Gynekolog Toužim

• „Nejen dobrý lékař, ale i velmi hodný člověk. Určitě vřele doporučuji :)

nám. Jiřího z Poděbrad 103, Toužim Mapa

č.d. 83, Štědrá Mapa

Gynekologická ordinace

• „Všechny komentáře na pana doktora Malimanka jsou pravdive milý,ochotný přístup k pacientkám vynikajíci takových doktoru by mělo být víc Více

Na Zelené 422, Bečov nad Teplou Mapa

Gynekologická ordinace

• „Vydržel semnou 3.tehu, 3.cisar, i kdyz byl proti(sve duvody pro to mel a vim,ze tam hrozí prusvih)!I přesto to semnou vydržel, provedl me tehu ,az do konce a proste skvely!perfektní přístup, je milý, není potřeba mit u nej obavu.Jeho lidský přístup a ochota,se jiz dnes těžko hledá. Je zkrátka nejlepší!!!!!! Více

Nádražní 322, Žlutice Mapa

Gynekologická ordinace

• „Přešla jsem k panu doktorovi v 9.měsíci těhotenství, když mě moje bývalá lékařka celou dobu těhotenství cpala praskama. Pan doktor mě odrodil cisarem, chodim k nemu uz nekolik let (dojizdim 40km do Touzimi). Je citlivý, vše vysvětlí, dělá pomaleji, ale pořádně. Více

Sídliště 429, Toužim Mapa

Gynekologická ambulance

• „Pan doktor je velice zlatý člověk. Možná se vždy nesměje, občas trochu ,,nepříjemný,, ale na to máme snad každý právo, nemá jít kvuli tomu snad do práce? Aby jste si našli další možnost konverzace. Podle mne se i zachová tak, jak daná pacientka k němu. A navíc dámy, chodíte si k lékaři pokecat nebo vás zajímá výsledek o vás. Komunikativnost a odbornost podle mne na jedničku. Jsem VÍCE než SPOKOJENÁ Více

Dlouhá 635, Horní Slavkov Mapa

Ordinace ženského lékaře

• „Pana doktora Jindřícha znám léta a mám mnoho, zač mu děkovat !!!! To, že mnoho nemluví je důkaz, že víc přemýšlí !!! Vykecávat se můžeme s kámoškami !!! Dotazy zodpoví a jde.li o něco...vysvětlí ?:D Moc mluví jen doktor, který se chce zalíbit slovy a nikoliv činy !!!! Nikdy bych nešla jinam........ Více

ČSA 237, Teplá Mapa

Odborný ženský lékař

• „Pan doktora mohu všem vřele doporučit. Je velký profesionál, ale především je to velmi příjemný člověk a z návštěvy jeho ordinace nemám nikdy obavy, ba naopak se k němu těším. Vím, že mi vždy poradí a pomůže. :) Více

Manětín Mapa

Gynekologické služby s.r.o. - gyn.ord.

• Fučíkova 249, Bezdružice Mapa

Gynekologická ambulance

Planá Mapa

plana u marianskych lazni, Planá Mapa

Bezdružická 274, Planá Mapa

Nemocnice SWISS MED CLINIC s.r.o.

Planá Mapa

• Plana, Planá Mapa