David Pánek, neurolog Praha

MUDr. David Pánek

Uložit

Neurolog Více

13 názorů

Uložit


Adresa

José Martího 31/269, Praha
Neurologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • neurologie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil

Člověk málokdy natrefí na kvalitního neurologa, pan doktor ve mně zanechal opravdu silný dojem. Je moc milý, empatický a připadalo mi, že mi konečně někdo rozumí, co říkám a chápe mě. Jsem vděčná, že jsem se s ním mohla setkat a doufám, že mi s mými problémy pomůže.

K
Ověřený profil

K panu doktorovi jsem přišla s poměrně triviální bolestí hlavy. Pan doktor nic nezameškal, vyzpovídal mě do detailu, poslal mě na všechna možná vyšetření a výsledkem byl vážný nález. Ze zkušenost vím, že většina doktorů které znám, by moje potíže řešila nějakým tím analgetikem... Pan doktor je pečlivý, se zájmem o pacienta, hledá souvislosti a nic neopomíjí. Díky tomu mi zachránil život.

A
Ověřený profil

Pan doktor Pánek ke člověku přistupuje jako k celku, což se dnes u doktorů vidí bohužel málokdy. Nezajímá ho jen jeden koknrétní problém a jeho příznaky, ale hledá příčiny a propojuje somatickou stránku s psychickou. Cením si také jeho pozitivního přístupu k alternativní, východní medicíně. Mohu jedině doporučit.

B

Ze své zkušenosti také mohu pana doktorka Pánka vřele doporučit! Je milý, sympatický, vstřícný a se zájmem naslouchá pacientovi. Měla jsem problémy se spánkem a pomohl mi.

Velice děkuji za jeho péči, vždy mi pomohl. Považuji jej za jednoho z nejlepších lékařů, se kterými jsem se setkala.

Merunková Zdena

Jeden z mála doktorů, který nejenže ví, co dělá a dělá to skvěle, ale velice dobře propojuje východní a západní medicínu...

Ověřený profil

Mám dlouhodobé problémy se spaním, které léčím všude možně jak se dá a na všech úrovních. Navíc kombinace s náročností mého zaměstnání není ideální. Co s tím mám dělat...? Už zkouším vše. Nicméně po dnešní zkušenosti musím konstatovat, že jsem se nesetkal s arogantnějším lékařem, než je dr. Pánek. Možná rozumí neurologickým problémům, ale psychickým nejspíše ne, i když tvrdí, že ano. Takoví pacienti ho evidentně otravujou... Proč je přijímá hergot???!!!

AC/DC

velmi dobrý lékař

Velmi příjemný lékař. Má zájem opravdu pacientovi pomoci a s úspěchem se mu to daří.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • neurologie