nabereme krev a pak posoudíme, zda jsou anitibiotika opravdu nutná - rovnou ta anitibiotika dá, než aby s Vámi zabíjela čas i druhý den. Je mi to líto, měnit lékaře, je to milá paní, s úžasnou sestřičkou, ale nemohu v tom bohužel dále pokračovat.

doporucuji

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. Mám tři děti,chodíme k ní letos již desátým rokem a nikdy jsme se nesetkali s žádným pochybením. Navíc její sestřička je učiněný anděl.

jsem moc spokojená... a urcite doporučuji všem kolem ...!!!

Paní doktorku Andrejskovou můžu opravdu jen vřele doporučit! Je milá a příjemná, vše ráda ochotně vysvětlí, nemáte z ní pocit, že "ví všechno nejlíp", chová se profesionálně, je vidět, že si doplňuje novinky z oboru.
Stěhovali jsme se z Berouna do Prahy a neklaplo to časově (dcera se rozhodla vykouknout na svět o 3 týdny dřív) :o) a přihlášení jsme byli už u paní doktorky v Praze. Po zavolání a vysvětlení byla ochotná docestovat za miminkem do Berouna, prý "kvůli těm třem týdnům se nebudete přece hlásit k někomu jinému".
Dcerce je momentálně rok a všechny vyšetření, které byly nutné při jejích nemocech bravurně zařídila/obtelefonovala, volala pak ještě nám výsledky.. a to bylo dávno po ordinačních hodinách. (Velice silná novorozenecká žloutenka - několik vyšetření, brzo nás kvůli návalu pustili z porodnice domů, pak zánět močového měchýře a atb.)
Shrnuto - i když se v budoucnu budeme z Prahy opět stěhovat, rádi i přes větší vzdálenost budeme k paní doktorce stále dojíždět. Nerada bych pro dceru měla jiného pediatra než jí. Je skvělá!

Paní doktorka je velmi ochotná, milá k dětem a oceňuji, že nedává antibiotika jen tak od stolu. Stejně tak na stovky očkování, které do nás hustí reklamy farmaceutických firem, má zdravý názor.Mám dvě děti a neměla jsem dosud žádnou negativní zkušenost. A její sestřička je učiněný poklad. Jediné, co se dá vytknout ( ale za to paní doktorka nemůže ) je špatná možnost blízko ordinace zaparkovat.

Úžasný člověk a skvělá lékařka. Stará se o mé dvě děti a jsem nadmíru spokojená. Sestřička je vždy ochotná a milá. Všem doporučuji!!!

Skvělá odbornice, vždy poradí. Citlivý přístup i od sestry. Cítím důvěru a vím, že se vždy můžu obrátit. Mockrát děkuji!!!!

Paní doktorku nemohu doporučit, protože nepřejít k jinému pediatrovi, děti by se nám pravděpodobně nepodařilo vyléčit. Když jsme opakovaně chtěli výtěry z nosu a krku, nikdy nám je nechtěla udělat, vždy říkala že to nejprve zaléčíme- pro mě dost nelogické. Při nátlaku na nějakou účinější léčbu mi klidně předepsala pro syna kortikoidové dýchadlo, i když je trh plný jiných alternativ... Naštěstí jsme odešli a jsem tomu velice ráda.