Oční ordinace

Oční ordinace
Vršovická 75a, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ordinace Jiný

Chování paní doktorky ke klientům je povýšenecké..
Kde jsou ty časy, kdy platilo rčení : Náš zákazník, náš pán..
Paní doktorka nechápe, že ona je tu pro pacienta a ne pacient pro ni.

Bohužel zkušenost s paní doktorkou špatná, povýšené chování z dob 70.let
Na dotaz stavu dcery mi bylo odpovězeno, že si to přečtu ve zprávě.

Umístění: Oční ordinace Jiný

Nepochybuji o odbornosti a kvalifikovanosti paní doktorky. Horší je to už s její schopností empatie a komunikace směrem k pacientovi, či ke mně, jako k rodiči dítěte. Zjevně je paní doktorka dost náladová a při špatné náladě se jí skoro bojím na cokoliv zeptat. Naše první zkušenost tedy byla dost hrozná, ale vytrvaly jsme a postupně si to sedá..........ale stále se bojím pokládat dotazy......... O oprávněnosti vybíraného poplatku si také nejsem jistá.

Č
Umístění: Oční ordinace Jiný

Dobry den, pani doktorka ma spatny pristup k lidem. Prekvapuji me zde pozitivni reakce. Po 2 navstevach jsem se u ni odhlasila. Vzdy jsem cekala 30-45 minut. Doktorka ma pristup neosobni, chladny a dovolim si rict az namysleny. Kdyz mi neco vysvetlovala,musela jsem se doptavat a hned jsem tomu nerozumela. Doktorka se na me vzdy podivala jak na hotentota cemu na jejim vysvetleni nerozumim. Od doktora ocekavam, ze se ho muzu kdykoli na neco doptat a ne, ze se budu bat doptat. Nasla jsem si jineho ocniho tez na Karlaku a jsem nyni spokojena. Rozhodne vykladu rozumim na prvni dobrou a kdyby prisla otazka, tak se nebojim se zeptat.
Jestli hledate novou ocni, tak tahle to rozhodne neni.
Cerna

Umístění: Oční ordinace Jiný

Pani doktorku absolutne nedoporucuji. Je profesionalni a sve praci rozumi, a tim to vsak bohuzel konci.
Nerozumela jsem jejimu odbornemu vykladu meho ocniho problemu. A kdyz jsem se doptavala, tak nechapala, cemu na tom jako nerozumim. Tohle je sen kazdeho pacienta.. Mluvila na me z patra, namyslene. Necitila jsem se s ni vubec dobre. Pokazde jsem cekala min. 30 minut.
Jestli mohi doporucit, zkuste jineho ocniho, protoze tady vas ceka akorat nesympatie podrazdenost, neprijemna atmosfera a nos nahoru. Bohuzel.

Umístění: Oční ordinace Jiný

Pani doktorka byla velmi prijemna, vysetreni podrobne. Zaskocily me predchozi negativni hodnoceni, ale mela jsem uplne jinou, super zkusenost. Moc dekuji :)

Umístění: Oční ordinace Moje oční vada a potom vada mé dcery

Když tady pročítám ty negativní komentáře, tak je to pro mě šok. K paní Friedové jsem chodila od svých 13 let (teď je mi 33) a o můj zrak se starala ve Vršovicích bravůrně. Pak mi ve 21 letech doporučila operaci (měla jsem dvě vady), dohodila mě tenkrát největší kapacitě ve Střešovické nemocnici. Díky paní doktorce jsem nemusela dlouho čekat...
Můj zrak je nyní perfektní (už 12 let vidím jako ostříž).
Bohužel oční vadu má i moje 5-iletá dcera Kristýnka. Už půl roku chodíme opět k paní doktorce (teď už na Karlák).
Ano, poplatek je za půl roku sice 250 Kč. Ale absolutně nechápu, co to má co dělat s jejím umem. Musíte sami uznat, že Karlák vs Vršovice jsou neporovnatelné!!!
Tady na Karláku je i malý dětský koutek, takže mohu brát obě mé děti, protože se vždy zabaví.
nefungoval automat na pití, a asistentky na recepci mi ochotně dali jejich nové balení vody.
Za mě tedy zcela profesionální pracoviště.
Kristýnka dostala poprvé brejličky, teď po 3 měsících jsme byly znovu na kontrolu, zlepšilo se to skoro o 80%. A druhé očičko má teď zalepené, aby to první procvičovala. Kristýnka tam chodí ráda.
Na vše, čemu jsem nerozuměla, jsem se zeptala a paní doktorka mi ochotně odpověděla.
Nakonec jsem z hecu šla sama na vyšetření - a výsledek mám stále skvělý.
Co se arogance týká, to nemohu posoudit. Mně se líbí, že se mnou mluví na rovinu, poradila mi spoustu pracovišť, kde mají super výběr brejliček (a věřte mi, že jsme toho prošly s Kristýnkou mraky).
Po měření očíček Kristýnky u optika, hodnoty seděly. Brejličky nosí ráda.
Za mě tedy 5 hvězdiček a doufám, že to tak zůstane.

ZM

Umístění: Oční ordinace Předepsání brýlí

Paní doktorkou naprosto nedoporučuji. Po prodeji jedné ordinace podmínila vyšetření mých dvou dcer částkou 250,- Kč s tím, že to prostě teď tak má, protože musí platit nájem. K paní doktorce jsme již dříve chodily a vše bylo bez problémů. Po dotazu na zdravotní pojišťovně mi bylo řešeno, že toto jednání je nepřípustné a protože paní doktorka má smlouvu s naší zdravotní pojišťovnou, není žádný důvod úhrady standartního vyšetření, které je pojišťovnou plně hrazeno. Dcery se dostavily po objednání, ale ani nebyly k paní doktorce připuštěny, jelikož odmítly zaplatit poplatek 250,-- Kč. K ošetření tedy nedošlo. Přišly jsme tedy o oční lékařku a paní doktorka o 3 pacienty, ale to jí očividně nevadí. Tento přístup považuji za neetický a naprosto nepřípustný. Rozhodně tuto situaci hodlám zmínit na zdravotní pojišťovně, ČLK i na poskytovateli současné ordinace. Kam jsme se to dostali, když musíme lékařům přispívat na nájem abychom byli ošetřeni?

Umístění: Oční ordinace

před měsícem jsem navštívila paní doktorku na preventivní prohlídku, Když jsem se zeptala na konkrétní věc, vyštěkla na mne že ona mi tohle nikdy neřekla, s tím souhlasím, jelikož má zástup, mladou paní doktorku, která na rozdíl od ní je na pacienty, milá a má profesionální přístup. Když jsem byla na prohlídce právě u této doktorky (zástup) nikdy jsem problém s brýlemi neměla. U dr. Friedové se mi už jednou stalo, (cca 6 let) že mi napsala špatné cylindry, na brýle jsem neviděla a motala se mi hlava, ale v optice mi zdarma udělaly nová skla s cylindry z původních brýlí a tak jsem to víc neřešila. Tentokrát jsem dostala 2 recepty, s tím, že si budu muset zvyknout na nové dioptrie. Jenže když jsem si v optice vyzvedla brýle na blízko, přišla sprcha. Brýle, ač jsem paní doktorku upozorňovala na skutečnost, že nevidím na monitor, což je vzdálenost cca půl metru, možná víc, tak ona mi napsala brýle do vzdálenosti 40 cm. Tudíž vidím jen na nepatrnou vzdálenost před sebou a ostatní vzdálenost vidím v mlze a motá se mi hlava. Brýle stály 3.500 Kč a já se můžu jít klouzat, jelikož tohle nikdo jako reklamaci neuzná a dr by mi jistě ze své kapsy neuhradila co pokazila. Ještě že jsem stihla stornovat brýle na dálku, jinak by mě tahle sranda vyšla na 9.000 Kč. Optička mi následně přeměřila oči a zjistila, že mi dr předepsala naprosto odlišné cylindry i úhle na obou receptů a i vyšší dioptrie na blízko než potřebuji. Pokud bych si nechala zhotovit multifokální brýle, zaplakala bych mnohem víc, neboť tyto brýle se pohybují okolo 15.000 Kč. Tato zkušenost mě stála dost peněz i nervů, ale bohužel změnit se to nedá. Teď se snažím najít opravdového specialistu, který mi přeměří zrak a napíše nový recept. Takže všem doporučuji, aby pokud už tuto doktorku navštíví a nechají si udělat nové brýle, než to uděláte, nechte si v optice přeměřit oči, aby jste nedopadli jako já. Jinak z mého hlediska k této arogantní doktorce již nikdy nevkročím, to si raději nechám udělat kontrolní přeměření v optice, tam jsou větší odborníci!!!

Umístění: Oční ordinace Běžná kontrola

Bohužel musím dát za pravdu poměrně hojnému negativnímu hodnocení lékařky Evy Friedové!
Byla jsem u ní na vyšetření - běžném.
A i když jsem před 1,5 rokem byla na speciálním vyšetření kvůli šedému a zelenému zákalu, které se ukázalo jako negativní - jsem v pořádku, tak tato "LEKAŘKA" se mě snažila vyděsit tím, že STEJNĚ OPERACI ŠEDÉHO ZÁKALU NEUNIKNU!
Nabízela mi operaci očních víček - to jsem s díky odmítla.
Tvářila se kysele, protože prostě nechci platit nic navíc.
Dávala mi najevo můj věk - 50 (odhaduji že je stejně stará nebo i starší).
Naštěstí já se nedám a najdu si slušného specialistu!
Tato doktorka je prostě strašná!