Praktická lékařka pro děti a dorost
Věšínova 11, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

K pani doktorce jsem s detmi zacal chodit pote, co jsme se prestehovali na Prahu 10. Pani doktorka nas vzala k sobe do pece a meli jsme fakt kliku, protoze normalne nebere. Jsme tam moc spokojeni. Pani doktorka i pani sestricka jsou skvele a to i po lidske strance. Deti si vetsinou pamatuje i jmenem, coz pri tom poctu deti nechapu. Klobouk dolu. Zatim vse, co jsme resili bylo bez problemu. Skoro zadne cekani, potvrzeni na tabor a pod. dela na pockani. Jsme za ni moc vdecni.

Naprostá spokojenost, profesně i lidsky perfektní. A sestřička také. Moje děti se na návštěvu paní doktorky dokonce těší a ptají se, kdy půjdou zase. Doporučuji všem.

Skvělá, laskavá, zkušená, trpělivá dětská lékařka s velkým pochopením k malým pacientům i rodičům. Chodíme k ní s dcerou již 10 let, nyní za ní dojíždíme a neměnila bych ( obdobně jako dvě známé maminky ).Člověk na svém místě s velkým srdcem.

Í

Naše paní doktorka je prostě nejlepší! Kdyby to šlo, tak dám hvězdiček 7. Paní doktorku známe už dlouhých 19 let, vždy nám se vším poradila, vše vysvětlila, je pečlivá, příjemná. Skvělý člověk!!!!
Il@

Paní doktorka má na některé pacienty hodně času, jiné bere jako z rychlíku. Pokud něco jiný lékař chce udělat - odběry, doporučení, tak když to není písemně, neudělá to. Nepozná ekzém, díky tomu se dítě trápilo půl roku, doporučení dala zastupující lékařka a ekzém to byl. Klukovi strhla násilně předkožku, od té doby s ní má problémy i přes operaci. Tvrdí nepravdy.

Nejen dobrá lékařka, ale hlavně skvělý člověk. Poradí, vysvětlí, u očkování netlačí na pilu.

Paní doktorka je nejlepší lékařka a zároveň skvělý člověk. Je naší lékařkou již 25 let, nejprve jsem k ní chodila jako dítě já a nyní se stará o zdraví našich synů. Je velice pečlivá a nic nezanedbá. Za celou tu dobu jsme byli maximálně spokojeni. Vřele ji doporučuji všem, kteří hledají pro své děti toho nejlepšího lékaře.

Výborná dětská lékařka,poradí a hlavně moc příjemná :-)

Výborná,poradí a hlavně moc příjemná :-)

Prostě nej nej, neměnila bych!!!!!!!