Praktická lékařka
Pionýrská 11, Brno

Umístění: Praktická lékařka Jiný

K paní dr. Hrubé chodíme celá rodina už léta, je starostlivá a pečuje o nás a chválíme ji. V dnešní době je ale nemyslitelné, že se nedá dovolat do ordinace, nemá funkční mail a čekací doby jsou dlouhé. Potřebujeme se jen na něco zeptat - nedovoláte se!!

Umístění: Praktická lékařka Cokoli

Paní doktorka je moc hodná, milá a pečující. Nabízí mi vždy neschopenku i když ji vůbec nechci. Když něco potřebuji nebo mi není dobře, připíše slovo: akutní a pošle mě ke specialistovi. Jsem u ní přes dva roky, nebyla jsem tam mockrát, ale vždy vyhověla a pomohla co mohla.

Paní doktorka je šikovná a pečlivá,naslouchá pacientům s pozitivním přístupem, zaslouží si velmi dobré hodnocení,jsem u paní doktorky spokojená a neměnila bych,děkuji P.doktorko

K paní doktorce chodím krátce cca 2 roky. Přihlásila jsem se za ní na doporučením jelikož jsem se svou paní doktorkou p. Mudr. Smolkovou v Bystrci vůbec nebyla spokojená (otřesná zkušenost!!!). Paní doktorka Hrubá mě velice překvapila svým vstřícným a milým přistupme. Je jasné, že u paní doktorky se trochu více čeká (je to jistý znak, že pacienti jsou spokojeni), ale i za tu cenu ji velice chválím. Jsem velmi pracovně vytížená a k doktorům chodím tak jednou za rok na prohlídku, ale nikomu bych nepřála tak hroznou zkušenost jak jsem měla se svoji první praktickou lékařkou. Takže výborná :-)

Dobry den. U teto lekarky jsem jiz mnoho let a mohu rici, ze jsem se zde setkala vzdy se vstricnosti, ochotou naslouchat, profesionalnim pristupem. Je pravdou, ze nejednou jsem velmi dlouho cekala, ale povazuji to za naprosto prirozeny jev. To, ze si napr. s lidmi v duchodove veku dlouho povida, povazuji za jisty zpusob podpory lecby. Kazdy z nas obcas potrebuje nekoho, kdo nas vyslechne .... . Mam take zkusenost s lekari, kteri pracuji na soukromych klinikach, ktere garantuji to, ze kdyz si Vas objednaji na 10 am, tak Vas ve stejnou dobu prijmou, ale vetsinou to tak nezafujguje a navic se jedna o velmi odosobnely vztah jednani (jste proste jen dalsi kus na vyrobni lince) a to zde nezminuje finance, ktere musite inventosvat do tohoto zpusobu lekarskeho osetreni.

Vy, kteri si stezujete na dlouhe cekaci doby, se proste prehlaste na soukrome kliniky. Cekaci doba bude mnohem kratsi, ale Vase penezenka bude o mnoho tensi ...

Olga Buckova

Pěkný přístup k pacientovi, zájem, poradí.

Na paní doktorku se musí strašně dlouho čekat, protože si strašně se všemi povídá. Neříkám, že není sympatická osoba na popovídání, ale od doktorky bych čekala rychlejší posun v čekárně. Skutečně nemá každý na to tam sedět 2 hodiny. A ještě když si už můj nový doktor vyžádal mou kartu od paní doktorky, nechtěla mu ji poslat a musím si za ní dojet sama a kartu vyzvednout. Je to dost nestandartní postup!

Výborná praktická lékařka, doporučuji.

Je pravda, že v čekárně si člověk musí počkat. Hodně je to zřejmě dané místem, kde je ordinace a většina jejích klientů jsou důchodci, kteří jsou prostě rozvláční. Paní doktorka si také ráda povídá a nespěchá. Hodně lidem to vadí v čekárně, ale málokomu, když je v ordinaci. V léčbě je pečlivá a neodbude člověka, což trvá déle, ale každý pacient je myslím rád. Mám s ní po lidské i odborné stránce ty nejlepší zkušenosti. A dodatek na závěr - plná čekárna je snad nejlepší důkaz toho, že lidé mají zájem u ní být a i si počkat.

Je to supr p. doktorka pro pacienta udělá co může. Moc ji děkuji. DOPORUČUJI VŠEM. S čekáním? Chceš profesionalitu? Tak si počkej!!!!!