Deli Křížová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Art Clinic s.r.o. - Oční centrum

Zenklova 340/22, Praha 8, 180 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod

• D
    Umístění: jiné místoSlužby: rostoucí bulka na levém očním víčku

Velice vstřícný přístup, perfektní odborné vyšetření, stanovení diagnózy, zajištění operačního zákroku ve Vinohradské nemocnici. Na rozdíl od lékařky, kterou jsem v rámci obvodu navštívila a která mi suše oznámila, aniž by mě vyšetřila, že "s tím se nedá nic dělat", mě Dr. Křížová nejen vyšetřila a stanovila přesnou diagnózu, ale zajistila i následné vyšetření a vysoce profesionální zákrok ve Vinohradské nemocnici. Oko mám v pořádku a paní doktorce Deli Křížové ještě jednou děkuji. Je skvělá! Mgr. Dagmar Morenová

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jaroslav Vrkoč
    Jaroslav Vrkoč
    Zenklova 40, Praha
    Pan doktor me peclive vysetril a predepsal bryle na blizko i na dalku. Vse probehlo v nejlepsim poradku. P.Klima Více

Daniela Lidmilová
    Daniela Lidmilová
    Primátorská 20/325, Praha
    Velmi pečlivá. Oceňuji. Více

Richard Havránek
    Richard Havránek
    U svobodárny 1070/9, Praha
    Operaci na klinice Horní Počernice jsem rozebírala i s mou oční lékařkou, která mi zákrok a kliniku doporučila,… Více

Petra Seidler Štangová
    Petra Seidler Štangová
    Jankovcova 1569/2c, Praha

Filip Brázda
    Filip Brázda
    Plaňanská 573/1, Praha
    Pak doktor Brázda působí velmi profesionálně, sám vysvětluje, odpověděl mi na moje dotazy. Sestřička je moc milá… Více
    Objednat se

Zkušenosti a dovednosti

• Nově otevřená oční ambulance pod vedením Prof. MUDr. Pavla Kuchynky, CSc. Sídlíme přímo u metra Palmovka. Velmi kvalitně vybavená ambulance jak po technické, tak po personální stránce.

• oftalmologie

Služby

Art Clinic s.r.o. - Oční centrum

Zenklova 340/22, Praha 8, 180 00 Praha, hl. město Praha

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Deli Křížová
    Deli Křížová
    Praha
    Dobrý den paní Evo. Potíže, které popisujete může způsobovat tzv. syndrom suchého oka. V tomto počasí je vznik obtíží velmi častý. Pokud na víčku viditelně nic nemáte, víčko není oteklé, ani… Více

Hodnocení pacientů

• D
      Umístění: jiné místoSlužby: rostoucí bulka na levém očním víčku

• P
      Umístění: Art Clinic s.r.o. - Oční centrumSlužby: Prevence

Velice vstřícný a profesionalni přístup, moderní zařízení, expresní termíny, možná i online komunikace, skvělá dostupnost. Mohu jen doporučit.