Atoda medical

U Průhonu 13
Praha7
smlouvy s pojišťovnami.
207,111,201,211

Umístění: R.M.A. CENTRUM s.r.o.

Při mojí první návštěvě, kdy sem si rozškrábala cosi na obličeji a bála sem se, že to je nová piha, se na to paní doktorka ani nepodívala a řekla mi ať se vrátím, až se to zahojí, že takhle mi nic neřekne. Neměla jsem tehdy kartičku pojištěnce, stačila jí pro registraci občanka a že jsem všeobecná pojišťovna. Nyní jsem tam přišla se svýma dvouma dětma, opět bez kartiček pojištěnce, protože jsem je ztratila a čekám na nové. Hned mi řekla, ať se tedy objednám, až budu kartičky mít. Řekla sem jí, že já už sem u ní byla a jsem všeobecná a že děti jsou tímpádem stejná pojišťovna jako já.... na to mi odvětila, že to neni samozřejmost, že děti maj většinou v jiný pojišťovny, protože je to výhodnější.... Stála sem tam jak opařená a snažila se jí vysvětlit, že spousta doktorů mě už vzala bez kartičky a že jí přinesu, hned jak mi příde poštou. Hned arogantně reagovala, že můžu jít teda k jinýmu doktorovi, v tu chvílí mi už vytryskly po náročném dni slzy a stále sem nechápala, proč je to takovej problém, načež mi řekla, že na takovýhle chování nejsou u nich zvyklý a že by mě možná vzala, kdybych na ní od začátku hned neútočila !!!! To už brečela i moje citlivá dcera, načež mi paní řekla, ať nejsem hysterická, že sem tím svoj dceru rozbrečela já, ovšem její tón byl opravdu něco tak strašnýho, v životě sem nezažila takovou povýšenost a necitlivé chování od lékaře. A můj tón opravdu nebyl vůbec útočný jako spíš zcela bezradný a snažící se v klidu domluvit, ona mě pořád přerušovala a jela si ty svý kecy. Mohla se na děti aspoň podívat, říct mi co to je, uklidnit mě, poradit a objednat na příště, ale takový pacienti se asi paní doktorce nevyplatí. Co kdybych náhodou měla nějakou pro ní nevýhodnou pojišťovnu ! Myslim, že lékař by měl být empatický a být tu pro lidi, tahle paní doktorka je tu zřejmě čistě pro byznys a povyšování se nad pacieny. NEVER MORE !!!!!

S MUDr. Seunikovou mám špatné zkušenosti. Bohužel má velmi často dovolenou a je velmi obtížné se k ní vůbec dostat. Skutečná ordinační doba neodpovídá té, která je publikovaná na internetu. V případě, že se k ní budete chtít objednat, přípravte se kromě výše zmíněného také na nepříjemnou recepční.

Také se připojuji ke kladným hodnocením paní doktorky. Po dlouhé době léčení akné a mnoha návštěvách u jiných lékařů, kteří mi vůbec nepomohli, byla paní doktorka první, kdo se mým problémem opravdu zabýval a pomohl mi akné se zbavit. Paní doktorka je velmi příjemná a navíc kompetentní. Nemohu si vynachválit, obzvlášť po tolika předchozích negativních zkušenostech. Určitě bych už nešla jinam než k ní.

S paní doktorkou mám špatné zkušenosti. Když jsem byl u ní poprvé. Odbyla mě během pár minut. Nevyslechla celý můj popis problému a téměř po celou dobu mé návštěvy v její ordinaci řešila soukromý telefonát. Po delší době jsme se k ní snažil dostat, ale nikde nebylo možné zjistit informace, že má více jak měsíc dlouhou dovolenou. Žádný vzkaz na dveřích nebo na internetu. Doba otvírací doby na webu se liší od té, co má na dveřích.

K pani doktorce jsem se dostal poprve snad nekdy v roce 1997. Mel jsem problem s tim, ze se mi delala nejaka boule na zadech, ktea hnisala, praskla a pak se zase nalila hnisem. Nikdo si nevedel rady a ja nahodou narazil na pani doktoku. Zjistila, ze se jedna o nejakeho koka, nasadila lecbu a ejhle, boule zmizela a zmzely i hnisave anginy, kterymi jsem trpel podobne dlouho, jako s bouli.
Ted se mi udelal exzem na ruce, tyden mazani a je pryc.
Synovi zarustaji nehty na palcich u nohou. Uz mame domluvenou navstevu. Pry ho posle na nejaky maly chirurgicky zakrok, kde mu zuzi luzko nehtu a bude po problemech. A to ma za sebou, chudak, dvoji strhavani nehtu - na doporuceni pediatra. Jak se vyjadrila Dr. Sunikova, to je stredovek. Vsem ji mohu jen doporucit jako kompetentni a strasne prijemnou damu.

Připojuji se ke kladným hodnocením MUDr. Seunikové. Já její ordinaci navštěvuji již snad od 12 let. Měla jsem něco jako lupénku ve vlasech. Mamča se mnou chodila po všech čertech, nakoupila hromady drahých přípravků - na doporučení lékařů a vše bylo k ničemu, dokud nám nebyla doporučena Dr. Seuniková. Paní doktorka mě prohlédla, poslala do specializovaného centra do štěpánské ulice a postupně docházelo ke zlepšení až jsem se toho nakonec zbavila úplně. S paní doktorkou jsem maximálně spokojená již 14 let. Mišpule

Snad jen dodam, ze je velika skoda, ze takovych lekaru neni vice:-( Po snad 15 letech "neleceni" co predvadeli kolegove pani doktorky, kdy jsem pro projevy na obliceji mela i problemy v praci, kde zalezelo na tom jak clovek vypada a jak pusobi na zakazniky navrhla reseni, ktere pres uvedene vedlejsi ucinky, ktere se nekonaly (ono po lecbe kortikoidy, co predvadeli jini uz nebylo co tratit) doslo k vysledku kdy moje maminka doslova plakala stestim. Clovek by rekl, ze s urputnym akne by si snad mohl poradit kazdy kozni. Evidentne ne. Pani doktorka s pacientem zdaleka neprobere jen svuj obor, poradi jine odborniky. Jen skoda ze pani doktorka je jen "kozni" mnoha lidem by pomohlo, kdyby podobny pristup meli i predevsim jini "specialiste". To mluvim jen o odbornosti. Pani doktorka je velmi prijemna, proste clovek na pravem miste, clovek, na kterem je videt, proc medicinu studoval, skoda, ze takovych neni vice

doktorka seunikova je vubec nejlepsi.znam ji ode davna.ona je fantasticka doktorka.umi co dela a vi to co chce.ma fantasticke chovani k pacientum.navice je velice prijemna a hodna.

Super doktorka, umí efektivně a rychle řešit problémy a je výborná i jako člověk.