Oční ordinace
Tovární 12/1342, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ordinace Jiný

Paní lékařka je příšerná osoba. Byla jsem u ní jednou, a návštěvu bych neopakovala ani kdyby byla poslední oční lékařkou v Praze. Přišla jsem na vyšetření s 3,5letým synem, který spolupracoval - přesto stále opakovala, že je „ufňukaný“ a „nechová se jako chlap“, a že je „špatně vychovaný“. Když jsem se proti takovému chování ohradila, řekla, že je ufňukaný po mně a že jsem na vině já. Za celý svůj život jsem se s takovýmto nerespektujícím jednáním nikdy nesetkala. Paní lekářja nemá ani špetku empatie, a to ani k nejmenším pacientům. Pokud chcete, aby vaše děti měly zdravý vztah k lékářům/kám, tak je do této ordinace rozhodně neberte.

Nechci zpochybňovat lékařské kvality paní doktorky, ale její jednání, a stejně tak paní sestřičky, mi vůbec nebylo příjemné. Byla jsem u nich dvakrát a vždy jsem odcházela s pocitem "Co si to jako pacient dovoluju na něco se ptát a chtít po nich něco víc, než jen převzetí receptu bez jakéhokoliv vysvětlení". Myslím, že odpovědi na otázky po příčině onemocnění typu "Už to říkám potřetí!" do slušné mezilidské komunikace opravdu nepatří. A to ani v případě, že by to paní doktorka opravdu říkala potřetí a pacient (klient) byl trochu pomalejší :) Ačkoliv mám paní doktorku za rohem, už k ní nepůjdu a radši dojedu dále do jiné ordinace.

S paní doktorkou jsem se seznámil náhodou, přes cizí předmět v oku, který mi vadil při práci na pracovišti, které mám v Praze 7. Vzala mne bez čekání, ačkoliv nejsem její pacient. Byla přijemná a pečlivě prohlédla, zda nedošlo k nějakému poškrábání oční bulvy a oko ošetřila mastí. Kdybych nebydlel na Praze 10, asi bych se snažil se k ní přihlásit. Ale nepochybuji, že o registrované pacienty nemá nouzi...
Zdeněk Hroník
Praha 10

MUDr Dunovská je opravdu nej. Je lidská, má pochopení pro nás staré a je velmi, velmi pečlivá. Nevím co bych si počala nebýt dr. Dunovské. Děkuji, děkuji za péči, kterou mi a nejen mně věnuje. Přeji hodně zdraví, je nutné pro nás její pacienty.

Dobrý den, pani doktorka mi byla doporučena mým přítelem, který se u paní doktorky léčí celý život. Jsem s paní doktorkou moc spokojená, milá, rychlá, vstřícná, příjemná. Objevila mi vrozenou oční vadu, podotýkám, že již v minulých letech jsem navštěvovala jiné oční lékaře. Touto cestou ještě jednou paní doktorce děkuji.