Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Umístění: jiné místo

K paní doktorce jsem se náhodně dostala v Motole poté, co mi byl zjištěn u plodu Downův syndrom a byla jsem objednaná na přerušení těhotenství. Přístup lékařky byl naprosto otřesný. Při hovoru s námi zvedala telefon, odbíhala ... vyptávala jsem se na zákrok, protože jsem nevěděla co mě čeká, ona mi v zásadě nic neřekla. Ačkoliv mi na genetice bylo řečeno že na zákrok půjdu hned, objednala mě až na pondělí, protože přes víkend prý neoperují - a poslala mě s nevolnostmi zpět domů čekat na potrat další dva dny. K tomu mě ještě seřvala jak malou, že jsem si vůbec dovolila se na něco ptát nebo se ohradit že jsem byla objednaná na pátek (a od rána bez jídla). Naprosto nelidský přístup, opravdu nedoporučuji.

Paní doktorku Uhrovou za sebe nedoporučuji - jedno těhotenství jsem u ní prožila, o dvou slyšela a péče ani v jednom případě nejen nebyla bezproblémová, ale domnívám se, že zejména nebyla pro těhotnou bezpečná. (Nehledě na to, že čekací doba několik hodin je v pořádku, jste přece těhotná, tak máte-li druhé dítě ve školce, musí ho vyzvednout někdo jiný, jiné Vaše povinnosti také nejsou důležité...)
Byla jsem u paní doktorky z protekce kvůli velmi rizikovému těhotenství (jednalo se o 2.těhotenství s tím, že první bylo ukončeno operací kvůli hellp syndromu s komplikacemi a já byla následně 5 dní v umělém spánku s tím, že je otázka, zda a v jakém stavu se probudím).
Výsledky krve, z nichž jediných je vidět, zda se mi hellp sysndrom nerozjíždí, ani nečetla, vždy jsem se dověděla, že mám jíst víc bílkovin, výsledky jsou zase horší a je vidět, že těhotenství je rizikové - přijďte za 4 nebo 6 týdnů (dle toho, kdy mě chtěla vidět internistka nebo lékař na těhotenskou cukrovku). Když jsem se ptala na pohotovosti, kam jsem chodila na odběry, (protože podle paní doktorky nebyly potřeba), dověděla jsem se opakovaně od různých lékařů, že výsledky jsou v normě, hodnoty se naopak lepší.
Ani protekce nepomohla, ve 30 týdnu jsem na další kontrolu měla přijít za další 4 týdny, ačkoli v prvním těhotenství jsem ve 30 týdnu již "rodila". Na jakoukoli časově bližší návštěvu jsem se vnucovala marně. V předchozím těhotenství, které bylo do porodu vedeno jako bezproblémové, mě chtěli vidět častěji.
Přešla jsem do standardní těhotenské péče a tam mě najednou chtěli vidět každý týden. Děkuji jim za bezpečný porod a péči, kterou mi věnovali.

Dobrý den,nevím kolika ordinacemi prošly pacientky,které hodnotí pani doktorku Uhrovou negativně ,ale kdyby aspoň polovina všech lékařů měla takový obyčejně lidský přístup k pacientovi ,nechodily by jsme k nim tzv.až když hoří.Znám pani doktorku mnoho let a vím ,že své povolání dělá ráda.Mohu s klidným vědomím říci,že pouze díky ní a její snaze lidem pomoci mám 2 zdravé děti 4 a 8 let .Pouze ona dokázala ,že jsem po dlouhých 10 letech v 34 letech poprvé otěhotněla a za pomoci paní doktorky přivedla na svět syna.Do té doby se to žádnému jinému lékaři nepovedlo,vzdali to ,byla jsem pro ně tzv.stará.Za 4 roky následovalo narození dcery .A právě proto pani doktorce fandím ,protože za ta léta vím jaká opravdu je. I.K.

S touto lékařkou mám velmi špatné zkušenosti. Chová se velmi povýšeně a když zjistila, že mi je přes 30 a nemám děti, začala být vyloženě agresívní až sprostá. Řekla mi, že už jsem silně za zenitem a ať si laskavě srovnám své životní priority. Já jsem k ní přišla pouze na preventivní prohlídku, vůbec jsem o žádných dětech nemluvila, proto jsem nechápala, proč se do mě začala tímto způsobem navážet. Zároveň mi vynadala, že neberu antikoncepci a snažila se mi jí dost agresivně vnutit. Když jsem řekla, že jí nechci, navíc mám rizikové faktory, seřvala mě, že antkoncepce neškodí nikomu, naopak je velmi zdraví prospěšná a že takové inteligentky jako já o tom nic nevíme!!! Chovala se ne jako lékařka, ale jako tvrdá obchodnice, která chce za každou cenu něco prodat. Cokoliv jsem se jí chtěla zeptat ohledně mého zdraví, vůbec mě nenechala domluvit, ihned mě přerušila. Celou dobu se dívala na hodinky i během vyšetřování a ještě než jsem si stačila vůbec obléci spodní prádlo, už otevřela dveře a vedla dovnitř další pacientku. Naprosto nechutné a nedůstojné chování! Když jsem odcházela, ani mi neodpověděla na pozdrav. V životě k ní už nepůjdu. Silně NEDOPORUČUJI!!!

Paní doktorka Eva Uhrová je velice milá, laskavá. Porodila jsem u ní 3 holky a péči jsem měla dokonalou.Jsem velice ráda, že mohu navštěvovat takovou lékařku.

Bohuzel se musim pridat k negativnim natorum na tuto lekarku a to jsme u ni byli na konzultaci prave v Car v Motole protoze se snazime jiz skoro dva roky marne o dite. Shrnu to- hodinove cekani i pres objednani bez jakekoliv omluvy, pak se nas pani doktorka snazila vytlacit z ordinace za presne 7 minut s tim ze mi napsala recepty na 3 ruzne hormonalni preparaty, nebylo vubec srozumitelne jak co uzivat, behem konzultace s nami jeste telefonovala ohledne jine pacientky a nazyvala ji hysterkou a na zaver bych rekla ze slusny clovek alespon pozdravi kdyz odchazite z ordinace, obzvlast kdyz je pritomen i vas manzel a ten mi po teto konzultaci sdelil ze k teto pani ktera ma vychovani reznickeho psa uz nikdy nepujdeme. Plne s nim souhlasim

S pani Mudr. Uhrovou nemam dobre zkusenosti. Komentar pani Lucky je naprosto vystihujici s nazorem mym. Rozhodne tuto lekarku nedoporucuji.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená a s její pomocí se mi v dubnu podařilo porodit téměř 4,5kg miminko přirozenou cestou. Bez ní bych to prostě nezvládla, takže klobouk dolů :) a děkuji :)))

K pani doktorke na súkromnú kliniku som chodila niekoľko rokov. Každá moja návšteva trvala najviac tak 5 minút a to aj s vyšetrením, a kým so si naťahovala nohavice, do ordinácie už vchádzala ďalšia pacientka. Za cca. 5 rokov mi pani doktorka nikdy neurobila sono /každá 5min. návšteva stála 350 CZK/. Aj napriek snahe získať informácie o svojom zdravotnom stave z dôvodu plánovania tehotenstva som z jej rýchlej reči a snahy zbaviť sa ma nikdy nič nedozvedela. Pracujem vo farmaceutickej spoločnosti, takže mám kontakt s lekármi, ale s takto strašným nezáujmom o pacienta som sa ešte nestretla. Kôli zanedbenej starostlivosti sa teraz liečim s veľmi zlým stavom čípku, napriek tomu, že pani doktorka ma vždy poslala domov s komentárom, že je všetko v poriadku. V skratke: nezáujem o pacientku, nedostatok súkromia, nedostatočné vyšetrenie, neponúka možnosť použitia jednorázového nástroja na vyšetrenie.....z môjho pohľadu katastrofa aj keď vždy podaná s úsmevom na tvári.

Vynikající, profesionální, ale také velmi milá lékařka. Starala se o mě v obou mých těhotenstvích. S péčí jsem byla vždy spokojená, nikdy nic nezanedbala, naopak je velmi pečlivá. Mohu ji jedině doporučit! Lucie