Zenklova 340/22, Praha 8 , Praha

Oftalmologická konzultace • od 500 kč +7 Více

Opláchnutí slzných kanálků • od 300 kč

Oční vyšetření • od 300 kč

Preventivní prohlídky • od 500 kč

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí

Nově otevřená oční ambulance pod vedením Prof. MUDr. Pavla Kuchynky, CSc. Sídlíme přímo u metra Palmovka. Velmi kvalitně vybavená ambulance jak po tec...

• šedý zákal

Vyšetření očí

Vyšetření zorného pole

Vyšetření zraku

Art Clinic s.r.o. - Oční centrum

Umístění: jiné místo rostoucí bulka na levém očním víčku

Velice vstřícný přístup, perfektní odborné vyšetření, stanovení diagnózy, zajištění operačního zákroku ve Vinohradské nemocnici. Na rozdíl od lékařky, kterou jsem v rámci obvodu navštívila a která mi suše oznámila, aniž by mě vyšetřila, že "s tím se nedá nic dělat", mě Dr. Křížová nejen vyšetřila a stanovila přesnou diagnózu, ale zajistila i následné vyšetření a vysoce profesionální zákrok ve Vinohradské nemocnici. Oko mám v pořádku a paní doktorce Deli Křížové ještě jednou děkuji. Je skvělá! Mgr. Dagmar Morenová

Umístění: Art Clinic s.r.o. - Oční centrum Prevence

Velice vstřícný a profesionalni přístup, moderní zařízení, expresní termíny, možná i online komunikace, skvělá dostupnost. Mohu jen doporučit.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,trápí mě nepříjemný tlak v koutku oka,přesně na horním víčku a někdy mám pocit,že tam něco mám,mám to zhruba 2měsíce.Nevím co to může být,je to nepříjemné ale nebolí to,jen jakoby tlačí.Děkuji Eva

Dobrý den paní Evo. Potíže, které popisujete může způsobovat tzv. syndrom suchého oka. V tomto počasí je vznik obtíží velmi častý. Pokud na víčku viditelně nic nemáte, víčko není oteklé, ani na pohmat citlivé, zkuste si v lékárně koupit umělé slzy a kapejte 3-5x denně, ideálně do obou očí. Pokud budou obtíže přetrvávat, bude určitě nutné vyhledat očního lékaře. S pozdravem, Křížová

Deli Křížová

• Otázka k tématu vyšetření očního pozadí

Dobrý den,
    chtěl bych se informovat, zda je potřeba doporučení praktického lékaře k vyšetření očního pozadí, které mi bylo doporučeno v Grand optical při měření zraku kvůli novým brýlím.
    děkuji

Dobrý den,

na vyšetření očního pozadí nepotřebujete žádné doporučení. Stačí se objednat k očnímu lékaři, který zhodnotí nutnost tohoto vyšetření při detailním vyšetření. Pokud očního lékaře nemáte, rádi Vás vyšetříme u nás v ambulanci.

S pozdravem,
    MUDr. Deli Křížová