Paní doktorku rozhodně
NEDOPORUČUJI!!! Moje čtyřletá dcera už rok v kuse marodí a paní doktorka byla vždy schopná jí předepsat akorát kapičky na rýmu! Dcera měla nosní mandli 3. stupně, na ORL na nás koukali, proč jsme nepřišli už dávno, jak je možné, že nás doktorka neposlala. Při vyřizování žádanky pro anesteziologa si ani nepřečetla co se po ní chce za vyšetření, což zapříčinilo, že dlouho dopředu objednaný zákrok nebylo možno provést. Týden dovolené vyčerpán úplně zbytečně, ve dvou lidech, nejradši bych jí to dala uhradit!!! Těsně před zákrokem na ORL jí ještě anestezioložka volala, zda může vyšetření doposlat emailem, ale doktorka se vymluvila, že nemá počítač (který jí stojí na stole, jak ví každý, kdo u ní už někdy byl). Přecházíme k jinému pediatrovi!!! Nechápu, proč člověk, který nemá rád děti ani jejich rodiče, vykonává tuto činnost!!!

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

K paní doktorce chodím se synem (2,5) od narození a s každou další návštěvou klesá moje důvěra k ní. Respektive už nás neuvidí. Od malička jsem upozorňovala na manželovu tupozrakost, při čemž paní doktorka neustále tvrdila, že na vyšetření očí je čas do 3 let. Cca ve 27m jsem šla paní doktorce na vzdory se synem na vyšetření plusoptixem. To indikovalo další vyšetření. Když jsem se o tom paní doktorce zmínila, tak mi vynadala, jestli snad mám pochybnosti o synově zraku. Neměla jsem, zdálo se mi, že vidí perfektně. Nicméně důkladné vyšetření u očního lékaře prokázalo 7 a 9 dioptrií. Na očním jsme skoro dostali vynadáno, že jsme nepřišli dřív a paní doktorka nad tím mávla rukou, že do 3 let je přece na oči čas :((((. Pominu fakt, že dostat od ní žádanku na rehabilitace (syn od narození hypotonický) bylo úplně nemožné, se vším jsem musela ke specialistům. Mám pocit, že motorický vývoj dítěte není schopná posoudit vůbec. Nepatřím k hysterickým matkám, co by honily dítě po doktorech s každou maličkostí. Ale laxní přístup paní doktorky je absolutně tristní. O sestřičce, co nahradila tu "starou" se ani vyjadřovat nebudu :(

K paní doktorce jsem šla pouze proto, že fungovala jako záskok a jsem ráda, že k ní s dětmi nechodím normálně. Ona i sestry se ke mne chovaly velmi stroze, jako by je obtěžovalo že musí řešit i cizí pacienty a odmítla naočkovat dceru třetí dávkou hexa vakcíny. Prý má vakcíny jen pro své pacienty, ještě k tomu zamčené ve skříňce od které nemá klíč, že by to musela platit že svého kdyby jí měla objednat... a že máme stejně ještě čas. Jenže dcera mezitím onemocněla a toho času na očkování už moc nebylo, tak jí museli brát krev a reakce na očkování spolu s virózou jí udělalo dost zle. A názor, že všechny sirupy na kašel jsou pro děti do pěti let úpně zbytečné jsem také nepochopila. A kdykoliv sedím v čekárně a paní doktorka či sestra s někým mluví nebo to, jak na mne působí by mé hodnocení rozhodně nezměnilo, jako by dělaly svou práci za trest.

K paní doktorce Burdové jsem chodila už já jako malá a můj syn k ní chodí také. Je naprosto úžasná, lidská, vždy poradí, s miminkem si při vyšetření mile povídá a když mám otázky vždy mi je zodpoví a poradí. Sestřička je milá a též umí poradit. Mohu jen doporučit!

Když čtu negativní hodnocení, tak jakoby se tady psalo o jiné MUDr. Burdové, než znám já. Chodím k ním se svými dcera a jsem maximálně spokojená. Naštěstí nás zatím nepostihl žádný zásadní problém, každopádně vždy se setkáváme s vlídností a ochotou její i sestřičky. Já jsem naopak ráda, že paní doktorka bílý plášť nenosí, zřejmě je jí známo, že to špatně působí na některé děti. No a co se týká tel. hovorů během naší návštěvy, to neodsuzuji, protože sama jsem ji několikrát volala a v tu chvíli jsem byla ráda za okamžitou radu, bez čekání. Soukromé hovory jsem nezaznamenala.

Paní doktorka je profesionál,který mi zachránil dítě!Chodila jsem k ní se synem,ani ne ročním,s tím že stále spinká,nejí a má ohromný průjem....paní doktorka Burdová měla dovolenou,měla za sebe nějaký "supl",který mě neustále odkazoval na ibalgin proti teplotám-toť vše,zoufalá jsem tam neustále jezdila a volala,až po týdnu mi to zvedla paní doktorka Burdová,okamžitě jsme museli přijet,štípla malýho do bříška a obratem jsme jeli do nemocnice,kde se potvrdila salmoneloza!!!A sestřička je na nás velice milá a má !sloní! a obdivuhodnou paměť na jména,soukromě jí nazývám sluníčkem pro její stálý úsměv.

Pani doktorku nedoporucuji. Presla jsem od ni se synem k jine detske lekarce a mrzi me, ze jsem to neudelala drive. Soukrome hovory tu jiz byly zmineny, to je neprofesionalni, me prisla vzdy i velmi neprijemna po telefonu, kdyz jsem ji volala o vysledky, ale co je opravdu problem, jsou jeji staromodni nazory. Jiz dlouho mezi lekari prevlada nazor, ze napr.malym chlapcum se NESMI do urciteho veku pretahovat predkozka. Pani doktorka to presto s velkou chuti dela, a to tak, ze synovi vzdy zpusobila trhlinky, s jakym gustem tak cinila, a pak mi na to dala framykouin, matko mazej... Kdyz jsem ji vyslovne rekla, ze mam info i od zname lekarky, ze se to nesmi mi jen rekla, ze s tim pak bude mit problemy. Ano mel, a jake, diky MUDr. Burdove. Trhlinky vyustily v ragady a ty zpusobily velke zuzeni kuze, ze predkozka pak opravdu nesla pretahnout vubec. Takze se nam nevyhnulo chirurgicke odlepeni predkozky ve Vinohradske nemocnici a tam chirurg jen kroutil hlavou, co mu to ta doktorka provadela!!! Myslela jsem, ze ji pujdu neco udelat, takhle v podstate mrzacit deti. Ale kaslu na ni, hlavne, ze uz tam nejsme. Mam na ni vztek a vsem maminkam ji vrele NEDOPORUCUJU!

Pání doktorka... ani nebudu zdůraznovat co si o ní myslím!!!!!!!! souhlasím stemi kdo říkají že je hrozná vůči našim dětem !!!! opravdu se nestydí za cizí hovory !!!§ ona vola vola a my čekáme az si to vyřídí ale řikám jednou my rupnou nervy a řeknu jí co si o ní myslim !!

Velmi upřímná a lidská paní doktorka, která "slyší trávu růst"...nic nepodcení. Po mě k ní chodí i můj syn.doporučuji.

Paní doktorka se mi nezdá tak špatná, i když místo léčení nám neustále něco vyčítá a opravdu se nám stalo, že nám na mnoha místech pomohli více, než ona.
Zato sestřička je vždy extrémně nepříjemná, vylévá si na pacientech osobní problémy a vždy se tváří velmi podrážděně. Mé děti se občas bojí za ní chodit.