Janovského 912/51, Praha
Dermatologická ordinace

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

2.5

Umístění: Dermatologická ordinace

dnes jsem prisla k pani doktorce s tim, ze se mi udelal na cele pupinek, praskl mi a udelala se mi 0,5cm otevrena rana. nez jsem ji tohle vubec stihla vysvetlit, vyjela na me, ze rozlecene pacienty nebere (dosla bych si za svym dermatologem, kdyby tam byl). tak arogantnim zpusobem, jakym mi to rekla... nebyla schopna se mi podivat do oci a kdyz jsem se ji snazila vysvetlit muj problem, ze s akne jako takovym problem uz nemam, jen potrebuji pomoct s timto, aby se mi neudelala jizva, tak mi porad skakala do reci a jedine, co porad dokola omilala bylo to, ze me nevezme a ze rozlecene pacienty nebere. pote mi taky rekla, ze lecba ocividne zabrala. nesla jsem za ni s tim, at mi vyleci cely oblicej a buhvi, co. chtela jsem pouze pomoci s otevrenou rankou na cele.
rozhodne pani doktorku nedoporucuji, neni schopna pomoci a arogantnejsiho cloveka jsem nezazila

Umístění: Dermatologická ordinace

V živote som arogantnejsieho človeka nezažila. Neprofesionálny prístup, vysmieva sa a zľahčuje vaše problémy, nepomôže Vám, tvrdí, že tam nič nevidí a nakoniec Vám ešte aj vynadá, že zbytočne míňate peniaze zdravotnej poisťovne. Nikto tam nebol, čakárňa prázdna a aj tak Vám bolo jasne dane najavo že vyrusujete. Nikdy viac. Bola som tam len preto, že moj lekár mal dovolenku, čo sa človek boji pred ňou spomenúť, keďže z menších drobnosti dostáva hystericky záchvat a presviedča Vás, že Vám nič nie je. Nikdy viac. Choďte inam.

Umístění: Dermatologická ordinace Kožní problémy

U paní doktorky jsem byla již několikrát. Poprvé s boreliózou v prvním stadiu, kterou paní doktorka nepodcenila a i při léčbě antibiotiky jsem byla pod její kontrolou. Vše jsme podchytili a jsem v pořádku. Poté s několika dalšími problémy a paní doktorka byla vždy milá a vstřícná, nikdy mé problémy nepodcenila. Přicházím obvykle ráno hned po otevření, protože vím, že jinak bych čekala. Takto přede mnou čeká jeden, dva pacienti. A délka čekání se dle mé zkušenosti odvíjí jen od toho, že se paní doktorka lidem věnuje a nebere je jak na běžícím páse.

Umístění: Dermatologická ordinace

Je to vůbec poprvé, co hodnotím lékaře tímto způsobem, od včerejší návštěvy jsem měla velmi silné nutkání to udělat. Po přečtení ostatních názorů na Mudr. Šafránkovou vidím, že to není jen můj dojem. S arogantnějším lékařem jsem se nikdy nesetkala. Měla jsem pocit, že ji vysloveně obtěžuji (Přišla si nechat prohlídnout znaménko). Nechápu, že s tímto přístupem vůbec udrží fungující ordinaci.

Absolutně nechápu, jak v 21.století může taková ordinace fungovat. Doktorka arogantní, nepříjemná, viditelně jí dělá problém ochota a vůle pomoci lidem. Problémy pacienta zlehčuje, nesmyslně odbíhá od tématu k nepodstatným věcem a blábolům. Pokud na sobě nemáte nejspíše fleky po celém těle, řekne, že neví jak Vám poradit a absolutně zlehčuje Váš problém. Pomoc žádná. Léčí zpatra bez vyšetření. Empatie a takt, či slušné chování jí nejspíše nic neříká. Nechápu, jak tam vůbec může někdo s takovým chováním chodit se svými problémy. Katastrofa, otřes. Nedoporučuji, raději si zajděte jinam, kde doktor dělá co má - ochotně a slušně se snaží pomoci a poradit.

Moje zkušenost s paní doktorkou je taková, že po 3 týdnech jsem od ní utekl k jiné dermatoložce, která mě opravdu vyléčila.
Paní doktorka je arogantní, doporučuje drahé komerční přípravky, léčí od stolu. Nechápu, že může mít pravidelné klienty.

Několik let jsem byla pacientkou ( bohužel ne klientkou ) paní doktorky Šafránkové.Po páteční události v její ordinaci již její pacientkou nejsem.
Nad jejím nepříjemným chováním, jsem často zavírala oči, protože mne vždy pečlivě prohlédla, a to pro mne bylo prioritní.
Zavírala jsem oči i nad čekárnou, kde často bylo chladno a i nad tím, že jsme ( nechtěně ) v čekárně slyšeli každé slovo z ordinace. Tedy, právo na soukromí pacienta, žádné.
V pátek jsem byla vpuštěna do ordinace v 11.00, ordinační hodiny končily ve 12.00. V ordinaci jsme čekali tři. K paní doktorce jsem přišla v 11.35, načež mi velice nevybíravým a nepříjemným tónem sdělila, že mne dnes již neprohlédne a následoval dlouhý monolog proč. Dle mého názoru, kdyby si monolog ušetřila, mohla mne prohlédnout i do konce její pracovní doby.
Požádala jsem jí, zda by mi tedy mohla zkontrolovat jedno mateřské znaménko.Poté co velmi významně obrátila oči v sloup je zkontrolovala.Načež jsem opět dostala přednášku o tom,kdy chodit a kdy nechodit do ambulance, protože je mnoho lidí.Měla jsem pocit, že pracující je pouze paní doktorka, a já jí svým příchodem do ambulance obtěžuji. I já ale pracuji a uvolnila jsem se ze svého zaměstnání, šla do ambulance, ale vyšetřena nebyla. Ráda bych se snad i objednala na čas, ale to není možné.
Naštěstí máme možnost volby a dermatologických ambulancí je dostatek. Už jsem navštívila jinou a vyčítám si, že jsem od paní doktorky Šafránkové neodešla dříve.

Paní doktorka je upřímná - pro někoho možná až moc, ale mě tento přístup nevadí. Byla jsem u paní doktorky 2x - s problémem a následně na kontrole. Poprvé jsem měla zvláštní pocit, že je paní doktorka moc přísná, ale nakonec se ukázalo, že je milá a řeší věci narovinu.
Po problému jsem měla během pár dní a na kontrole bylo vidět, že má paní doktorka velkou radost z uzdravení. Poradí a nabídne i více variant, doporučí produkty na doléčení. Za mě super.

dnes jsem u pani doktorky byl, s cimsi na krku. pani doktorka se chovala povysene, arogantne, namisto aby mi moji samodiagnozu vyvratila, se mi sproste vysmivala pres sve ruzove bryle , odesel jsem naprosto rozhozeny, bez diagnozy, s tim ze tez pockame jak se to rozleze a bak to budeme resit, jak se jiz nekdo nahore zminil.... co jsem si to dovolil jit vubec k doktorce :))) vrele nedoporucuji, pokud se mate radi

Horší přístup jsem nikdy nezažil! Přišel jsem k lékaři a čekal a čekal...(nelze se objednat). V čekárně bylo tolik lidí, že všechny židle byly obsazeny. Musel jsem stát v chodbě. Během tří hodin čekání polovina lidí odešla bez ošetření. Nemohli to čekání vydržet! Paní odcházela se slovy, že už tam čeká po 4., ale nikdy se na ní nedostala řada. Během těchto třech hodin stihla paní doktorka ošetřit pouze 3 pacienty. Evidentně si tam někteří chodili pouze popovídat. V čekárně se dokonce ani netopí. Lidi tam mrzli v bundách. Diagnoza lékaře byla tak nevěrohodná, raději jsem navštívil jinou dermatologii. Toto místo již nenavštívím. Silně nedoporučuji.