COVID-19: Dbejte o své zdraví.

ZnamyLekar

U tohoto specialisty můžete se objednat na:

Návštěvu v ordinaci

Pokud potřebujete ošetření, ke kterému je nezbytná schůzka se specialistou, nečekejte - objednejte si návštěvu v ordinaci.

Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta
777 94.....

Aktivní imaginace, relaxace • od 1 000 kč

Arte-terapeutické techniky • 1 000 Kč

Běžný termín • od 1 000 kč +6 Více

Krizová intervence • od 1 000 kč

Lektorská činnost • 1 000 Kč

Psychologické poradenství • od 1 000 kč

Nabízím poradenské, psychoterapeutické, psychologické a edukační služby pro dospívající, děti , dospělé i skupiny. Jsem absolvent psychoterapeutického...

• krize ve vztahu
  • krize v zaměstnání
  • generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor aplikovaná psychoterapie a sociální práce

• psychoterapie

Rodinná psychoterapie

od 1 500 kč

SKYPE konzultace

Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz Běžný termín

Velmi oceňuji lidský přístup, upřímnost a naslouchání. I přes to, že je cesta přede mnou ještě dlouhá, vím, že se mi to s panem Roušalem podaří. Po každé konzultaci odcházím s lepším pocitem, o něco větším klidem na duši a dobrými radami. Moc děkuji!

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Rádo se stalo a děkuji za velkorysý komentář

Ihned po prvé návštěvě konstatuji, že je pan Roušal velice příjemný odborník. Cítím, že jeho názory a rady mi pomůžou změnit v životě mé chování.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Díky za komentář a věřím, že Vám naše společná práce bude v životě k užitku.

Přišli jsme na doporučení a odcházeli jsme s celou řadou cenných informací a pocitem, že nejen víme, kde je problém, ale jasně chápeme, na čem a jak pracovat. Po několika zkušenostech s jinými terapeuty konečně někdo, kdo si jen “nepovídá”, ale opravdu pomůže.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Jsem moc rád, že vám konzultace byla užitečná a přeji ať se vše vyřeší k oboustranné spokojenosti.

Pan Rousal jiz pri prvni navsteve dokazal dobre me nasmerovat a odhalit ten problem, ktery jsem potrebovala resit. Hodne ocenuju jeho profesionalni jednani, vlidnost a schopnost predat myslenku tim spravnym zpusobem.
Pomohl mi se divat na zivot jinym pohledem, ktery mi ted zajistuje vetsi spokojenost.
Dekuji

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Jsem moc rád za pozitivní změny a děkuji za milý komentář

Děkuji za rady a tipy k řešení mých problémů. Přístup pana Roušala a jeho smysl pro humor mi byly velmi sympatické a přesně tím, co jsem v danou chvíli potřeboval.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Rádo se stalo. Jsem rád, že Vám byla konzultace k užitku a já moc děkuji za pozitivní komentář.

U Pana Roušala jsem byl celkově 3x, vždy mi během návštěvy pomohl pochopit moji situaci z více úhlů. Jednání bylo profesionální a v případě dalších problémů určitě nebudu váhat s další návštěvou.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Diky za milý komentář a přeji at se daří co nejlíp

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Jednalo se o mojí první zkušenost s psychoterapií a myslím, že jsem zvolila opravdu dobře. Nejde o to, že bychom se ve všem shodli, o to víc mi to ale pomohlo pochopit, co chci já sama. A takto je potřeba k tomu přistupovat. I když se obecně říká, že psychoterapeut je náš "průvodce", ne náš "rozhodčí", tak stejně doufáme, že si přijdeme po konkrétní radu, co máme teď hned dělat, aby se naše situace zlepšila. Pak se člověk opravdu nevyhne zklamání.
Celkově jsem byla u pana Roušala na 4 sezeních a vím, co mám dělat, jde o to to přežít :). A musím říct, že jsem se ve svém smutném životním období dávno tak z chuti a pořádně nezasmála. A také si cením, co mi řekl při našem loučení. Že nemusím v tom být sama a můžu volat, když budu potřebovat. To je krásně lidské a milé. Děkuji.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Rádo se stalo a ta má poslední věta určitě platí ... kdykoliv! ;)

Pana magistra jsem si vybrala podle hodnocení zde uvedených. Přiznám, že jsem nevěděla co mě čeká, ale věděla jsem že potřebuji pomoc odborníka. Pan magistr byl již od první minuty velice příjemný, vstřícný a otevřený. Neměla jsem pochyb, že jsem ve správných rukou. Po prvním setkání jsem měla v hlavě víc otázek než před schůzkou a dostavila se lehká "kocovina", kterou následovalo prozření a uvědomění. Mnohokrát děkuji za Váš otevřený přístup a každé další sezení (následovaly další čtyři a asi nejsme na konci..).

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Bylo mi opravdu potěšením :)

V časech, kdy čtvrtina české populace potřebuje péči odborníka a jen tak ledajaký vám navíc nevyhovuje, je u nás pan magistr poměrně spásným zjevením. Jeho specifický přístup spolupráce a vedení rozhovoru mi po neblahé zkušenosti s jinými terapeuty výrazně pomáhá uprostřed osobní krize. Ačkoliv můj problém spadá víc do kompetence psychiatra, je vynikajícím záchranným bodem v době, kdy kliniky praskají ve švech a čekací lhůty na doktory jsou v řádech měsíců. Doporučuji všem, kdo prožívají ať už osobní, partnerskou nebo jakkoliv duševní krizi a děkuji ostatním klientům za zdejší recenze, které skutečně nelhaly.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Díky moc za velkorysý komentář a jsem vážně moc rád, že Vám byly naše konzultace k užitku

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

K panu Roušalovi jsem šel na základě velmi dobrých recenzí zde na webu Znamylekar.cz. Bohužel nemohu sdílet takové nadšení jako řady lidí přede mnou. Patrně jsem měl jiné očekávání a příliš mi pan magistr nesedl. Forma velmi uvolněného dialogu, kterou někteří chválí mne osobně nevyhovovala, nemám z takové konverzace pocit, že jsem v rukou profesionála. Zcela jistě znalosti a zkušenosti pan Roušal má, ale v mém případě, třebaže se jednalo o jednu návštěvu, jsem odcházel s velmi rozpačitými pocity.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

diky za upřímnost. Přesně z těchto důvodů je jedno ze 3 základních pravidel, které říkám všem v úvodu prvního sezení, že nevadí, pokud jim můj způsob práce nesedne. Neurážím se a pokud si někdo řekne o číslo na kolegu či kolegyni s jiným způsobem práce, rád jej předám.

• krize ve vztahu
  • krize v zaměstnání
  • generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie

• psychoterapie

Stáže

• Práce s traumatem a krizová intervence
  • Organizační rozvoj, poradenství, koučování
  • Licencovaná práce s autorskou sadou projektivních koláží Miroslava Huptycha