Mazurská 484/2, Praha
Poliklinika Mazurská

Umístění: Poliklinika Mazurská Potíže s dutinami, rýma

Ačkoliv to na poliklinice Mazurská nebývá zvykem, čekárna dobře vybavená, hraje tam hudba na uklidnění, ordinace je moderně vybavená, moderní způsob identifikace příchozích pacientů, o samotném diagnostickém zařízení nemluvě, velice příjemní lidé od registračního okénka až po doktorky a sestričky. Musím smeknout, takhle, kdyby k pacientům a ke své práci přistupovali všichni doktoři, tak by to byl ráj. Dobrá práce, s velmi silným výkřičníkem - DOPORUČUJI - 100% spokojenost !!!

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé...a s klidným svědomím bych ji doporučila.
Milá, příjemná a velmi profesionální.
Sestry také...:-)

Paní doktorka je milá a moc příjemná. Se vším mi vždy ochotně poradila. Jedna z nejlepších doktorek, co znám. Určitě doporučuji!

VYNIKAJÍCÍ A KVALITNÍ POMOC A PÉČE. sestry jsou milé, pohotové. Snaží se tak,aby pacientům vyšly vstříc. Paní doktorka je opravdu výborná. Doporučuji.

skvělá paní doktorka, v ordinaci má nejmodernější vybavení, snaží se člověku pomoci. Chodím k ní ráda, vždy mi pomohla

Nevím, jak někdo může kritizovat tuto výbornou ochotnou lékařku, kéž by všichni lékaři byli aspoň z poloviny tací.

Lékařka výborná, jen sestra Denisa má neprofesionální přístup k pacientům.

Opakovaně s dětmi navštěvuji tuto ordinaci.S prací obou lékařek i sester jsem vždy spokojena.Děkuji.

Jedním slovem SKVĚLÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Martin Lev

Velmi dobře vedená ordinace (sestry mají všechny podklady připravené se vstupem na vyšetření). Profesionální jednání, dobrá komunikace. Spokojenost po odborné i lidské stránce.