Privátní praktická lékařka
Spáčilova 6a, Brno

Vynikající lékařka a opravdový odborník. Nic nezanedbá, je pečlivá. Jsem s ní moc spokojená. Čekací doba v čekárně je standardní. Sestru tam nepostrádám, paní doktorka si zastane vše bravurně sama. Chybějící PC neberu jako nevýhodu, nýbrž jako plus, že se doktorka věnuje mě a né ťukáním dat do PC a hledáním.. Mohu paní doktorku vřele doporučit!!!

K "naši" paní doktorce chodím už přes 20 let a přestože jsme se přestěhovali poměrně daleko, neměnila bych.Vstřícná, poradí,doporučí.Děkuji

Paní doktorka je velmi vstřícná, milá a pečlivá.Ještě se mi nestalo, že by po mně vymáhala poplatek, naopak se mi několikrát stalo, že jsem sama musela připomenout, jestli mám zaplatit 30 Kč.Nechápu, co je na ní směšné, nebo dokonce jak se jeden (pochopitelně nepodepsaný) pacient vyjádřil odpudivé. Že čekárna není zrovna nejmodernější, to mi vůbec nevadí, zažila jsem super moderní čekárny, kde ale chování personálu tomuto vybavení vůbec neodpovídalo. Že nepracuje s počítačem, je podle mého názoru její rozhodnutí a ještě jsem nezažila, jakoukoli spolupráci mezi lékařskými pracovišti pomocí počítače, ale zažila jsem výpadek v počítačové síti, kdy pacienti byli po přeobjednání posláni domů.Technika také není všechno, důležitá je empatie a odborné znalosti, což dle mého názoru paní doktorce nechybí. Nikdy se mi nestalo, že by nevěnovala pozornost jakémukoliv sdělení o potížích nebo příznacích choroby. Jediné v čem bych souhlasila s kritikou je příliš nahlas puštěná televize, kdy se jednotlivé vstupy opakují stále dokola a když člověku není zrovna nejlépe, tak to dokáže jít pěkně na nervy. Ale tenhle nešvar najdeme v dnešní době snad v každé čekárně u lékaře.Já se k paní doktorce Vyskočilové přehlásila asi před čtyřmi roky a jsem ráda, že mne má v lékařské péči právě ona.

Paní doktorka je dle mého názoru pečlivá, co se týká lékařské péče nemám negativní zkušenost.
Co mně ale vadí dlouhá doba v čekárně. Paní doktorka nemá sestru a ani nepoužívá počítač.
Co se týká sestry - chápu - byly by to další náklady. Co se týká počítače - nechápu !!! Již dopředu jsem otrávená, když mně čeká návštěva u lékařky a to třeba jenom pro doporučení na odborné vyšetření. Psychicky se musím připravit na minimálně hodinu v čekárně a to budu mít ještě štěstí. Je potřeba s tím něco dělat. Dále mi jde docela dost na nervi neustále jedoucí dokola stejná smyčka v televizi. Když to člověk poslouchá již po třetí má chuť tu televizi rozbít.

Paní doktorka je velmi příjemná, ordinaci i čekárnu má vkusně zařízenou, pochodil jsem spousty zdravotních středisek, tak vím o čem píši. To, že někdo nepoužívá počítač není známkou nemodernosti, ale naopak supermodernosti, protože se věnuje pacientovi a nekouká pořád do počítače. Jsem spokojen nadmíru s její péčí. Važme si, že máme tak erudovanou paní doktorku.

Laskavá,příjemnákomunikativníI

Paní doktorka je výborná. Co na tom, že nemá počítač? Je velice pečlivá a ochotná. Manželův lékař počítač má a trvá mu to dvakrát tolik, ikdyž má i sestřičku, která mu se vším pomáhá. Paní doktorka zvládá vše sama pokud není zrovna nějaká chřipková epidemie, tak se vám nestane, že byste v ordinaci zůstali věčnost.

Ordinace z minulého století, žádný počítač, žádná sestra. Paní doktorka sice působí mile, ale je to nejspíš jen pozlátko. Navíc, když jsem od ní odcházel, měl jsem potíže s předáním zdravotní dokumentace, která se po dlouhém vyčkávání někam "ztratila", takže moje nová lékařka dostala jen jakýsi výpis a dodnes nemám dobrý pocit z toho, kde vlastně skončily moje zdravotní záznamy od dětství...

Co tato ordinace stojí na Spačilově 6 a že se v ní vystřídalo lékařů, tak mohu s čistým svědomím říci, že paní doktorka Vyskočilová je nejlepší z nich. Nebudu se zde rozepisovat a vyjmenovávat její klady,jedním slovem vynikající.
Děkuji Vám paní doktorko, že se o mě tak pečlivě staráte.

Paní doktorka je dobrá a především velmi pečlivá což je pro mě nejdůležitější!!! Mohu vřele doporučit!!!