Ultrazvuk břicha

Ultrazvukové vyšetření krku

Ultrazvukové vyšetření mozkových cév

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

DADO MEDICAL s.r.o,

ONLINE OBJEDNÁNÍ: objednat se můžete na www.dadomedical.cz.
Po přihlášení na stránky najdete v pravém horním rohu odkaz online objed...

• neurologie

U MUDr. Doležila se léčím s migrénou cca rok a ani v nejmenším si nemůžu stěžovat na průběh léčby ani na přístup pana doktora k pacientům. Tohoto lékaře doporučuji.

Pana doktora jsem sice poznal nedávno, ale mohu konstatovat, že mi velice pomohl, přesně diagnostikoval moji nemoc a nasadil terapii, která je účinná. Jsem za to velice vděčný, panu doktorovi děkuji a mohu jeho ordinaci s čistým svědomím doporučit. Petr Čermák

U pana doktora Doležila se léčím téměř čtyři roky. Vážím si ho jako lékaře, který je velmi vzdělaný a zkušený. Jeho postupy v léčbě mi zásadním způsobem pomohly a jeho odborné kvality jsou nezpochybnitelné. Vážím si ho také jako člověka ochotného pomoci, a to vždy, neboť reaguje na zprávy a telefonáty i ze zahraničí.
Jakub Pleskot

jako jedinej mi dokazal pomoct od nesnesitelnejch bolesti hlavy. nechapu stiznosti na pana doktora ja si ho nemuzu vynachvylit. osobne si myslim ze je v super vsechno vysvetli a i kdyby byl arogantni atd tak to prehlednu protoze me vyleci sem jeho pacient a ne stara abyh resil chovani,jako paciet uprednostnim to co umi ne jak se chova. muzu jen doporucovat

Obvykle do podobných diskusí nepřispívám. Avšak tentokrát mi to nedalo. Nechápu stížnosti na pana doktora Doležila, na jeho aroganci a neschopnost naslouchat potřebám pacientů. Léčil jsem se s bolestmi hlavy a migrénou, nikdy dříve jsem tyto obtíže neměl, až jednoho dne se objevili a postupem času stupňovali. Dlouhou dobu mi žádný z lékařů nedokázal či nechtěl pomoci. Vzhledem ke své psychicky náročné práci jsem se jen dočkal vysvětlení "To máte ze stresu" a léčby prostřednictvím silných přípravků na bolest. Pan doktor Doležil mě kompletně vyšetřil a poslal na specializovaná vyšetření, která pomohla vyloučit či potvrdit příčiny obtíží, stanovil diagnózu a léčbu, která mi okamžitě začala pomáhat. Naopak nejen jeho odborné kvality, ale i jeho přístup k pacientovi a empatii musím vyzdvihnout.

Ráda bych tímto způsobem panu doktoru Doležilovi velice poděkovala za velmi vstřícný, profesionální a milý přístup, s jakým se celá naše rodina pokaždé při vyšetřeních setkává. Od první návštěvy, až do dnešních dnů, nám pan doktor pokaždé vyšel maximálně, ochotně a s úsměvem vstříc při řešení všech našich zdravotních neduhů. Manželovi pomáhá zvládat jeho nesnesitelné bolesti zad a mě velice pomohl při léčbě migrény. Pana doktora mi nezbývá než vřele doporučit. Je to profesionál na svém místě, který s naprostým klidem a úsměvem pacientovi vysvětlí jeho problémy a navrhne vhodné řešení.

V únoru 2013 se u mě projevily příznaky pásového oparu (PO). Při léčení PO a následných komplikací postherpetické neuralgie (PHN) moje praktická lékařka nic nezanedbala a já rovněž ne. Po roce návštěv u odborných lékařů, desítkách vyšetření včetně hospitalizace mne neutuchající kolikové bolesti donutily dále hledat operativního a spolehlivého neurologa. Přes 8 zlých hodnocení MUDr. Doležila jsem koncem ledna 2014 zvolila právě jeho. A moje volba byla šťastná. Vždy s usměvavou tváří, příjemným společenským vystupováním a srozumitelným výkladem docílil 6. února 2014 ukončení rok trvajících úmorných bolestí. Dochvilnost při návštěvách, celkový průběh vyšetření a ošetření, odvaha rychle jednat a nebát se případného neúspěchu, korektní účtování za výkony a ochota věnovat se mým potřebám při terapii i o víkendu vedly i k okamžité psychické úlevě. I když nad PHN nemám ještě vyhráno - virus PO je doposud aktivní a terapie bude muset zřejmě pokračovat- bezpečně vím, že současná léčba je úspěšná. Pan doktor má moji plnou důvěru a mohu ho každému doporučit.

Navštěvuji pana doktora asi dva roky, nikdo mi ho nedoporučil,našla jsem si ho na internetu,když jsem se rozhodla řešit bolesti hlavy u odborníka a nemám s ním nejmenší problém,je milý,ochotný a vstřícný . Nikdy nebyl arogantní, jak tu někteří píší a choval se vždy profesionálně takže nemám jedinou potřebu měnit neurologa a mohu ho naopak doporučit.Karolína

Z některých zde uváděných příspěvků jsem hodně překvapená. Pana doktora jsem poznala po 34 letech neúspěšné léčby migreny. Hned při prvním setkání jsem dostala naději. A pan doktor Doležil mně skutečně pomohl. Je pravda, že pár setkání trvalo, než nastavil optimální léčbu, ale to považuji za naprosto normální. Pomohl mi i o víkendu a ve svém volnu mně zajistil léčbu. Ve všem vždy ochotně vyjde vstříc, termíny objednání vyřizuje pružně. Jeho chování považuji za milé a vstřícné. Naopak mám pocit, že nejsem "kus", ale pacient, který má vážné problémy a jeho to zajímá. A vzhledem k tomu, že mi opravdu pomohl - a po takových letech, kdy jinde mi už na rovinu řekli, že mi nedokáží pomoci - jsou jeho odborné kvality naprosto nezpochybnitelné.

Ti co zde píší negativní názory na Dr,Doležila jsou slabomyslní.Jsem u tohoto odborníka již 2,5 roku pacientem. Ani v Holandsku kde žiji 45 let mi nikdo tak svérazně nepomohl.Jezdim k němu pravidelně a rád až do Prahy.Jo česka škodolibost.Ubožáci.Jsem rád,že jsem ho se svýmy vážnými zdrav.problémy hraníčícímy se smrtí našel.Nic Vám to pomlouvači nepomůže.Fakta jsou fakta.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

dobrý den, pane doktore,
nález: cystické expanze epifysy s kalcifikacemi po obvodu. V pondělí jdu na MR a pak na neurologickou chirurgii na konzultaci. Bojím se. Myslíte,že bych mohla požádat o váš názor až budu mít výsledky??
Děkuji.

Dobrý den, určitě můžete, potřebuji vidět snímky a vás vyšetřit. Pokud máte zájem, můžete se on line na našem webu objednat.

MUDr. David Doležil

Dobrý den vážený pane doktore, doktorko, byla jsem na CT a chci se zeptat jak vážná je diagnoza "Komorový systém a subarachnoidální prostory širší při atrofii mozkové" a zda se to dá léčit a jakým tempem se shoršuje, je mi totiž teprve 58 let. Byly mi předepsány léky Godasal 1/2 tabl. a Cavinton Forte 1/2 tabl. Musím brát oboji léky, nebo raději vynechat Godasal a vzít si 1 celou tabl. Cavinton Forte nebo jsou nějaké jiné kvalitnější léky ? Nebo zvýšit dávky ? (klidně si i doplatim). Děkuji za upřesnění a odpověď přeji krásný den.
CT byl udělán na základě že sem tam zapomínám na jména a že cítím cigaretový kouř i tam kde není, ale to jen občas cca 3x do roka

doporučuji testování paměti specifickými testy ve specializovaném centru, případně, na základě výsledku, nasazení speciální léčby .

MUDr. David Doležil