Fyzioterapeut Hradec Králové

• „Paní doktorka má profesionální a zároveň i lidský přístup. Je velmi ochotná a pomohla mě v největších bolestech, nenechala mě čekat a trpět. Odblokovala páteř, vše vysvětlila a začala následná rehabilitace. Má zlaté ruce i srdce. Pomohla mě po úraze na bruslích, dále jsem řešila problém s krční páteří, výhřez ploténky. Vždy zvolila skvělý postup a vše přizpůsobila aktuálnímu stavu pacienta. Díky paní doktorce a výbornému personálu na RHB jsem vše zvládla. Děkuji! Více

třída Edvarda Beneše 34/1549, Hradec Králové Mapa

• Fyzioterapeut, Pediatr, Inte… rnista Více

„Pan doktor Popper je nenahraditelnou kapacitou v oboru. Oběma našim dětem neskutečně pomohl. I ve svém věku stále pracuje a je to obdivuhodné. Patří mu velké uznání a dík nejen od všech malých pacientů a jejich rodičů! Více

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Naprostá spokojenost,vše mi bylo vysvětleno a léčba proběhla s dobrým efektem.

Brněnská 207, Hradec Králové Mapa

REHABILITACE PK II spol. s r.o.

Souběžná 1747, Hradec Králové Mapa

REHABILITACE PK II spol. s r.o.

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

• „Dobrý den všem, co zrovna přemýšlíte, kam chodit na rehabilitace.Jsem po operaci hlezna a nedávno jsem stál před stejným problémem, protože jsem nic nechtěl zanedbat a hlavně jsem už chtěl opět začít chodit. Dostal jsem pár doporučení na rhb. v okolí bydliště, ale jeden to chválil a naopak druhý moc ne, tak jsem se dál ptal všude možně až to přišlo. Hned několik lidí po sobě se shodlo, že chodili do Smiřic a že kdyby znovu potřebovali, tak by se tam určitě vrátili, protože byli spokojeni a hlavně jim tam pomohli. BYLO ROZHODNUTO A URČITĚ TOHO NELITUJI A TĚM, KDO CHTĚJÍ PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP ODBORNÍKŮ VŘELE DOPORUČUJI Více

Palackého 96, Smiřice Mapa

Rehabilitace - Věra Smékalová, s.r.o.

• „příjemné prostředí, rozhodně se vyplatí

Mánesova 808, Hradec Králové Mapa

Rehabilitace AKTIV s.r.o.

• „super přístup a machr v oboru.

Reylova 84, Jaroměř Mapa

Rehabilitace

• „Jsem velice spokojen ,chodím několik let a bez problémů.

Průmyslová 94, Jaroměř Mapa

1 názor

„rychle a kvalitni služby, navíc je kde zaparkovat!!!

Machovcova 676, Hradec Králové Mapa

Rehabilitace VESNA

1 názor

„Příjemné prostředí a profesionálně provedená masáž,která má dlouhodobý účinek.Všem moc doporučuji.

č.d. 202, Opatovice nad Labem Mapa

Rehabilitace

• „Paní doktorka je velmi zkušená a vstřícná, byť v přístupu někdy poněkud rázná až svérázná... To nic nemění na skutečnosti, že je odbornicí na svém místě, dokáže dobře poradit a o své dětské pacienty má opravdový zájem. Více

Gagarinova 639, Hradec Králové Mapa

Dětský denní rehab. stacionář - RHB

• Fyzioterapeut, Chirurg, Orto… ped Více

č.d. 155, Dříteč Mapa

Sportklinik s.r.o

• Fyzioterapeut, Alergolog, An… esteziolog, Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Psycholog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

• Fyzioterapeut, Chirurg, Derm… atolog, Diabetolog, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Veverkova 1631/5, Hradec Králové Mapa

MEDIKA Hradec Králové, s.r.o.

Riegrovo náměstí 914, Hradec Králové Mapa

MEDIKA Hradec Králové, s.r.o.

• náměstí 5. května 888, Hradec Králové Mapa

Redpoint Clinic CZ – Fyzioterapie, trénink, vzdělávání

• Fyzioterapeut

„Zkušený odborník,milá,velké nasazení ve své profesi,(nevím zda více pacientů) ale já od ní vnímám pozitivní energii a když odcházím,je mi dobře.Proto je pro mne takovým druhým sluníčkem. Více

Tyršova 797, Třebechovice pod Orebem Mapa

Léčebná rehabilitace

Bratří Štefanů 895/1, Hradec Králové Mapa

Fyzio Beránek, EUC Klinika Hradec Králové

1 názor

„V Milovicích jsem už byl několikrát a rehab.služby jsou zde výborné

č.d. 80, Milovice u Hořic Mapa

Obec Milovice u Hořic - rehabilitace