Spálená 14, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
Kateřinská 1476/34, Praha
Poliklinika Kateřinská

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Skvely pristup, mila, vse vysvetli a poradi. Jsem velmi spokojena a mohu jen doporucit. :) Celkove v Medicom clinic velmi dobre a prijemne jednani.

Povysene neprijemne jednani a vyjadřování. Asi behem 30s bez vysvetleni, o co jde a jak vyrazce predejit, mi sepsala recept a byla velmi prekvapena, ze mam nejake doplnujici otazky. Byla jsem v soku, ze takhle jeste nekdo v dnesni dobe s pacienty jedna. Zvlast, kdyz pani doktorka neni zadna stara generace. Mela by se nad sebou zamyslet. Tenhle zazitek uz opakovat nebudu.

Paní doktorka je skvělá, jeden z nejlepších lékařů s nejlepším přístupem, nemůžu na ni říct jedinou negativní věc, má zájem pomoct, je úžasná a opravdu pomůže. Takový skvělý přístup a ochota u jiných lékařů není častá, jsem moc ráda, že jsem ji našla. Můžu jen doporučit.

Paní doktorku a kliniku MEDICOM VIP můžu jedině doporučit. Měla jsem problémy s pletí a jizvičky po akné, paní doktorka mě prohlédla a doporučila mi správný postup léčení. Problémy s pletí jsou pryč a já paní doktorce moc děkuji, velmi mi pomohla! Sama by mohla dělat reklamu na dermatologii, jak má krásnou pleť :-) Ještě jednou děkuji a budu určitě doporučovat.

S touto damou jsem mela jednou "cest". Jednalo se o sluzbu plne hrazenou klientem. Byla tak arogantni, ze na doreseni problemu jsem k ni uz nikdy neprisla a radeji obetovala vyhozene penize. Mozna bude odbornici ve svem oboru, ovsem rozhodne ne, co se tyka slusnosti ke klientum/pacientum. Nesdilim nazor, ze nejdulezitejsi je lecba a ne pristup k lidem, jak tady nekteri pisi. Verim, pani doktorko, ze si tento prispevek prectete a zamyslite se nad sebou. Dekuji

Paní doktorka je vynikající dermatoložka, doporučuji všem - profesionálně napravila chyby jiných kolegů.

Nebudu se vyjadřovat k chování paní doktorky, protože je důležité hlavně to, jak doktor léčí. Mě stanovila diagnózu z jednoho a půl metru ode mě, ani se nenamáhala se zvednout a podívat se mi na výrazný červený flek v podpaží. Řekla, že je to mykóza a víc se se mnou nebavila. 4 měsíce jsem si léčila mykózu (mizela, vracela se...), která mokvala, tvrdla a pálila po antimykotikách jak čert. Až jsem to bolestí nevydržela a šla k jinému lékaři. Doktorka mi řekla, že je to jasný ekzém a napsala mi mast s kortikoidy. Za 3 dny výrazné zlepšení, po týdnu o ekzému skoro ani stopa. Paní doktorku tedy rozhodně nedoporučuji.

Nemám s návštěvou dobrou zkušenost. Ve frontě jsem čekala více než 1,5 hodiny a paní doktorka mi věnovala asi 1 min. Neodebrala mi ani vzorek kůže na rozbor, který se většinou při podezření na toto onemocnění provádí. Nasadila mi kortikoidy a mohu jen říci, že mi to zatím nezabírá. Dle hodnocení zde, však vyzkouším ještě jednu návštěvu a až poté uvidím.

velmi schopná a vstícná lékařka vše dobře vysvětlí

Výborný přístup, profesionální vystupování, ochota..