et Mgr. Jan Roušal, psycholog Praha

Arte-terapeutické techniky • 1 000 Kč +4 Více

Běžný termín • od 1 000 kč

Krizová intervence • od 1 000 kč

Párová psychoterapie • od 1 500 kč

Nabízím poradenské, psychoterapeutické, psychologické a edukační služby pro dospívající, děti , dospělé i skupiny. Jsem absolvent psychoterapeutického...

• Krize ve vztahu
  • Krize v zaměstnání
  • Generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor aplikovaná psychoterapie a sociální práce

• psychoterapie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

1 000 Kč

od 1 500 kč

od 1 500 kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Moje první zkušenost s psychologem. Příjemné prostředí, klidně vedená diskuze. Velmi pozitivní zkušenost.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Děkuji za komentář, jsem za psychology rád, že jsem Vám mohl být dobrým partnerem v konverzaci

Ľ

Moc mily pan psycholog, vtipny, empaticky, objektivni nazor na problem, snaha najit reseni, hezke prostory :)

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Díky moc za pochvalu, snažím se :)

Lidsky a příjemný přístup . Splnil určitě má očekávání a v případě, ze budu ještě pomoc potřebovat, rad se opět obrátím

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

To jsem vážně rád a děkuji moc za pozitivní komentář

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz Běžný termín

Pan Rousal je velice zkuseny terapeut vesele povahy, coz vzdycky zlepsilo moji naladu. Velice pozorne posloucha a snazi se najit spravnou cestu, jak danou situaci vyresit. Jsem rad, ze jsem narazil prave na tohoto terapeuta.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Jsem moc rád, že jste spokojený a těším se na další spolupráci,

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz párová psychoterapie

Fajn popovídání s panem doktorem u kterého jsme se s partnerem i zasmáli. Potřebovali jsme někoho třetího, který nás vyslechne a nasměruje tím správným směrem a vnese do našeho vztahu nové poznatky a zkušenosti. To se panu doktorovi provedlo. Moc děkujeme!

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Rádo se stalo a přeju vám oběma ať vám ta rodinná pohoda vydrží co nejdéle. Držím všechny palce :)

Pokud hledáte někoho kdo Vám opravdu řekne jak to je tak doporučuji zde pana Roušala. Nejen, že má skvělý prostor pro vykonávání své práce, ale taky dokáže dát reálné příklady nad kterými se zamyslí opravdu každý.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Díky za pochvalu. Hlávkovy domy jsou opravdu nádherné a jsem tady moc rád. A příklady pro vysvětlení používám s oblibou - přijde mi to pochopitelnější než učebnicové teorie :)

Dekuju za racionalni a presto lidsky pristup a vysvetleni veci, pane Rousal. Az me prekvapilo, jake ucinky na me vase sezeni melo a doufam bude mit i do budoucna. Jsem rada, ze jsem se odhodlala po dlouhem odkladani k tomuhle kroku. S pozdravem a velkym DEKUJU, Iveta

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

To jsem moc rád, zní to bezvadně a určitě přeji ať to vydrží :)

Konzultace byla velice přínosná, příjemné prostředí, p. Roušal je velice empatický a dostalo se mi detailního vysvsětlení, které mi pomohlo lépe pochopit své pocity.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Jsem moc rád, že konzultace byla pro Vás přínosná a věřím, že Vám ta pohoda vydrží co nejdéle.

F

Pan Roušal je velmi milý a vstřícný člověk. Plně naslouchá vašim pocitům a atmosféra jednotlivých schůzek je opravdu uvolněná. Mně osobně dokázal pomoci již po několika sezeních. Děkuji a vřele doporučuji.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Díky moc za komentář i doporučení a jsem vážně rád, že se při našich konzultacích cítíte dobře.

Pan Roušal se velmi rychle orientuje v popisované situaci a dokáže vyhmátnout klíčové body pro řešení.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Díky moc za uznání, určitě mám minimálně snahu :)

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,

potýkám se se silnou úzkostí a ráda bych našla psychoterapeuta, který má smlouvu s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou. Je to hodně akutní, proto bych chtěla někoho najít, co nejdříve. Chtěla jsem se zeptat, jestli stále platí, že máte plno a nemůžete přijímat pacienty na dlouhodobé konzultace, a jestli byste mi případně mohla v Brně doporučit někoho jiného.

Předem moc děkuji.

Dobrý den, asi Vás moc nepotěším - smlouvu s pojišťovnou nemám a brněnské kolegy bohužel neznám

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

I'm looking or a psychologist in Ostrava for some regular sessions who can speak English. My Czech is not good enough yet. My insurance company is VZP. Depending on the price I would be willing to pay if needed.

hello, unfortunately we offer therapy only in Prague

• Krize ve vztahu
  • Krize v zaměstnání
  • Generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie

• psychoterapie

Stáže

• Práce s traumatem a krizová intervence
  • Organizační rozvoj, poradenství, koučování
  • Licencovaná práce s autorskou sadou projektivních koláží Miroslava Huptycha