Fyzioterapeut Kraslice

• „Na slečnu Mgr. Andreu Štefkovou jsem dostala velmi dobré reference a ty mohu jen a jen potvrdit. Opravdu umí pomoct, chce řešit problém, hledá možnosti, dává rady a doporučení. Vše vysvětlí, popíše...., protože zná a umí. Je milá, ochotná a velice profesionalní. Jana Hošková Více

Vítězná 2234, Sokolov Mapa

Ambulance Fyzioterapie Fyzioso

Klasická masáž

od 350 kč

• Fyzioterapeut, Alergolog, Ch… irurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Imunolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Poliklinika Sokolov

• Fyzioterapeut, Anesteziolog,…  Chirurg, Dermatolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

• Fyzioterapeut

„Velmi dobře zařízeno,pro každého se vybere vhodná procedúra.V okolí nemá konkurenci pro příjemný přístup k pacientům.Děkuji V.S Více

Palackého 1891, Kraslice Mapa

Rehabilitační péče

• Fyzioterapeut, Internista, G… astroenterolog Více

„U paní doktorky Růžičkové jsem byla v březnu 2013 na gatroendoskopii a následně po měsíci i na kolonoskopii. Doktorka mi vše srozumitelně vysvětlila. Vyšetření žaludku pro mě bylo hodně nepříjemné, krk mi umrtvily, ale zvedal se mi žaludek kvůli pohybům sondy. Doktorka i sestřičky (byly vždy u zákroku 2) mě uklidňovaly, zákrok prováděly opravdu velmi šetrně. Jejich přístup k pacientovi byl výborný. Perfektní přístup doktorky i sester se opakoval i u následné kolonoskopie. Žádná premedikace se nekonala, před vyšetřením jsem byla klidná. Byla jsem ovšem ujištěna, že v případě bolesti mi hned něco píchnou. Nakonec nebylo potřeba žádných léků, vyšetření bylo téměř bezbolestné až na pár krátkých nepříjemných píchnutí v břiše. Paní doktorku i sestřičky mohu jedině doporučit. Více

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Poliklinika Sokolov

• Fyzioterapeut, Anesteziolog,…  Internista Více

Nemocniční 52, Aš Mapa

Carvac s.r.o., LDN

• „výborné služby ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Klicperova 16, Aš Mapa

Soukromá rehabilitace

• „tato lékařka ví,co dělá,sice občas svérázná,ale ve svém oboru je jednička,ktará je obklopená skvělým týmem rehab.sester Více

1. máje 630, Chodov Mapa

Rehabilitační oddělení