Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
16 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Modřany

Nejlepsi detska doktorka co muze byt. Vzdy se zajima o pricinu a neprestane dokud nenajde. Uzasny lidsky pristup a vse vysvetli. Pani doktorku znam uz 4 roky a je naprosto uzasna. Vsem doporucuji


Chodila jsem k MUDr. Vlkové téměř 16 let a ohledně její práce si (naštěstí) nemůžu stěžovat, ale je pravdou, že stejně jako slečně/paní níže předala při přestupu k praktickému lékaři pro dospělé pouze jakýsi výpis na sotva dvě A4, ale celou kartu nikoliv.
Vzhledem k tomu, že během základní školy jsem u ní byla co měsíc kvůli dýchacím potížím, nechápu, proč nepředává kompletní dokumentaci. Hlavně když ve výpisu není vše. Nedávno se zrovna obvodní lékařka divila, jak je možné, že jsem v dětství trpěla na zápaly plic (standard 4x do roka) a ve výpise o nich nebyla ani zmínka.
Takže co se týká práce MUDr. Vlkové, nemůžu si stěžovat, ale s předáváním dokumantace je to strašné!!
Klára


Tak asi jsem bohužel jediná, která není s MUDr. Vlkovou spokojená. Příjemná, to ona je. Ale jinak. Už jsem v ordinaci a ona se vybavuje s maminkou jiného pacienta o tom, co bude vařit a jestli také dělá jahodové knedlíky. Po přechodu k praktickému lékaři pro dospělé jsem zjistila, co je tato paní doktorka zač. Nejenže nové MUDr. nepředala celou mou kartu (udělala jakýsi výpis, za posledních pět let, ALE!!! v něm chybí některé mé alergie, i to, že jsem měla jisté potíže, které se mi opětně objevily, tenkrát nám-mě a mé mamince, ani neřekla o jakou nemoc by se mohlo jednat, chápu, že není odborníkem ve všech oblastech medicíny, ale alespoň mohla nastínit-mohlo by se jednat o ....., nejspíše se nejedná o ...., nechala mě psychicky trpět skoro týden). Takže díky Evo Vlková, že jste mě neposlala na odborné vyšetření, neřešila problém dál a nezajímala se o něj, ačkoliv vymizel. Teď po osmi letech se mi vrátil a doufám, že nakonec budu muset jít na operaci(myšleno ironicky). K této doktorce bych své dítě nepřihlásila. Nemám k ní důvěru, navíc sestřička Danuška, děsně protivná! Udivuje mne, že tu má tak kladné ohlasy. Až se mi to nechce zdát. Nebo mám jen smůlu?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je velice příjemná a k dětem se chová úžasně.


Moje detska lekarka v mladi a nemohu na ni dopustit! Absolutne profesionalni, citliva a nezanedba zadnou peci! Momentalne cekame prirustek do rodiny a je jasne, ze lekarkou bude Mudr. Eva Vlkova :-) Tereza Tupa


Nikdy nic nenechá náhodě, je pečlivá, zodpovědná, vynikající odbornice a vždycky velmi lidská. Obě mé děti už jsou dospělé a obě se vzorně starala. V zájmu svých pacientů nikdy nezaváhala jít nad rámec svých povinností.


Taky jsme s paní doktorkou byla nejvíc spokojená. Škoda, že po 19 se tam nemůže chodit dál.. neměnila bych ji!


výborná doktorka.


Je nejlepší doktorka na celém světě,máme ji moc rádi.


K

Také souhlasím se všemi chválami na paní doktorku. Škoda, že už jsem jí musela opustit. Děkuji Vám za vše!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti