NEMOCNICE KRČ, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka v RS centru, za mě nejlepší co tam je :)
Milá, empatická, vždy se snaží pomoct

V životě jsem nepoznal horší přístup k pacientovi, než u této lékařky. Byl jsem přivezen v roce 2012 RZS na pohotovost Krčské nemocnice kde jsem sloužící lékařce předložil lékařský nález se spinální stenózou páteře kdy jsem měl bolesti, které nikomu nepřeji. Paní doktorka se mi doslova po desetivteřinovém pročtení zprávy zeptala,, a co ode mě chcete" dala mi prášek a poslala MHD domů. Jelikož prášek od bolesti nepomohl ani pohodlně prosezené v čekárně, byl jsem nucen se vrátil do ordinace a trvat na hospitalizaci kdy mi teprve lékařka vypsala formuář potřebný k hospitalizaci.Následně už jsem se setkal jen s příkladným přístupem veškerého ošetřujícího personálu který postupně napravoval moji negativní zkušenost z příjmu na pohotovosti neurologie. Jsem rád, že mohu touto formou informovat a varovat ostatní před touto lékařkou.Možná měla jen špatný den a já smůlu. Dvorský