Ultrazvuk břicha

Ultrazvukové vyšetření krku

Ultrazvukové vyšetření mozkových cév

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

DADO MEDICAL s.r.o,

ONLINE OBJEDNÁNÍ: objednat se můžete na www.dadomedical.cz.
Po přihlášení na stránky najdete v pravém horním rohu odkaz online objed...

• neurologie

u tohoto lékaře jsem zjistila, jak mu pravděpodobně někdo chce ublížit tím jak tu někdo o něm nechutně píše. Měla jsem tu čest ho poznat jako lékaře a můžu říci, že jsem s ním velice spokojená

Výborný lékař, sice je trošku svérázný, ale neměnila bych ho L

pan doktor je aroganti a namyšleny na něco jse ho zeptate a vubec se s vami nebavi ležela jsem na neurologii ve vinohradech a jejich chovaní i jinych doktoru mně šokovalo a nemluvě o sestrach jak se tam chovaji ke starym lidem chovaní otřesne hlavně že si pořad stěžuji že maji malo za takovou peči ani korunu navíc bych jim nedala jaroslava išokova

Mé desetileté zkušenosti s panem doktorem jsou jen velmi pozitivní. Skvělý odborník, vždy mi vše vysvětlil, poradil a především pomohl, pozitivní a příjemný. Mohu doporučit.

K panu doktorovi jsem docházela asi 5 let ještě když léčil v Ostravě Porubě. Vždy jsem se na něj těšila, na jeho úsměvanou tvář a na ohromné množství pozitivní energie, která z něj vyzařovala. Po celou dobu mého léčení měl velmi profesionální přístup a byl to jediný lékař, který mi po asi 30 létech trápení pomohl a pomohl hodně!!! Když odešel do Opavy, byla jsem velmi zklamaná. Naštěstí léčba, jím započatá, byla již téměř u konce. Vřele jsem ho doporučovala a vřele ho budu doporučovat dále.

Nechápu všechny ty negativní názory na pana doktora.Dnes jsem u něj byla na první kontrole a po přečtení vašich příspěvků jsem měla vážné obavy.Ale ted mohu s čistým srdcem říci že je to doktor na svém místě.Choval se mile a vše mi vysvětlil.Já můžu jen doporučit a už se nebojím.Míša.

Nestačím se divit,čemu všemu lidé uvěří.nejdříve celý národ brečí nad poplatky za cokoliv ve zdravotnictví a ještě mají tu drzost komentovat výborného odborníka bez toho ,aniž by přečetli aspoň JEDNU z jeho odborných prací nebo se zajímali o styl diagnostiky a léčby , který pan přednosta používá.Já jsem se informovala a dobrovolně si zvolila,že právě on,je ten pravý,aby se postaral o mé rodiče.To,že se přizpůsobíme jeho pracovnímu programu ,to ,že jeho doporučení dodržujeme a řídíme se jeho nařízenou léčbou -je zcela samozřejmé.Nikdy nezanedbal sebemenší příznak.Takže já na něj nedám dopustit.Patrně bych měla dodat,že byl jeden z 12 dalších odborníků,které jsme za poslední 3 roky navštívili.A jsme s ním velmi spokojeni.

Názor uvedlo zatím 5 osob, kterým z nějakých důvodů MUDr.Doležil,PhD "nesedl"; takovou anketu považuji za velmi nesolidní, protože sám osobně mohu uvést zcela odlišný názor. O mne i jiné nemocné se staral velmi pečlivě a ochotně, léčba byla vždy na vysoké úrovni současné mediciny. Nikdy jsem se nedostavil zbytečně; i při mé nevyléčitelné nemoci (sclerosis multiplex) jsem jeho zásluhou soběstačný a mohu vykonávat i práci, na kterou i jeho zásluhou stačím. Znovu opakuji, že anketa je nesolidní, vedena nějakým zlým úmyslem. Přeji mu, aby se mu ve funkci přednosty kliniky dařilo.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

dobrý den, pane doktore,
nález: cystické expanze epifysy s kalcifikacemi po obvodu. V pondělí jdu na MR a pak na neurologickou chirurgii na konzultaci. Bojím se. Myslíte,že bych mohla požádat o váš názor až budu mít výsledky??
Děkuji.

Dobrý den, určitě můžete, potřebuji vidět snímky a vás vyšetřit. Pokud máte zájem, můžete se on line na našem webu objednat.

MUDr. David Doležil

Dobrý den vážený pane doktore, doktorko, byla jsem na CT a chci se zeptat jak vážná je diagnoza "Komorový systém a subarachnoidální prostory širší při atrofii mozkové" a zda se to dá léčit a jakým tempem se shoršuje, je mi totiž teprve 58 let. Byly mi předepsány léky Godasal 1/2 tabl. a Cavinton Forte 1/2 tabl. Musím brát oboji léky, nebo raději vynechat Godasal a vzít si 1 celou tabl. Cavinton Forte nebo jsou nějaké jiné kvalitnější léky ? Nebo zvýšit dávky ? (klidně si i doplatim). Děkuji za upřesnění a odpověď přeji krásný den.
CT byl udělán na základě že sem tam zapomínám na jména a že cítím cigaretový kouř i tam kde není, ale to jen občas cca 3x do roka

doporučuji testování paměti specifickými testy ve specializovaném centru, případně, na základě výsledku, nasazení speciální léčby .

MUDr. David Doležil