Praktický lékař
Zahradníkova 2/8, Brno

Připojuji se ke spokojeným pacientům. 23 let velmi dobré péče paní doktorky se vylepšilo i dobře fungujícím objednáváním termínu návštěvy a dodržováním sjednaného termínu prakticky bez zpoždění. Paní doktorce i setře přeji samé hezké dny. D.N.

K paní doktorce chodím už řadu let. Dokonce nyní, kdy žíju a pracuju v Praze, tak jsem doktorku nevyměnila. jsem maximálně spokojená. Chodím k paní doktorce pro prášky a pokud mám nějaké potíže, tak mě vždycky poradí, pomůže a když si není jistá, pošle mě na vyšetření k odborníkům. Chtěla bych ji poděkovat i za její citlivý přístup.
A sestřička? Je to profesionál a dělá co má a pokud někdy neskáče zrovna radostí, tak je to známka toho, že i ona je člověk a musí mít toho chtě nechtě už dost. Doporučuji!!!

Milá a hodná paní doktorka, škoda, že se to stejné nedá říct o sestřičce...

Doporučuji

Jsem spokojená pacientka. Paní Mudr.Dezortová pomůže s mnoha zdravotními problémy. Pokud si není něčím jistá, nemá problém Vás poslat ke specialistovi, což moc oceňuji. Před návštěvou je lepší se objednat, i když nemáte ani tak jistotu, že nebudete čekat min půl hodiny. Někdy mám pocit, že dřív umřu, než se dostanu na řadu. Je to těžký, když je Vám opravdu hodn zle :(. Při vyšetření si dává záležet. Zatím mám celkově dobré zkušenosti, i když se obecně bojím reakcí lékařů..

U mě nikdy nic nezanedbala, a to, že mě s bolením v krku poslala domu se vyležet s paralenem v kapse, nevidím jako problém. Do tří dnů mě krk přestal bolet a do týdne jsem byl fit.
Chápu, že někdo dává přednost preventivně baštit antibiotika jako lentilky, nicméně pokud chceme takový přístup zvolit, musíme počítat s tím že bakterie získájí postupně rezistenci a nechtěně si tak vychováme jejich nové generace, které budou rezistentní...
Takže chápu paní doktorku a chápu i pacienty. Ale stojím za paní doktorkou, nikdy nic nezanedbala...

Proc prakticky lekar posle pacienta domu s paralenem aniz by ho odeslala na vysetreni a kdyz se pacient sam od sebe vyda radeji jeste na ORL, tak mu tam daji antibiotika Copak by uz prakticky lekar nemel mit dost zkusenosti a znalosti na to, aby vedel, ze paralen bohuzel nepomuze???

S péčí a ochotou paní doktorky jsem velmi spokojená. Souhlasím s ostatními komentujícími lidmi, že čekání je opravdu úmorné. Přišla jsem do čekárny, kde byl jeden člověk, bylo mi opravdu hodně zle a než jsem se dostala na řadu trvalo přes to hodinu! Myslela jsem, že tam padnu :(. Myslela jsem, že je to u praktického lékaře vždycky, že to trvá tak dlouho, tak mě překvapilo, že s tím není spokojeno víc lidí. Houserová

Paní doktorka je skvělá a nikdy u mne nic nezanedbala.

Ale vadí mi u ní ti důchodci,já tam jsem max. pět minut a oni tak 20 minut, nejspíš se vykecávaj nebo já nevím.

Milá a příjemná paní doktorka ke které chodí celá naše rodina a určitě by neměnila až na tu čekárnu plnou důchodců, když je člověku opravdu zle je to k uzoufání. Děkujem paní doktorko