Eva Al-Taji, endokrinolog Praha

MUDr. Eva Al-Taji

Uložit

Endokrinolog Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Šrobárova 50, Praha
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Lepsi endokrinolozku bychom si nemohli prat.Mila,vse vysvetli,vstricna,ma skutecny zajem o dite a vi o cem mluvi.Chodime k ni radi a s duverou.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice schopná a ví o čem mluví.Moc nám pomohla,můj syn trpěl nadváhou a ona byla jediná,kdo diagnostikoval onemocnění štítné žlázy. Po jejím zásahu a dobře zvolené léčbě,syn začal normálně růst a váha se mu upravila.Jsem jí velmi vděčná.


Velmi prijemna,hodna a pecliva pani doktorka.Leci mou dceru rustovym hormonem.Jsem s ni naprosto spokojena.Je vzdelana a vi o cem mluvi.Nic nezanedba,vse vysvetli...Je na ni znat,ze ji na malych pacientech zalezi a je prijemne,ze si jednotlive pacienty a jejich problemy pamatuje.Ukazuje to na zajem o pacienta.Vzdy se i zajima jak se mame atd.Moc doporucuji.


K paní doktorce jsem se dostala s dcerou hned po narození - skvělá,komunikující,vstřícná, poradí i s nesouvisející věcí,škoda jen, že některé sestřičky občas bývají bez zájmu a některé při odběrech i nešikovné, ale abych neodradila - většina je jich tam ochotných.


Velice příjemná p. doktorka. Sama jako její dětský pacient musím říci, že mi velice pomohla s mojí štítnou žlázou i s menší nadváhou.
Po dodržování jejích "rad" se mi štítná žláza vyléčila o více než polovinu a máš větší chuť do života a začala jsem i aktivně sportovat. :))


Paní doktorka je nejen milá a laskavá, ale i výborná lékařka. Pomohla nám nejen s naší diagnozou, ale i sama velmi ochotně doporučila/zařídila vyšetření při dalších zdravotních problémech. Komunikace s ní výborná - nejen je vám k dispozici na dohodnutý čas, ale komunikuje i maily, sama vám i zavolá ohledně výsledků ... organizačně dokáže zajistit i několik vyšetření během jedné návštěvy. Velmi doporučuji.


T

výborná odbornice, příjemný člověk, pracuje na Dětské klinice FNKV, Šrobárova 50, Praha 10


Velmi pečlivá, příjemné vystupování, všechny dotazy ochotně vysvětlí,
poradí, jsme moc spokojeni


M

paní doktorka je moc milá, pečlivá, vše vysvětlí, umí to s dětmi, žádné zbytečné čekání, komunikuje i formou email/výsledky/, všem maminkám moc doporučuji,


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti