Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta

Běžný termín • od 1 000 kč +6 Více

Krizová intervence • od 1 000 kč

Lektorská činnost • 1 000 Kč

Psychologické poradenství • od 1 000 kč

Nabízím poradenské, psychoterapeutické, psychologické a edukační služby pro dospívající, děti , dospělé i skupiny. Jsem absolvent psychoterapeutického...

• krize ve vztahu
  • krize v zaměstnání
  • generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor aplikovaná psychoterapie a sociální práce

• psychoterapie

Rodinná psychoterapie

od 1 500 kč

SKYPE konzultace

Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz Běžný termín

A je po problemumoc dekuju!! Neskutecne jste mi pomohl, ja jsem jak znovuzrozena za tu hodinku s Vami. Obrovske diky, at se Vam dari

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

To jsem moc rád. At se daří i Vám co nejlíp!

Velmi lidský , ochoten poradit a pomoci. velice příjemné prostředí, kde se cítíte dobře. Určitě při dalších potížích navštívím právě jeho.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Díky za pochvalu a budu se případně těšit na další spolupráci.

K panu magistrovi Roušalovi jsem šla na základě pozitivních referencí, které jsem si o něm přečetla. Mohu jen potvrdit, že jsou absolutně pravdivé. Od začátku do konce sezení byl velmi příjemný, měl pozitivní přístup a dokonce jsme se i zasmáli. :) Pan magistr je odborník na svém místě. Přesně vystihl moje problémy a ukázal cestu, jak s nimi pracovat. Sezení na mě působilo absolutně přirozeně, nenuceně, uvolněně a cítila jsem se po celou dobu maximálně dobře. Nebylo to takovéto zbytečné mluvení o ničem, ale skutečně k věci. Mohu jen vřele doporučit a panu magistrovi poděkovat.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Jsem rád, že Vám naše spolupráci tak hezky sedla a děkuji za uznání a pochvalu. Hezky se to čte :)

Velmi oceňuji lidský přístup, upřímnost a naslouchání. I přes to, že je cesta přede mnou ještě dlouhá, vím, že se mi to s panem Roušalem podaří. Po každé konzultaci odcházím s lepším pocitem, o něco větším klidem na duši a dobrými radami. Moc děkuji!

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Rádo se stalo a děkuji za velkorysý komentář

Ihned po prvé návštěvě konstatuji, že je pan Roušal velice příjemný odborník. Cítím, že jeho názory a rady mi pomůžou změnit v životě mé chování.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Díky za komentář a věřím, že Vám naše společná práce bude v životě k užitku.

Přišli jsme na doporučení a odcházeli jsme s celou řadou cenných informací a pocitem, že nejen víme, kde je problém, ale jasně chápeme, na čem a jak pracovat. Po několika zkušenostech s jinými terapeuty konečně někdo, kdo si jen “nepovídá”, ale opravdu pomůže.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Jsem moc rád, že vám konzultace byla užitečná a přeji ať se vše vyřeší k oboustranné spokojenosti.

Pan Rousal jiz pri prvni navsteve dokazal dobre me nasmerovat a odhalit ten problem, ktery jsem potrebovala resit. Hodne ocenuju jeho profesionalni jednani, vlidnost a schopnost predat myslenku tim spravnym zpusobem.
Pomohl mi se divat na zivot jinym pohledem, ktery mi ted zajistuje vetsi spokojenost.
Dekuji

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Jsem moc rád za pozitivní změny a děkuji za milý komentář

Děkuji za rady a tipy k řešení mých problémů. Přístup pana Roušala a jeho smysl pro humor mi byly velmi sympatické a přesně tím, co jsem v danou chvíli potřeboval.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Rádo se stalo. Jsem rád, že Vám byla konzultace k užitku a já moc děkuji za pozitivní komentář.

U Pana Roušala jsem byl celkově 3x, vždy mi během návštěvy pomohl pochopit moji situaci z více úhlů. Jednání bylo profesionální a v případě dalších problémů určitě nebudu váhat s další návštěvou.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Diky za milý komentář a přeji at se daří co nejlíp

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Jednalo se o mojí první zkušenost s psychoterapií a myslím, že jsem zvolila opravdu dobře. Nejde o to, že bychom se ve všem shodli, o to víc mi to ale pomohlo pochopit, co chci já sama. A takto je potřeba k tomu přistupovat. I když se obecně říká, že psychoterapeut je náš "průvodce", ne náš "rozhodčí", tak stejně doufáme, že si přijdeme po konkrétní radu, co máme teď hned dělat, aby se naše situace zlepšila. Pak se člověk opravdu nevyhne zklamání.
Celkově jsem byla u pana Roušala na 4 sezeních a vím, co mám dělat, jde o to to přežít :). A musím říct, že jsem se ve svém smutném životním období dávno tak z chuti a pořádně nezasmála. A také si cením, co mi řekl při našem loučení. Že nemusím v tom být sama a můžu volat, když budu potřebovat. To je krásně lidské a milé. Děkuji.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Rádo se stalo a ta má poslední věta určitě platí ... kdykoliv! ;)

• krize ve vztahu
  • krize v zaměstnání
  • generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie

• psychoterapie

Stáže

• Práce s traumatem a krizová intervence
  • Organizační rozvoj, poradenství, koučování
  • Licencovaná práce s autorskou sadou projektivních koláží Miroslava Huptycha