Adresa

Ordinace specialisty - oční
Píškova 1949, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

24 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je milá, pečlivá. Sice v čekárně se déle čeká, ale nemyslím si, že by to něčemu vadilo. Nové prostory jsou pěkné, vzdušné. Návštěva je vždy příjemná a paní doktorka vše vysvětlí.

M
Ověřený profil
Umístění: Ordinace specialisty - oční

Úžasná paní doktorka, velice schopná a profesionální, velmi pečlivá, vtipná, přátelská,... Provedla komplexní test očí a stanovila přesnou diagnózu. Hodně mi pomohla a díky ní teď vidím svět úplně jinýma očima (a to doslova :-) )!!!

M
Ověřený profil

K paní doktorce Machálkové chodím už cca 20let, jako nositel kontaktních čoček poměrně často a vždy jsem byl maximálně spokojený. Má bohaté zkušenost, ochotně mi poradí ohledně veškerých mých otázek ohledně zraku (např. objektivně zhodnotí různé výhody a nevýhody moderních trendů v nošeních kontaktních čoček, na co si dát pozor když zvažuji operaci očí atd.). Mohu doporučit.


T
Ověřený profil

Paní doktorka mě velmi zklamala. Poprvé jsem přišla s čevenýma očima a napsala mi kapky na alergii a suché oči, podruhé mi řekla, že mám unavené oči z toho, že nemám brýle a potřetí jak jsem měla uplně červené oči, tak mi řekla to nic není jen červené. Dost jsem se natrápila. Nakonec jsem hledala pomoc v Horních Počernicích, tam mi napsali antibiotika udělali výtěry oka a zjistili, že mám v oku Streptokoka. Takže žádná pomoc a jen vyhozené peníze za drahé léky:-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem byla velmi spokojená, při poslední návštěvě mě ale velmi zklamala - vzhledem k tomu, že přečtu standartní velikost písma, není třeba dále řešit co mě trápí. Na každý můj další dotaz bylo zodpovězeno, že jsem přečetla standart, takže vidím dobře...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřený profil

Paní doktorka je příjemná a věcná. Dělá na mě velmi silný profesionální dojem, nemohu než doporučit.


Ověřený profil

Perfektní přístup k pacientovi jak po stránce profresionální tak lidské.Naprostá spokojennost.


Výborná lékařka, vždy pečlivá, milá, ochotně vysvětlí každou maličkost, hledá optimální řešení pro konkrétního pacienta. Jsem pacientkou přes 10 let a nemůžu si ji vynachválit. Doporučuji!


Paní doktorka je velice lidská a 100% profesionál!!! Takových lékařů není moc. Chodím k ní 10 let a je vždy vynikající!!! Doporučuji všem.


Jsem u ní v péči cca 20 let a naprosto spokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti