Dermatologická ordinace
Janovského 912/51, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatologická ordinace Jiný

Tak buď jsem byla u jiné lékařky, nebo jsem měla štěstí, nebo nevím. Vzala jsem sem tříletou dceru na doporučení tchyně, objednala jsem nás předem, recenze jsem si pročetla až večer před cestou a docela mě vyděsily, ale zkusily jsme to. V čekárně bylo teplo a nikdo tam nebyl, vzali nás dokonce pár minut před objednaným časem. Sestřička extrémně milá a nápomocná, měla jsem s sebou ještě miminko a nic nebyl problém, nespěchala na nás, ještě dceři pomohla sundat botu. Doktorka byla příjemná a byla s ní pohodová domluva, nic nám nenutila, zkonzultovala se mnou stav a po vzájemné dohodě nás odeslala na zákrok na Bulovku. Ještě mě upozornila na možnost vzniku plísně pod dcerky skřípnutým nehtem, se kterým jsme ani nepřišli, a poradila, co případně s tím. Za mě spokojenost, jsem ráda, že jsme se nakonec nezalekly a šly.

Umístění: Dermatologická ordinace Jiný

Po precteni recenzi jsem se celkem obavala s kym se setkam, nicmene moje zkusenost je pozitivni. MUDr. Safrankova se mnou mluvila slusne, zodpovidala moje dotazy, komunikace probihala svizne, ale nemela jsem pocit, ze by se mnou jednala arogantne, velmi peclive me vysetrila a nabidla ruzne moznosti lecby. Odchazela jsem s dobrym pocitem a spokojenosti.

Umístění: Dermatologická ordinace Jiný

Velmi špatný, arogantní, pro mne neakceptovatelný přístup. Velká neprofesionalita na straně lékařky, nevyslechnutí problému, pouze nucení dermokosmetiky. Paní doktorka ani nevyslechla, jaké přípravky používám. Jako člověk ze zdravotnictví citim povinnost se o to podělit, snad ušetřim zklamání někomu jinému.

Umístění: Dermatologická ordinace

dnes jsem prisla k pani doktorce s tim, ze se mi udelal na cele pupinek, praskl mi a udelala se mi 0,5cm otevrena rana. nez jsem ji tohle vubec stihla vysvetlit, vyjela na me, ze rozlecene pacienty nebere (dosla bych si za svym dermatologem, kdyby tam byl). tak arogantnim zpusobem, jakym mi to rekla... nebyla schopna se mi podivat do oci a kdyz jsem se ji snazila vysvetlit muj problem, ze s akne jako takovym problem uz nemam, jen potrebuji pomoct s timto, aby se mi neudelala jizva, tak mi porad skakala do reci a jedine, co porad dokola omilala bylo to, ze me nevezme a ze rozlecene pacienty nebere. pote mi taky rekla, ze lecba ocividne zabrala. nesla jsem za ni s tim, at mi vyleci cely oblicej a buhvi, co. chtela jsem pouze pomoci s otevrenou rankou na cele.
rozhodne pani doktorku nedoporucuji, neni schopna pomoci a arogantnejsiho cloveka jsem nezazila

Umístění: Dermatologická ordinace

V živote som arogantnejsieho človeka nezažila. Neprofesionálny prístup, vysmieva sa a zľahčuje vaše problémy, nepomôže Vám, tvrdí, že tam nič nevidí a nakoniec Vám ešte aj vynadá, že zbytočne míňate peniaze zdravotnej poisťovne. Nikto tam nebol, čakárňa prázdna a aj tak Vám bolo jasne dane najavo že vyrusujete. Nikdy viac. Bola som tam len preto, že moj lekár mal dovolenku, čo sa človek boji pred ňou spomenúť, keďže z menších drobnosti dostáva hystericky záchvat a presviedča Vás, že Vám nič nie je. Nikdy viac. Choďte inam.

Umístění: Dermatologická ordinace Kožní problémy

U paní doktorky jsem byla již několikrát. Poprvé s boreliózou v prvním stadiu, kterou paní doktorka nepodcenila a i při léčbě antibiotiky jsem byla pod její kontrolou. Vše jsme podchytili a jsem v pořádku. Poté s několika dalšími problémy a paní doktorka byla vždy milá a vstřícná, nikdy mé problémy nepodcenila. Přicházím obvykle ráno hned po otevření, protože vím, že jinak bych čekala. Takto přede mnou čeká jeden, dva pacienti. A délka čekání se dle mé zkušenosti odvíjí jen od toho, že se paní doktorka lidem věnuje a nebere je jak na běžícím páse.

Umístění: Dermatologická ordinace

Je to vůbec poprvé, co hodnotím lékaře tímto způsobem, od včerejší návštěvy jsem měla velmi silné nutkání to udělat. Po přečtení ostatních názorů na Mudr. Šafránkovou vidím, že to není jen můj dojem. S arogantnějším lékařem jsem se nikdy nesetkala. Měla jsem pocit, že ji vysloveně obtěžuji (Přišla si nechat prohlídnout znaménko). Nechápu, že s tímto přístupem vůbec udrží fungující ordinaci.

Absolutně nechápu, jak v 21.století může taková ordinace fungovat. Doktorka arogantní, nepříjemná, viditelně jí dělá problém ochota a vůle pomoci lidem. Problémy pacienta zlehčuje, nesmyslně odbíhá od tématu k nepodstatným věcem a blábolům. Pokud na sobě nemáte nejspíše fleky po celém těle, řekne, že neví jak Vám poradit a absolutně zlehčuje Váš problém. Pomoc žádná. Léčí zpatra bez vyšetření. Empatie a takt, či slušné chování jí nejspíše nic neříká. Nechápu, jak tam vůbec může někdo s takovým chováním chodit se svými problémy. Katastrofa, otřes. Nedoporučuji, raději si zajděte jinam, kde doktor dělá co má - ochotně a slušně se snaží pomoci a poradit.

Moje zkušenost s paní doktorkou je taková, že po 3 týdnech jsem od ní utekl k jiné dermatoložce, která mě opravdu vyléčila.
Paní doktorka je arogantní, doporučuje drahé komerční přípravky, léčí od stolu. Nechápu, že může mít pravidelné klienty.

Několik let jsem byla pacientkou ( bohužel ne klientkou ) paní doktorky Šafránkové.Po páteční události v její ordinaci již její pacientkou nejsem.
Nad jejím nepříjemným chováním, jsem často zavírala oči, protože mne vždy pečlivě prohlédla, a to pro mne bylo prioritní.
Zavírala jsem oči i nad čekárnou, kde často bylo chladno a i nad tím, že jsme ( nechtěně ) v čekárně slyšeli každé slovo z ordinace. Tedy, právo na soukromí pacienta, žádné.
V pátek jsem byla vpuštěna do ordinace v 11.00, ordinační hodiny končily ve 12.00. V ordinaci jsme čekali tři. K paní doktorce jsem přišla v 11.35, načež mi velice nevybíravým a nepříjemným tónem sdělila, že mne dnes již neprohlédne a následoval dlouhý monolog proč. Dle mého názoru, kdyby si monolog ušetřila, mohla mne prohlédnout i do konce její pracovní doby.
Požádala jsem jí, zda by mi tedy mohla zkontrolovat jedno mateřské znaménko.Poté co velmi významně obrátila oči v sloup je zkontrolovala.Načež jsem opět dostala přednášku o tom,kdy chodit a kdy nechodit do ambulance, protože je mnoho lidí.Měla jsem pocit, že pracující je pouze paní doktorka, a já jí svým příchodem do ambulance obtěžuji. I já ale pracuji a uvolnila jsem se ze svého zaměstnání, šla do ambulance, ale vyšetřena nebyla. Ráda bych se snad i objednala na čas, ale to není možné.
Naštěstí máme možnost volby a dermatologických ambulancí je dostatek. Už jsem navštívila jinou a vyčítám si, že jsem od paní doktorky Šafránkové neodešla dříve.