Endokrinologie, interna
Hviezdoslavova 519, Praha

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Hledala jsem jen tel.cislo a narazila na toto hodnocení, nemůžu jinak než dát paní dr hodnocení to nejvyšší léčím se u ni několik let vynikající přístup k pacientovi a jeho léčbě paní doktorko jste super

Skvělá lékařka s lidským přístupem a bezvadnou sestřičkou, nikdy neodcházím deprimovaná, jako se mi to občas stávalo u jiných endokrinologů. Děkuji.

Paní doktorka je poklad, který možná někteří nevykopali a tak mají negativní a hloupě neodborné poznámky. Ona je skvělá odbornice s lidským přístupem a pochopením. Léčím se už víc než 40 let a ona je ze všech lékařů, kterými jsem prošla, ten nejlepší!!!

Skvělý tým na metabolické jednotce pod vaším vedením , paní primářko. Děkuji za péči Mudr. Jarmile Křížové při aplikaci domácí parenterální výživě.

Velmi příjemná a milá paní doktorka

Nemám co dodat, vše už bylo řečeno. Děkuju za všechno, paní doktorko.

Příjemná, milá, usměvavá, vždy dobře naladěná. Jedna z mála ordinací, kam chodím ráda.

Nejlepší z lékařů co jsem kdy měla, povídá si s pacientem, je věčně usměvavá,okamžitě se snaží řešit zdravotní problémy nejenom ohledně endokrinologie. Super jsem moc spokojená. Ivana Masná

Dobrá je to doktorka. Pomůže ráda.

Paní doktorka je velmi milá skvělý přístup k pacientovi sesřička také moc příjemná často navštěvuji lékaře ale takový přístup jsem zatím nikde neviděla doporučuji všem