Canadian Medical s.r.o.
Veleslavínská 30/1, Praha

Pani doktorka nam byla prirazena pote co jsme si stezovali na pana doktora v Canadian Medical Center.
Byl to uplny opak. Pani doktroka byla mila, profesionalni a snazila se nam pomoci jak jen mohla. Pokazde kdyz jsme ji pozadali o ultrazvuk (ikdyz jsme ho nemeli na dane prohlidce mit) tak nemela problem nam ukazat na ultrazvuku ze je vse v poradku.
Nasla si na nas cas I mimo jeji hodiny, kdyz jsme potrebovali. Nekolikrat nam volala po pracovni dobe, proste nadstandard servis tak jak si ho predstavujeme.

Pani doktorka vladne super anglictinou takze se moje partnerka citila jako doma.

Ano Mudr Kasikovou bych doporucil.

Doktorka byla milá, ale nepřišlo mi, že by mé problémy dostatečně řešila, dělala jen standartní úkony, jejichž výsledky byly dobré a to ji stačilo, a nijak se nesnažila mé problémy aktivně řešit, tedy udělat jiné úkony a zjistit příčiny.