Gynekolog Sloup

• „Paní Mudr Chroustové a Mudr.Železné velice děkuji za vyřešení mého problému a bezproblémovou operaci v Boskovické nemocnici.Nemohu si na nic stěžovat. Více

Komenského 429, Lysice Mapa

gynekologie a porodnictví

• „Paní doktorka je úžasná. I když se může ze začátku zdát, že toho moc nenamluví tak veškeré dotazy ráda zodpoví do podrobna, sama stále vysvětluje co bude dělat, jak bude vše probíhat, co se právě děje apod. K paní doktorce jsem chodila v těhu, při každé návštěvě dělala utz, posílala fotky na mail a byla vždy velmi příjemná a ochotná. Když jsem na ni vždy chrlila své dotazy a řekla jsem jí, že se omlouvám, ale že některé věci nevím a nejsem si jistá, tak mne uklidnila větou, že od toho je paní doktorka tady, aby vše vysvětlila a hlavně uklidnila protože to je v těhu to nejdůležitější Co víc si přát Bohužel jsem od paní doktorky odešla z důvodu stěhování, ale poslední dny přemýšlím, že se k ní vrátím a dojíždění vydržím protože tato péče za to stojí. A navíc ještě po tom co k paní dr už teď nechodím a měla jsem problém s určitým vyšetřením nové paní doktorky jsem to s paní dr Kouřilovou konzultovala a byla opět ochotná a vše mi krásně vysvětlila. Za mě stopro ano Více

Poliklinika - Blanenská 982, Kuřim Mapa

Gynekologická ambulance

• „Paní doktorka je vyjikající chodím k ní přes 9 let a jsem s ní maximálně spokojená. Je to profesionálka na svém místě, každý problém se snažila co nejrychleji vyřešit k obojí spokojenosti. Děkuji a všem doporučuji Více

Budovatelská 443, Černá Hora Mapa

Gynekologie a porodnictví

• „K paní doktorce Mičínové jsem přešla ve 3. trimestru těhotenství poté, co se návštěvy u mé první brněnské gynekoložky vystupňovaly v urážení a vyhrožování smrtí dítěte. Psychicky vydržím hodně a říkala jsem si, že tyto poradny zvladnu dochodit. Bála jsem se změnit gynekoložku, aby to nebylo ještě horší. Ale nakonec jsem šťastná, že jsem tak udělala. Paní doktorka Mičinová je úžasná! Naslouchá mi, vše dopodrobna vysvětlí, uklidní mě, respektuje moje přání, v klidu odpovídá na moje dotazy. Návštěvy gynekologie nejsou pro mě teď stresujícím momentem. Naopak se moc těším na další přátelský, otevřený, vřelý a velmi profesionální přístup. Paní doktorku opravdu doporučuji, pokud si přejete zažít klidné a respektované těhotenství. Více

Masarykovo náměstí 149/10, Letovice Mapa

MUDr.Marta Mičínová

Smetanovo náměstí 327/4, Adamov Mapa

MUDr.Marta Mičínová

• „Naprostá spokojenost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oldřicha Blažka 195, Rájec-Jestřebí Mapa

Gynekologická ambulance

• „Pani doktorka je super, vždy rada pomohla, byla sem na zakroku a podarilo se mi po druhe otěhotnět, příjemná, vše dobré vysvetli Více

Gynekologická ambulance

• „Příjemná, starostlivá paní doktorka. Moc mi pomohla.

Gynekologie a porodnictví

• „Pan doktor byl můj první gynekolog, kdybych se nepřestěhovala z Boskovic, chodím k němu dodnes!!! Doporučuji!

Ordinace gynekologa

• „Pan doktor je velice vstřícný a milý člověk, nebojím se ho na nic dotazat, nikdy na mě nebyl protivný, s jakoukoliv "blbostí" jsem za ním přišla, snažil se mi pomoci vždy. Sestřička je velice milá, sympatická. Mají oba dva velice empatický základ a jsou oba dva profesionálové s velkou praxi. Pan doktor mi celé těhotenství hlídala a kdyz jsem sama byla kolikrát ve stresu z věcí co se můžou stát, vždy mě uklidnil a vysvětlil že je vše v pořádku a taktéž bylo. Je to doktor na úrovni, a myslím si, že až si člověk vyzkouší nějakého "zleho" doktora. Pan Hoffman pro ně bude spása. Více

Sadová 33, Blansko Mapa

Gynekologická ambulance

• „S panem doktorem jsem naprosto spokojená. Chodím k němu už cca 7 roků. Řešili jsme závažnější problém, pan doktor uklidní, vše vysvětlí, domluví se a vaše problémy opravdu řeší, dbá na své pacientky. Čekárna, jak tu většina zmiňuje, je bohužel taková, že jde většina rozhovorů slyšet, nicméně, nově je v čekárně rádio, takže tam už neuslyšíte opravdu nic a navíc hodnotí se tu lékař, ne prostředí :) sestřička také milá a vyjde vstříc, ochotná :) za mě 5 hvězdiček. Více

Ordinace ženského lékaře

• Gynekolog, Chirurg

„Mám s ním jen velmi dobré zkušenosti.Doporučuji všem!!!

Chirurgické odd. Nemocnice Boskovice s.r.o

• „Paní doktorka je lékař na svém místě. Vždy mi pomohla. Je ve svém oboru veliký odborník. Neměnila bych. A pokud si, ŽENY, nehlídáte prevence a podobně, tak se potom nedivte, že vám vynadá. Já bych ani nic jiného nečekala. Vy ano? Paní doktorka řekne vždy na rovinu co si myslí a je jenom na vás, jak si to přeberete. Tak to má být. Více

Pražská 1B, Blansko Mapa

Centrum zdraví - gyn. ambulance

• „Je to "PAN" doktor! Má velice krásný přístup k pacientkám, vše beze zbytku a co nejlépe vysvětlí, dbá na prevenci a VŠECHNA vyšetření provádí co nejzodpovědněji. Dokáže pomoci i mimo své ordinační hodiny, dokonce i potřebnou radou i v době svého volna a nejen jako gynekolog, ale především jako lékař. Velmi si ho ceníme, já i manžel! Více

Pražská 66, Blansko Mapa

Gynekologická a porodnická ambulance

• „K paní doktorce chodím zhruba 10 let a jsem s ní velmi spokojená.

Blanenská 982, Kuřim Mapa

Ženská lékařka

• „SUPER, BEZVA, LUXUSNÍ!!! Jsem velice spokojena pan doktor je skvělej. Když mám problém a nemohu dojet já za ním přijede klidně on ke mě. Vždy mi vše vysvětlí a vím že mu mohu kdykoliv zavolat.JÁ SI FAKT NEMOHU STĚŽOVAT!!! Více

Vodní 95, Boskovice Mapa

Ordinace gynekologie a porodnictví

• „pan doktor Janíček je ten nejlepší v celé Třebíči

Sadová 33, Blansko Mapa

Gynekologická ambulance

• „Úžasná paní doktorka, lidský přístup, vysvětlí vše. Odcházíte z ordinace s příjemným pocitem, že bylo o vás dobře a odborně postaráno. Najdu si paní doktorku i na jiném působišti. Více

Svitavská 1, Blansko Mapa

Gynekologie Monomed s.r.o.

• „Absolutně nechápu negativní recenze.. Pan doktor Bilík vedl můj porod (9/2020), byl velmi empatický, všechno vysvětlil, jen díky němu nemám jediné poranění, a i když byl porod bolestivý, v konečném důsledku byl krásný. Více

Otinoves 224, Prostějov Mapa

• „S panem doktorem a jeho zdravotní sestrou jsem měla jenom dobré zkušenosti. Když jsem měla problém se kterým si ostatní doktoři nevěděli rady, tak pan doktor mě ochotně vyslechl a ihned vyřešil. Vždy mně vyšel vstříc a nikdy nic nepodcenil spíš naopak. Nevnucoval mi nikdy žádné letáky, léky spíš rozmlouval. Pana doktora mohu jen doporučit i s jeho ochotnou a milou zdravotní sestrou. Více

MONOMED, s.r.o.