Praktická lékařka
Běhounská 22, Brno

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Pani doktorku znam dlouho a ona osobne je vyborna a vzdy napomocna. Bohuzel covek musi vzdy pres sestru. Nyni sedim v ordinaci od 7:00, kdy byl podle zverejnenych informaci zacatek ordinacnich hodin. Sestra prisla v 7:40 a zacala arogantne okrikovat pacienty, kteri nejsou objednani. Doktorka v 8:00 stale nedorazila. Po 20 letech odchazim k jinemu lekari.

Umístění: Praktická lékařka

Paní doktorka Fuksová, už není tou pečlivou lékařkou. Za poslední dobu nastal v její profesi obrat, je sice stále příjemná, ale to nemůže vyvážit její nynější přístup, kdy vcelku z banálního zdravotní problému, vznikne celkem fatální zdravotní problém a to díky její zapomětlivosti a nedůslednosti. Dálším negativním momentem je to nutnost objednání i při poměrně akutních stavech, to u praktických lékařů také není běžné. Možná to praktikuje cíleně a záměrně, kvůli snížení stavu pacientů. Velká škoda, možná vyhoření.

Paní doktorka Fuksová působí klidným dojmem, vždy mám pocit, že se mi maximálně věnuje. Dá se s ordinací komunikovat, jak přes telefon, tak přes e-mail. Člověk si pak může přijít pro nachystané výpisy, aniž by musel sedět hodiny v čekárně. Vše má připravené.

Pečlivá, ochotná, dobrá diagnostička

Je velmi pečlivá,mám pocit,že mě opravdu věnuje,nenavštěvuji často ale pokud mám problem tak mě vždy pomůže.
má cit pro lidi

Pani doktorka i sestricka jsou obe vznikajici. Doporucuji vsem.

Spolehlivá lékařka, která nenechává nic náhodě, po odborné i lidské stránce velmi dobrá. Doporučila jsem ji už několika známým a všichni jsou moc spokojeni.

Vynikající lékařka,vždy ochotná pacienta vyšetřit a případně odeslat k dalšímu odbornému vyšetření. Nepodceňuje pacientovo sdělení, naopak se nad ním hluboce zamýšlí a hledá možné příčiny problémů a jejich případné řešení. A priori nevylučuje ani alternativní léčbu. Ve styku s pacienty je sympatická, bezprostřední, lidská, takže pacient ztratí případné zábrany a svěří se jí se vším, co může být případně důležité. NIKDY nadává najevo, že spěchá nebo dokonce nemá čas! V rámci úplnosti je třeba dodat, že si to může dovolit i proto, že vynikající "manažérkou" chodu ordinace je její zdravotní sestra Alena Nováková. Děkuji jim oběma!

kdybych se nepřestěhovala na druhý konec republiky, nikdy bych neměnila. velmi chytrá a vnímává lékařka. doporučuji :-)

Nejlepší paní doktorka, kterou jsem zatím měla. Sestra bere opravdu bezbolestně krev.