Hviezdoslavova 520, Praha
Oční ambulance

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí

S paní doktorkou mám přibližně 15 leté zkušenosti a mohu jen doporučit. Nikdy jsem neměla žádný problém ani s ní ani se sestřičkami. Pomohly mi jak s užíváním brýlí i čoček, tak také s přípravou na operaci a pooperačními vyšetřeními. Všichni na mě působí mile a velmi profesionálně.

K paní doktorce chodím již roky. Je zodpovědná, šikovná a ochotná. Poradila mi i ohledně roční dcery. Po zavedení objednávání odpadlo dlouhé čekání. Sestřičky jsou milé a usměvavé.

Fronty v ordinaci - ano, ale proč ? Protože paní doktorka je asi dobrá. Mě rychle pomohla při několika akutních stavech - úrazech (během její ordinační doby, měl jsem v očích zasekané střípky). Několika mým známým pomohla od bolesti hlavy, přišli od jiných očařů s nevhodně aplikovanými brýlemi.....Sám jsem k ní přišel na doporučení kolegy z práce.

ochotná,komunikativní,velice příjemná

Zatím mám dobré zkušenosti. Jednání bezproblémové. Upozorní na slevy... akorát má vždy spousta lidí v čekárně.A i ke starším lidem se chová moc hezky.

Velice příjemná a pečlivá pani doktorka, vždy velmi ochotná a vstřícná! Stejně tak je velmi milá sestřička.