Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Musím zde vyseknout velikou pochvalu. Po dlouhé době, kdy jsem byl u paní doktorky léčen jsem byl nucen opět vyhledat její odbornosti. Proto jsem se chtěl objednat. Nečekal jsem, že svůj aktuální zdravotní problém vyřeším jedním telefonátem. Což považuji za skvělou službu, kdy člověk kvůli napsání jednoho receptu nemusí absolvovat návštěvu lékaře. Chápu ze má diagnóza byla jednoduchá, ale bohužel neexistovala alternativní léčba volné dostupnými medikamenty, jelikož jsem k léčbě potřeboval ATB kapky. Tedy děkuji za skvělý přístup, který využívá možnosti e-receptu.

Umístění: Poliklinika Mazurská Potíže s dutinami, rýma

Ačkoliv to na poliklinice Mazurská nebývá zvykem, čekárna dobře vybavená, hraje tam hudba na uklidnění, ordinace je moderně vybavená, moderní způsob identifikace příchozích pacientů, o samotném diagnostickém zařízení nemluvě, velice příjemní lidé od registračního okénka až po doktorky a sestričky. Musím smeknout, takhle, kdyby k pacientům a ke své práci přistupovali všichni doktoři, tak by to byl ráj. Dobrá práce, s velmi silným výkřičníkem - DOPORUČUJI - 100% spokojenost !!!

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé...a s klidným svědomím bych ji doporučila.
Milá, příjemná a velmi profesionální.
Sestry také...:-)

Paní doktorka je milá a moc příjemná. Se vším mi vždy ochotně poradila. Jedna z nejlepších doktorek, co znám. Určitě doporučuji!

VYNIKAJÍCÍ A KVALITNÍ POMOC A PÉČE. sestry jsou milé, pohotové. Snaží se tak,aby pacientům vyšly vstříc. Paní doktorka je opravdu výborná. Doporučuji.

skvělá paní doktorka, v ordinaci má nejmodernější vybavení, snaží se člověku pomoci. Chodím k ní ráda, vždy mi pomohla

Nevím, jak někdo může kritizovat tuto výbornou ochotnou lékařku, kéž by všichni lékaři byli aspoň z poloviny tací.

Lékařka výborná, jen sestra Denisa má neprofesionální přístup k pacientům.

Opakovaně s dětmi navštěvuji tuto ordinaci.S prací obou lékařek i sester jsem vždy spokojena.Děkuji.

Jedním slovem SKVĚLÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Martin Lev