Praktický lékař pro děti a dorost
Hostinského 1533, Praha

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsme chodila já jakožto dětský pacient a teď ji navštěvuji se svou dcerkou prakticky od jejího narození.
Paní doktorka i Sestřička, jsou skvělé, trpělivé a vždy se snaží najít příčinu nemoci. Kdykoliv jsem dostala já nebo dcera například ATB, bylo to po řádných testech. Nikoli jen proto to, že se ji zdá, že bychom je měly mít.
Necpe do děti zbytečně žádné léky. Moc dobře se s ní dá popovídat i o očkování.

Prostě je skvělá a mohu ji skutečně jen a jen doporučit .

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Nemoc syna

Paní doktorka Filoušová je opravdu výborná jsem spokojená vždy poradí vysvětlí a vždy pomůže a sestřička je to samé hodná a vstřícná jsem velice spokojená a všem doporučuji.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost praktický lékař

K paní doktorce Filoušové jsem chodila od narození do 19 let. Vždy se ke mně chovala mile, snažila se vždy zjistit o jakou nemoc se jedná nebo mi nejakým způsobem pomoci, když jsem přišla nemocná. Posílala mě na krev (v budově, kde paní doktorka pracuje, umí mimochodem nejlépe odebírat krev i z malých neviditelných žilek, což je můj připad a jsou tam velice milí), vysvětlila mi vše dobře a nesložitě a hlavně mi psala bez keců omluvenky (což je pro studenty sš duležitej fakt, co si budem haha). Nikdy jsem do ordinace nechodila vystresovaná, protože jsem věděla, že nemám proč. Nemůžu si stežovat a doporučuji:)
Julie

Pani doktorka Filousova je mila, chapajici, empaticka, k detem mila a k rodicum vstricna. K pani doktorce jsem chodila 19 let a nyni k ni chodim jiz tri roky se svym synem. Vse, co potrebuji, mi pani doktorka zodpovi a poradi mi. I pani sestricka je moc fajn. Jsme moc spokojeni a muzeme jen doporucit! Laversova T.

Výborná lékařka, lidský přístup, zájem o pacienta. V 19 letech jsem litovala, že si musím najít jiného lékaře, ale holt nejde patřit pod "dětského" praktického lékaře napořád. :-)

Dobrý den, k paní doktorce jsem chodila já i můj bratr od 2 let. Nikdy jsme sní neměly žádné problémy. Když si vzpomenu jak mi nabírala krev a já ji jako malé dítě kopala, že nechci tak se vůbec divím, že semnou do dnešního dne ještě mluví...já nebyla moc příjemný pacient. Nyní mám již své dítě a bratr má dva syny. Oba k ní chodíme s našimi dětmi a jsem stále spokojeni. I když jsme se oba odstěhovali z Prahy tak paní doktroce nedělá problém, aby jsme k ní dojížděli. A až bude druhé dítko tak určitě taky půjdeme opět za paní Filoušovou. A taky chválím paní sestřičku je báječná a úžasná vždy se syn těší na sestřičku protože je k němu tak hrozně milá a něžná....proště všem jen doporučuji tuto báječnou dvojici....

K této bezvadné lékařce chodily obě mé mladší sestry a následně mé dnes již dospělé dcery. Vždy to byla lékařka, která tu byla pro nás. Když jsme se přestěhovali ze Stodůlek na Butovice, a děti byli malé, nikdy jí nečinilo problém přijet. A to prosím mluvím o roce 1995 - a výš, kdy paní doktorka dojížděla autobusem! Přeji jí tímto hodně zdraví, a mnoho spokojených pacientů a jejich rodičů jako jsme byli my.

No jo, naše milá Evička! :) Paní doktorka Filoušová, je naprostý Anděl! Byla jsem u ní od narození až do 19ti let, kdy jsem (bohužel) musela přejít k "dospělým". Kéžby tady byla možnost, chodit k paní doktorce dále, neboť je to nejlepší doktorka, jakou jse kdy potkala. Když se k paní doktorce přidá ještě sestřička, jsou naprosté "superduo"! Pokud přemýšlíte, že se k paní doktorce Filoušové přihlásíte, neváhejte ani půl vteřiny a honem k ní utíkejte! Pro rodinu je to poklad! Ochotná, milá, vždy se vším pomůže a předchází všem problémům! Nejlepší člověk na světě!

Sama jsem od malička chodila k paní doktroce a ted tam chodím se svým synem. Nikdy jsem neměla problém. Paní doktroka vždy pečlivě vše vysvětlila a poradila. Byla mi vý´ždy při ruce i po telefonu, když jsem něco potřebovala. Můj syn má hrozně rád příjemnou a vždy usměvavou sestřičku a nebojí se vejít do ordinace. Mohu všem jen a jen doporučit.

My k paní doktorce chodíme krátce, ale byla jsem s ní v kontaktu již před porodem a nyní s dcerkou chodíme do poradny. Mohu říct, že zatím jsem spokojená, nikdy jsem nečekala déle jak pár minut a sestřička mne hned s malou vzala stranou, abychom nečekali v čekárně. Malá měla při porodu komplikace a vždy ji poctivě prohlédne. Veškeré očkování mi několikrát vysvětlila na vše co se zeptám odpoví, vysvětlí. Sestřička taky skvělá. Zatím jsem spokojená a mohu jen doporučit.