Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta

Psychologické poradenství • od 1 200 kč

Krizová intervence • od 1 200 kč

Rodinná psychoterapie • od 2 000 kč

Nabízím poradenské, psychoterapeutické, psychologické a edukační služby pro dospívající, děti , dospělé i skupiny. Jsem absolvent psychoterapeutického...

• Krize ve vztahu
  • Krize v zaměstnání
  • Generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor aplikovaná psychoterapie a sociální práce

• psychoterapie

Znalost jazyků

• Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 1 200 kč

Ostatní služby

od 1 200 kč

od 2 000 kč

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Muž na svém místě: vysoce kompetentní, nápomocný, empatický. Už po šedesáti minutách ho vřele doporučuju.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Děkuji moc za velkorysé hodnocení.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Bola to moja prvá skúsenosť s psychológom bol som voči tomu skepticky ale po 5 minútach to opadlo, s pánom doktorom sme sa aj zasmiali, dal mi pohľad na vec... určite to nebolo moje posledné sedenie

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Děkuji moc za sympatický komentář a budu se těšit na viděnou

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Úžasný! Pan doktor má skvělý ale opravdu skvělý smysl pro humor. Po jeho návštěvě, kdy opravdu nastínil věci tak jak vážně jsou spolu s troškou humoru je mi lépe. Uvědomila jsem si dost věcí. Určitě jsem u pana doktora nebyla naposledy.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Děkuji a budu se těšit na další setkání. Snad nás oba ten humor do té doby neopustí :)

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz Jiný

Pan Roušal je přesně ten člověk, se kterým jsem potřeboval mluvit. Empatický, vtipný, dokonce jsme se i docela nasmáli, což jsem od psychoterapie nečekal :) A do toho vždycky v pravou chvíli nějaký "aha" postřeh, který mi otevřel oči a navedl mě na správnou cestu. Pokud si nevíte rady sami se sebou, tak můžu rozhodně doporučit.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Děkuju moc za komentář. Snažím se ty "aha" momenty vyvažovat s humorem tak, aby návštěva u "psycho" nebyla až taková noční můra... :)

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Byla jsem příjemně překvapena pozitivním a pomáhajícím přístupem pana psychologa a jeho sympatickým vystupováním, věcnými postřehy a rychlým a přesným vhledem do problematiky. Hned po prvním sezení mám chuť věci změnit. Děkuji.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Děkuji moc za hezký komentář a přeji ať Vám to pozitivní naladění a touha po efektivní změně vydrží co nejdéle.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Přišel jsem zdrcený a odcházel odborně povzbuzený.Doporučuji sezení každému,aby viděl svět nezávisle,ten svět po návštěvě je opravdu hezčí.Mockrat děkuji.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

To jsem moc rád. Ať Vám ten optimismus vydrží co nejdéle!

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Super. Ľudský, priateľský, a profesionálny. Rady doplňuje príkladmi z praxe a štatistikami a rady dávajú zmysel.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Děkuji za komentář, jsem moc rád, že Vám můj způsob práce byl k užitku.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Pro mě je důležitá jeho schopnost vyslechnout a pak inspirovat otázkou a dát praktické doporučení. Vrátila jsem se po delsi pauze, s novym tematem - a zase to moc pomohlo.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

díky moc za krásný komentář - snažím se být i inspirativní ... alespoň občas

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Bylo mi ctí a potěšením, děkuji! Ráda se zase někdy v budoucnu zastavím na inspirativní popovídání :).

Díky a budu se těšit!

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Velmi příjemné, komunikativní, přínosné setkání.
Pomohlo mi uvědomit si spoustu věcí.
Odcházela jsem velmi spokojená.

To jsem moc rád !

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,

potýkám se se silnou úzkostí a ráda bych našla psychoterapeuta, který má smlouvu s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou. Je to hodně akutní, proto bych chtěla někoho najít, co nejdříve. Chtěla jsem se zeptat, jestli stále platí, že máte plno a nemůžete přijímat pacienty na dlouhodobé konzultace, a jestli byste mi případně mohla v Brně doporučit někoho jiného.

Předem moc děkuji.

Dobrý den, asi Vás moc nepotěším - smlouvu s pojišťovnou nemám a brněnské kolegy bohužel neznám

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

I'm looking or a psychologist in Ostrava for some regular sessions who can speak English. My Czech is not good enough yet. My insurance company is VZP. Depending on the price I would be willing to pay if needed.

hello, unfortunately we offer therapy only in Prague

• Krize ve vztahu
  • Krize v zaměstnání
  • Generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie

• psychoterapie

Stáže

• Práce s traumatem a krizová intervence
  • Organizační rozvoj, poradenství, koučování
  • Licencovaná práce s autorskou sadou projektivních koláží Miroslava Huptycha