Gynekologická ordinace Natalína
Kvestorská 8, Praha

Umístění: Gynekologická ordinace Natalína Jiný

Paní doktorka Pekařová je velice milá a profesionální, zároveň má k pacientkám lidský přístup. Chodím k ní plno let a vždy spokojenost. Vyslechne, poradí. Sestřičky jsou milé, prostředí velmi příjemné.

Paní doktorka mi "nesedla" lidsky. Mám pokaždé dojem, že jsem jí celkem jedno, ačkoli se na dotazy snaží odpovědět, necítím se jako její rovnocenný partner. Nepřipadá mi, že by ji práce nějak moc bavila či těšila a jsem jen další položka na faktuře pojišťovně. Vybavení ordinace nelze nic vytknout, ale vadí mi otevřená sesterna, díky které je vše slyšet do čekárny. Poplatek tisíc korun je příliš vysoký a žádné nadstandardní služby jsem nikdy nevyužila, takže z mého pohledu jej platím zbytečně. Už jsem si našla novou lékařku a do této ordinace se již nevrátím.

Do této ordinace chodím již 9 let a také vidím tendenci k úpadku. Ordinace je sice pěkná, ale mám pocit že chování sestřiček, tedy konkrétně jedné se opravdu zhoršilo a musím říct, že jsem se v životě nesetkala s tak arogantním přístupem. V ordinaci se platí 1 000,- za nadstandartní služby. Dříve to byl čaj či káva, možnost konzultací po e-mailu, krátká čekací doba. Každá pacientka měla vyhrazených min. 20 minut na anamnézu a vyšetření, zatímco dnes se tato doba významně zkrátila. Neprošla jsem si sice těhotenstvím, ale když jsem měla problém, paní doktorka se jím nikdy nezabývala a řekla mi, ať si koupím mastičku. Někomu její smysl pro humor může imponovat, ale když mi po prohlídce řekla: ‚‚Tak a to bylo celý kafe.‘‘, připadala jsem si jak ve společnosti neprofesionálky. Nehledě na to, že jsem kolikrát přišla 15 minut před koncem otevírací doby pro recept a už tam nikdo nebyl. Jsem tedy nespokojená jak s paní Doktorkou, tak se sestřičkami a stýskám si po původních lékařích. A ten poplatek 1 000,- (dobrovolný příspěvek) je dnes opravdu tak maximálně za poslání receptu poštou a růžovou barvu na zdech.

Paní doktorka je opravdu velmi milá, velmi vtipná a dokáže pacienta uvolnit, pobavit, což u ženského doktora považuji za extrémně kladné. Má velmi osobní přístup, každého klienta osobně přivítá podáním ruky, to jsem jinde nezažila. Věnuje každému tolik času, kolik potřebuje, detailně probírá potřeby jedince. Je skutečně perfektní!

S paní doktorkou jsem velmi spokojena. Je vždy usměvavá, vše vysvětlí a dokáže psychicky podpořit i při nepříjemných zdravotních komplikacích. Sestřičky jsou také moc milé a příjemné.

Do ordinace docházím již skoro 8 let a jsem velice spokojená.Ano je pravda , že za původního lékařského osazení ( paní doktorky Mazánkové-Outlé) se mi zdála čekárna více naplněná a stalo se i , že doba čekání přesáhla delší dobu,ale ten pocit,že je tam plno a spokojeno mě usvědčovalo,že vždy počkám.
Po přechodu k paní doktorce nemám výhrady,věkem je mi blízko a nikdy na mě nepůsobila arogantně.
Přeji této ordinaci hodně spokojených pacientů, myslím,že přístup a ochota je stále stejná.

Do ordinacie chodim uz nejaky ten piatok.Na pani DR. Pekarovu sa nemozem stazovat.Je velmi mila, ochotna, a hlavne vsetko vysvetli.Obcas aj posranduje ze sa clovek zasmeje.Hlavne som rada ze som tam ako Slovenka a nikto z tym nema problem.Hlavne pri hladani gynekologa to bol pre mna dost problem.Inak fakt rodinne prostredie.Takze hodnotim velmi dobry,

Já jsem s paní doktorkou Pekařovou byla vždy spokojena:). Ordinaci navštěvuji již 7. rokem a pokaždé se ke mně jak paní doktorka, tak sestřičky chovaly mile:)...Hezké prostředí, při objednání jsem čekala vždy max. 5, 10 minut.

Velice příjemná a vstřícná paní doktorka! Chodím k jinému lékaři, dnes jsem se náhodou dostala k ní. Snad jako první lékařka se mnou prošla celou dokumentaci vztahující se k mému těhotenství a vše mi vysvětlila. Mohu jen doporučit, nejspíš změním lékaře a přejdu k ní.

Jsme spokojená,navíc mi paní doktorka vyléčila něco,co moje bývalá gynekoložka označovala jako hormonální výkyv,což teda nebyl..........co se týče přístupu paní doktorky i sestřiček,nemám vůbec problém......jsou milí :)