Nad Malým mýtem 1402/2, Praha
Centrum RehaMed, s.r.o. (mapa)

U

Pan doktor je velmi příjemný, vstřícný a lidský. Co se týče sestřičky, není sice usměvavá, ale ani nepříjemná. Prostě se nemá chuť vybavovat, ale nemám pocit, že to je k hodnocení, důležitý je lékař. Navíc prostředí čekárny i ordinace je velmi příjemné a útulné.... vystřídala jsem již hodně gynekologických ordinací, ale tahle je bezkonkurečně nejlepší!

S lékařem jsem nikdy problém neměla, myslím, že nikdy nic nezanedbal. Je pozorný, někdy možná až moc důsledný, opakující se. Ale sestřička, nejsem u nich moc dlouho, cca rok, ale už jsem přemýšlela o změně a to kvůli nepříjemné sestřičce. Její otrávený obličej a tón, proč nejde dělat něco jiného?

Byla jsem u pana doktora 7 let a myslím, že to není odborník v oboru. Mé potíže velmi podcenil a až teprve nyní po konzultaci s jiným lékařem jsem zjistila jak moc. Pokud nebylo nutné nic řešit, byl vždy milý. Mé problémy měl tendenci zlehčovat (jste ještě mladá, to budeme řešit, až budete chtít otěhotnět, atd). a nyní jsem zjistila, že se moje situace mohla řešit dřív a měla by lehčí řešení.

Musim reagovat na nektere inteligentne pani ! Meli by ste se mozna vzit do kuze te sestricky. Ono kolikrat verim ze to musi byt s nekteryma z vas tezke...pan doktor je super a sestra taky! Zamyslete se spis vy damy prptoze tu pisete pekne slataniny takze to asi nepotrebuje komentar.chyba mozna bude nekde jinde.takze mozna se trosku Zamyslete jestli to nektere vubec umi ze?!!!!

Na otazku: Slysela jsem ze se ma antikoncepce obmenovat, neni pry zdrave brat jednu dlouhodobe. Jsem dostala pul minutovou odmlku na to naslednou odpoved: ,,To fakt nevim" ... ,,Aha, myslela sem ze jako gynekolog by ste to mel vedet" ... Bez odpovedi. Nasledne mi pan doktor udelal vysetreni tak ze sem mela krece do bricha 2 dny s menstruaci o sile gejziru, ackoli sem ji mela dostat az za 2 tydny. Hledam jineho..

Pana doktora chválím,je to podle mne odborník.Je na mne vždy milý a proto nemám z nepříjemného vyšetření strach.Jsem u něj již 7 let a nehodlám mněnit i když dojíždím ze Smíchova. Měla jsem před tím 4 gynekology a byla to vždy hrůza.Sesřičky jsou taky fajn.Od přestěhování do jiných prostor je i ordinace a čekárna ůtulná.Mohu jen doporučit.Markéta

C

Přidávám se k názorům na sestru. Už jsem kvůli ní uvažovala o odchodu k jinému gynekologovi. S doktorem jsem neměněla nikdy problém. Trošičku mi vadí že je někdy milý, trpělivý a naslouchá. Jindy odpovídá s arogancí že se úpně bojím se zeptat abych nedostala nakázáno ať jdu klečet do kouta :-) Ale co i gynekologové mají své dny :-)
Ordinace by si zasloužila trochu modernizace, kopie zpráv z vyšetření, sms o informaci zda se dostavit pro léčbu či nikoliv. Myslím že to není tak nákladné a každá z nás by jistě byla ochotná zaplatit nějaký směšný roční poplatek, aby tento servis měla. I když je to jinde zdarma a samozřejmé. Myslím že informovanost je pro nás všechny důležitá a to hlavně když je problém. Každý lékař by si měl uvědomit že doba totalismus je už za námi a že nejsme ovce ale především klienti !!!!

Pan doktor je jednička, vždy se chová mile a snaží se vše vysvětlit. K jeho péči nemám připomínky. Ale přidávám se k níže uvedeným příspěvkům, které nedobře hodnotili sestřičku. Opravdu je mrzutá, otrávená a ke klientkám se nechová moc dobře - toť má zkušenost. Druhá - nová sestřička - je moc fajn a milá.

Kvalifikovaný, zodpovědný, lidský

Dobrý den,
k panu doktorovi jsem chodila několik let s vleklymi záněty spojenými s pálivým vytokem.Pan doktor mi dával stále stejné léky bez úspěchu ani se neobtěžoval udělat kultivaci, nehledě k jeho příliž přátelskému přístupu kdy se mě na křesle vyptával na soukromé věci. Opravdu nevhodná konverzace.Chodilo k němu více mych přítelkyn a nebyla jsem sama kdo měl podobné zkušenosti.Opravdu nedoporučuji.