Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Kytlická 779/19, Praha 9, Praha
GYNED s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Z
Ověřeny pacient
Umístění: GYNED s.r.o. Preventivní prohlídka

Ordinaci mohu doporučit, paní doktorka a sestřička jsou skvělé. Návštěva gynekologie bude pro vás příjemnější, díky jejich milému přístupu.


K
Ověřeny pacient
Umístění: GYNED s.r.o.

Vyzkoušela jsem již několik gynekologů a návstěva u této paní doktorky byla asi tou nejlepší. Paní doktorka je velmi příjemná, pečlivá, a hlavně vysvětlí vše do detailů . S takovým pozitivním přístupem jsem se ještě nesetkala. Bonusem je také ochotná sestrička. Jednoznačně doporučuji


G
Ověřeny pacient
Umístění: GYNED s.r.o.

Připojuji se s kladným hodnocením paní doktorky - trpím na nepravidelnou menstruaci. Předchozí gynekologové se nezdráhali a hned mi dali injekci, po které mi není dobře. Paní doktorka mě jako první poslala na krevní testy, aby prvně zjistila jaký je vůbec původ nepravidelností. A navíc má moc hodnou a příjemnou sestřičku :) kdybych mohla, tak dám klidně i 6 hvězd


J
Ověřeny pacient
Umístění: GYNED s.r.o.

Ráda se připojím s pozitivním hodnocením. Moje zatím nejpříjemnější návštěva u gyn.lékaře. Paní doktorka vše vysvětlila, popsala, vyšetření nebylo nepříjemné a celkově jsem se cítila pohodlně. Bonusem je velmi příjemná sestřička. Mohu jen doporučit.


Ověřeny pacient
Umístění: GYNED s.r.o. výtěr z pochvy 5 leté dcery

Tuto ordinaci jsme navštívili s 5 letou dcerou, která měla po nachlazení gynekologické problémy. Vyšetření dcery bylo velmi bolestivé a od té doby má dcera fóbii z lékařů. Dcera se v minulosti léčila na reflux ledvin, několikrát byla cévkována a byla často hospitalizovaná v nemocnici. A přesto se lékařů nebála. Následná léčba spočívala v aplikování mastičky do genitálií. Po tomto vyšetření nebylo v našich silách dceři mastičku aplikovat. Má strach a nenechá si na sebe vůbec šáhnout. Proto jsem volala sestřičce a prosila v zoufalství o radu, co máme dělat. Žádné rady se nám nedostalo, ba naopak si za vše můžeme sami. Asi nejhořší překvapení mě čekalo při výsledcích. Sestříčka mi jen dala k přečtení nález, který byl latinsky. Po slušném dotázání na diagnózu dcery opět žádné vysvětlení, jen opětovné předložení nálezu. To už jsem nevydržela a dotázala se, zda je to streptokok. Souhlasem bylo jen kývnutí. Nechápu, jak tento nezaškolený personál může poskytovat odbornou pomoc malým dívenkám a jejich rodičům. Nikdy jsem se s takovým přístupem nesetkala. Lituji, že jsme si vybrali tuto tzv. dětskou gynekologii. A nechápu, že vyšetřující lékař nevysvětlí rodičům výsledky. Nepřeji to žádným dětským pacientům ani jejich rodičům. Rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Jsem moc ráda, že jsem si vybrala zrovna tuto paní doktorku, je moc milá i sestřička. Velmi oceňuji lidský přístup, veselou atmosféru, ani si člověk pomalu neuvědomí, že je u lékaře. U bývalého gynekologa mě vyšetření docela i bolelo, brala jsem to tak, že to tak má být, ale u paní doktory naprosto v pohodě. Bezva je i možnost objednat se přes internet. Negativum zatím žádné:)


P
Ověřeny pacient

Dobrý den,
paní doktorku bych chtěla velmi doporučit v oboru dětské gynekologie.Má 8-letá dcera byla také u paní doktorky kvůli rozrušení synechie (3,5cm).Zákrok byl velmi rychlý,díky mastičce se dcera do druhého dne zcela zahojila a rozhodně žádné trauma nemá.Paní doktorce velmi děkuji za příjemný,milý,usměvavý a profesionální přístup k dětským pacientkám.


E
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsme byly s dcerkou kvůli rozrušení synechie a rozhodně nedoporučuji. Staví se k věci tak, že rozrušení je v pohodě, děti po něm žádné trauma mít nemohou, stačí mazat mastičkou (pak nepálí ani to čůrání) a dodržovat hygienu. Nesmysl na nesmysl - stačí se podívat na diskuzi na emimino. Zeptat se, jestli chceme umrtvení považuje asi za zbytečné, když to neudělala. Od doby jejího zákroku na sebe holčička nechce nechat vůbec šáhnout, u pediatry se třese i při výtěru z nosu (i když předtím to bývalo dost v pohodě). Paní doktorka své zavinění odmítá, jiné řešení nenabízí. Děs běs, nikdy víc.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Je to nejlepší gynekoložka, jakou jsem kdy měla. Po odborné i lidské stránce. Netrvá na svých názorech, vše s klientem prodiskutuje a volbu nechá na něm. Dá se jí důvěřovat, což je pro mě velmi důležité.


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi ochotná, příjemná a milá, o její odbornosti a zkušenostech nemám rovněž nejmenší pochyby, navíc vždy všechno i opakovaně dopodrobna vysvětlí . Návštěvy dcery u ní nejsou nutným zlem. Jediným kazem na kráse je nepříliš vstřícná sestra na sesterně. Jinak velmi doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti