Adresa

Tovární 12/1342, Praha
Oční ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
4 názory

H
Ověřeny pacient

Nechci zpochybňovat lékařské kvality paní doktorky, ale její jednání, a stejně tak paní sestřičky, mi vůbec nebylo příjemné. Byla jsem u nich dvakrát a vždy jsem odcházela s pocitem "Co si to jako pacient dovoluju na něco se ptát a chtít po nich něco víc, než jen převzetí receptu bez jakéhokoliv vysvětlení". Myslím, že odpovědi na otázky po příčině onemocnění typu "Už to říkám potřetí!" do slušné mezilidské komunikace opravdu nepatří. A to ani v případě, že by to paní doktorka opravdu říkala potřetí a pacient (klient) byl trochu pomalejší :) Ačkoliv mám paní doktorku za rohem, už k ní nepůjdu a radši dojedu dále do jiné ordinace.


Z
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem se seznámil náhodou, přes cizí předmět v oku, který mi vadil při práci na pracovišti, které mám v Praze 7. Vzala mne bez čekání, ačkoliv nejsem její pacient. Byla přijemná a pečlivě prohlédla, zda nedošlo k nějakému poškrábání oční bulvy a oko ošetřila mastí. Kdybych nebydlel na Praze 10, asi bych se snažil se k ní přihlásit. Ale nepochybuji, že o registrované pacienty nemá nouzi...
Zdeněk Hroník
Praha 10


I

MUDr Dunovská je opravdu nej. Je lidská, má pochopení pro nás staré a je velmi, velmi pečlivá. Nevím co bych si počala nebýt dr. Dunovské. Děkuji, děkuji za péči, kterou mi a nejen mně věnuje. Přeji hodně zdraví, je nutné pro nás její pacienty.


M

Dobrý den, pani doktorka mi byla doporučena mým přítelem, který se u paní doktorky léčí celý život. Jsem s paní doktorkou moc spokojená, milá, rychlá, vstřícná, příjemná. Objevila mi vrozenou oční vadu, podotýkám, že již v minulých letech jsem navštěvovala jiné oční lékaře. Touto cestou ještě jednou paní doktorce děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti