Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Kytlická 779/19, Praha 9, Praha
GYNED s.r.o.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 2 Více

Umístění: GYNED s.r.o. Preventivní prohlídka

Ordinaci mohu doporučit, paní doktorka a sestřička jsou skvělé. Návštěva gynekologie bude pro vás příjemnější, díky jejich milému přístupu.

Umístění: GYNED s.r.o.

Vyzkoušela jsem již několik gynekologů a návstěva u této paní doktorky byla asi tou nejlepší. Paní doktorka je velmi příjemná, pečlivá, a hlavně vysvětlí vše do detailů . S takovým pozitivním přístupem jsem se ještě nesetkala. Bonusem je také ochotná sestrička. Jednoznačně doporučuji

G
Umístění: GYNED s.r.o.

Připojuji se s kladným hodnocením paní doktorky - trpím na nepravidelnou menstruaci. Předchozí gynekologové se nezdráhali a hned mi dali injekci, po které mi není dobře. Paní doktorka mě jako první poslala na krevní testy, aby prvně zjistila jaký je vůbec původ nepravidelností. A navíc má moc hodnou a příjemnou sestřičku :) kdybych mohla, tak dám klidně i 6 hvězd

Umístění: GYNED s.r.o.

Ráda se připojím s pozitivním hodnocením. Moje zatím nejpříjemnější návštěva u gyn.lékaře. Paní doktorka vše vysvětlila, popsala, vyšetření nebylo nepříjemné a celkově jsem se cítila pohodlně. Bonusem je velmi příjemná sestřička. Mohu jen doporučit.

Umístění: GYNED s.r.o. výtěr z pochvy 5 leté dcery

Tuto ordinaci jsme navštívili s 5 letou dcerou, která měla po nachlazení gynekologické problémy. Vyšetření dcery bylo velmi bolestivé a od té doby má dcera fóbii z lékařů. Dcera se v minulosti léčila na reflux ledvin, několikrát byla cévkována a byla často hospitalizovaná v nemocnici. A přesto se lékařů nebála. Následná léčba spočívala v aplikování mastičky do genitálií. Po tomto vyšetření nebylo v našich silách dceři mastičku aplikovat. Má strach a nenechá si na sebe vůbec šáhnout. Proto jsem volala sestřičce a prosila v zoufalství o radu, co máme dělat. Žádné rady se nám nedostalo, ba naopak si za vše můžeme sami. Asi nejhořší překvapení mě čekalo při výsledcích. Sestříčka mi jen dala k přečtení nález, který byl latinsky. Po slušném dotázání na diagnózu dcery opět žádné vysvětlení, jen opětovné předložení nálezu. To už jsem nevydržela a dotázala se, zda je to streptokok. Souhlasem bylo jen kývnutí. Nechápu, jak tento nezaškolený personál může poskytovat odbornou pomoc malým dívenkám a jejich rodičům. Nikdy jsem se s takovým přístupem nesetkala. Lituji, že jsme si vybrali tuto tzv. dětskou gynekologii. A nechápu, že vyšetřující lékař nevysvětlí rodičům výsledky. Nepřeji to žádným dětským pacientům ani jejich rodičům. Rozhodně nedoporučuji.

Jsem moc ráda, že jsem si vybrala zrovna tuto paní doktorku, je moc milá i sestřička. Velmi oceňuji lidský přístup, veselou atmosféru, ani si člověk pomalu neuvědomí, že je u lékaře. U bývalého gynekologa mě vyšetření docela i bolelo, brala jsem to tak, že to tak má být, ale u paní doktory naprosto v pohodě. Bezva je i možnost objednat se přes internet. Negativum zatím žádné:)

Dobrý den,
paní doktorku bych chtěla velmi doporučit v oboru dětské gynekologie.Má 8-letá dcera byla také u paní doktorky kvůli rozrušení synechie (3,5cm).Zákrok byl velmi rychlý,díky mastičce se dcera do druhého dne zcela zahojila a rozhodně žádné trauma nemá.Paní doktorce velmi děkuji za příjemný,milý,usměvavý a profesionální přístup k dětským pacientkám.

U paní doktorky jsme byly s dcerkou kvůli rozrušení synechie a rozhodně nedoporučuji. Staví se k věci tak, že rozrušení je v pohodě, děti po něm žádné trauma mít nemohou, stačí mazat mastičkou (pak nepálí ani to čůrání) a dodržovat hygienu. Nesmysl na nesmysl - stačí se podívat na diskuzi na emimino. Zeptat se, jestli chceme umrtvení považuje asi za zbytečné, když to neudělala. Od doby jejího zákroku na sebe holčička nechce nechat vůbec šáhnout, u pediatry se třese i při výtěru z nosu (i když předtím to bývalo dost v pohodě). Paní doktorka své zavinění odmítá, jiné řešení nenabízí. Děs běs, nikdy víc.

Je to nejlepší gynekoložka, jakou jsem kdy měla. Po odborné i lidské stránce. Netrvá na svých názorech, vše s klientem prodiskutuje a volbu nechá na něm. Dá se jí důvěřovat, což je pro mě velmi důležité.

Paní doktorka je velmi ochotná, příjemná a milá, o její odbornosti a zkušenostech nemám rovněž nejmenší pochyby, navíc vždy všechno i opakovaně dopodrobna vysvětlí . Návštěvy dcery u ní nejsou nutným zlem. Jediným kazem na kráse je nepříliš vstřícná sestra na sesterně. Jinak velmi doporučuji.