Umístění: jiné místo rostoucí bulka na levém očním víčku

Velice vstřícný přístup, perfektní odborné vyšetření, stanovení diagnózy, zajištění operačního zákroku ve Vinohradské nemocnici. Na rozdíl od lékařky, kterou jsem v rámci obvodu navštívila a která mi suše oznámila, aniž by mě vyšetřila, že "s tím se nedá nic dělat", mě Dr. Křížová nejen vyšetřila a stanovila přesnou diagnózu, ale zajistila i následné vyšetření a vysoce profesionální zákrok ve Vinohradské nemocnici. Oko mám v pořádku a paní doktorce Deli Křížové ještě jednou děkuji. Je skvělá! Mgr. Dagmar Morenová

Zenklova 340/22, Praha 8, Praha
Art Clinic s.r.o. - Oční centrum (mapa)

Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod

Oftalmologická konzultace (od 500 kč)

Odstranění stehů (od 200 kč)

Vyšetření zorného pole (od 300 kč) + 7 Více

Vyšetření očí (od 300 kč)

Oční vyšetření (od 300 kč)

Preventivní prohlídky (od 500 kč)

Nově otevřená oční ambulance pod vedením Prof. MUDr. Pavla Kuchynky, CSc. Sídlíme přímo u metra Palmovka. Velmi kvalitně vybavená ambulance jak po tec...

• šedý zákal
  • syndrom suchého oka
  • krátkozrakost

Umístění: Art Clinic s.r.o. - Oční centrum Prevence

Velice vstřícný a profesionalni přístup, moderní zařízení, expresní termíny, možná i online komunikace, skvělá dostupnost. Mohu jen doporučit.

Oftalmologická konzultace

Opláchnutí slzných kanálků

Diagnostické vyšetření

Umístění: Art Clinic s.r.o. - Oční centrum Prevence

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,trápí mě nepříjemný tlak v koutku oka,přesně na horním víčku a někdy mám pocit,že tam něco mám,mám to zhruba 2měsíce.Nevím co to může být,je to nepříjemné ale nebolí to,jen jakoby tlačí.Děkuji Eva

Dobrý den paní Evo. Potíže, které popisujete může způsobovat tzv. syndrom suchého oka. V tomto počasí je vznik obtíží velmi častý. Pokud na víčku viditelně nic nemáte, víčko není oteklé, ani na pohmat citlivé, zkuste si v lékárně koupit umělé slzy a kapejte 3-5x denně, ideálně do obou očí. Pokud budou obtíže přetrvávat, bude určitě nutné vyhledat očního lékaře. S pozdravem, Křížová

Deli Křížová

• šedý zákal