Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta

Arte-terapeutické techniky • 1 000 Kč +6 Více

Běžný termín • od 1 000 kč

Krizová intervence • od 1 000 kč

Lektorská činnost • 1 000 Kč

Nabízím poradenské, psychoterapeutické, psychologické a edukační služby pro dospívající, děti , dospělé i skupiny. Jsem absolvent psychoterapeutického...

• Krize ve vztahu
  • Krize v zaměstnání
  • Generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor aplikovaná psychoterapie a sociální práce

• psychoterapie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Rodinná psychoterapie

od 1 500 kč

SKYPE konzultace

Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz Běžný termín

Pan Roušal se velmi rychle orientuje v popisované situaci a dokáže vyhmátnout klíčové body pro řešení.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Díky moc za uznání, určitě mám minimálně snahu :)

Nebude vám mazat med kolem pusy, ale pokud hledáte člověka, který je upřímní, neformální (žádné naškrobené řeči a naučené fráze), ochoten vám naslouchat se snahou vám opravdu pomoci, tak jste na správném místě. Dnešní sezení opět skvělé! Rozhodně mohu doporučit!

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Díky za doporučení i pochvalu a těším se na další spolupráci

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo Jiný

Dobrý den, po mojí zkušenosti mohu pana doktora doporučit. Vyhovovalo mně jaký směrem dvě sezení vedl a dokázal mně otevřít oči, a pomoci od černých myšlenek. Děkuji.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

To jsem moc rád a přeji at ta pohoda a nadhled vydrží co nejdéle.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Niet čo dodať, ani sme neverili, že budeme takí spokojní. Určite doporučujeme, klient si najviac pochvaľoval príjemnú atmosféru a zmysel pre humor.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Děkuji moc za krásné hodnocení a bez smyslu pro humor to snad ani nejde ... zvlášť v dnešní době :)

Děkuji za konzultaci, ráda se opět objednám. Pan Roušal je příjemný člověk, má dobrý smysl pro humor a nadhled. Snaží se pomoci a člověka nasměrovat.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

také děkuji a budu se těšit na další spolupráci

Pan Roušal mi velmi pomohl s mojí situací a dokázal změnit názor na věci, které mě drželi zpátky a vytvářeli více problémů, než užitku. Velmi aktivně vás poslouchá, posouvá dál správnými otázkami a snaží se pomoct s informacemi, které mu poskytnete.
Sezení s ním a dialog je pohodový, vytváří příjemné prostředí a necítíte se jako u doktora, právě naopak jako u známého se kterým si chcete povídat a získat radu na váš problém, nebo do života.
Nemohu mluvit za všechny, ale jako student pana Roušala doporučuji.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Díky moc za obsáhlý komentář a postřehy. Jsem rád, že můj způsob práce Vám byl k užitku i za to jak jste se u mne cítil.

O

Velice příjemná návštěva. Klidné vystupování, pozorné naslouchání, p. Roušala můžu rozhodně jen doporučit.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Děkuji mnohokrát za milý komentář i doporučení.

Pana doktora jsem si vybral podle recenzí a neprohloupil jsem, vstříctnost, pochopení, ochota pomoci. Dobré bylo, že člověk mohl mluvit naprosto otevřeně, žádné spisovné a učesané věta, ale naprosto v pohodě lidově, pokud se někdo trochu ostýchá mluvit, nebojte můžu pana doktora jen vřele doporučit.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Díky moc za příhodný komentář. Návštěva psychologa může sama o sobě vyvolávat obavy a k tomu, abychom si mohli povídat o všem co koho trápí, je určitě potřeba i "normální" jazyk. Proto jsem rád, že jste mohl nechat spisovnou češtinu a učesané věty za dveřmi :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz SKYPE konzultace

Několikáté setkání s panem doktorem, velmi dobře pochopil mou situaci a důvod proč jsem se na něho obrátil. Porozuměl problému, který jsem potřeboval vyřešit, svým názorem odborníka mi velmi pomohl, abych si v sobě dokázal věci urovnat a uklidnit se.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Jsem rád, že jsem mohl být užitečný. Díky za komentář a přeji ať se vše urovná k Vaší spokojenosti.

Rozhovor byl velice příjemný, sklidňující. Pán doktor je již životem ostřílený a umí odlehčovat téma humorem. Doporučuji.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Díky moc za komentář. Všichni máme spoustu starosti, zvlášť v dnešních časech. Tak ten humor a nadhled, pokud to jen trošku jde, je o to víc potřeba.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

potýkám se se silnou úzkostí a ráda bych našla psychoterapeuta, který má smlouvu s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou. Je to hodně akutní, proto bych chtěla někoho najít, co nejdříve. Chtěla jsem se zeptat, jestli stále platí, že máte plno a nemůžete přijímat pacienty na dlouhodobé konzultace, a jestli byste mi případně mohla v Brně doporučit někoho jiného.

Předem moc děkuji.

Dobrý den, asi Vás moc nepotěším - smlouvu s pojišťovnou nemám a brněnské kolegy bohužel neznám

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

• I'm looking or a psychologist in Ostrava for some regular sessions who can speak English. My Czech is not good enough yet. My insurance company is VZP. Depending on the price I would be willing to pay if needed.

hello, unfortunately we offer therapy only in Prague

• Krize ve vztahu
  • Krize v zaměstnání
  • Generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie

• psychoterapie

Stáže

• Práce s traumatem a krizová intervence
  • Organizační rozvoj, poradenství, koučování
  • Licencovaná práce s autorskou sadou projektivních koláží Miroslava Huptycha