Soukromá gynekologická ordinace
Všehrdova 2/560, Praha

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Preventivni prohlidka

K pani doktorce jsem chodila 3 roky po po porodu dcery. Po trech letech mi objevila malou cystu. K ni rekla pouze : tady mate zadanku,objednejte se na operaci,nemocnici si vyberte sama a pak mi zavolejte termin operace.
Okamzite jsem si sla pro druhy a treti nazor jinam. Vysledek: od te doby ( jsou to dva roky) se mi tyto neskodne funkcni cysty tvori pri kazdem cyklu, nova pi doktorka je sleduje, udela pro jistotu onkomarkery . Jsou neskodne,samy zanikaji pred koncem cyklu.

Dle pani Zantove (titul u teto pani pouzivat nebudu) bych za sebou jiz mela zrejme patnactou operaci.

O pristupu ani nemluvim.

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace

K paní doktorce chodím cca 15 let. Prošla jsem u ní 2x těhotenstvím a pokaždé bez komplikací. Jsem překvapená z negativních hodnocení ohledně péče, ta byla vždy perfektní, co se týče přístupu, je profesionální, možná trochu odměřenější, ale kvůli tomu k lékaři nechodím. Mně vždy vše vysvětlila a také se ujistila, jestli nemám další dotazy. Sestřičky jsou bezvadné prostředí luxusní, snad ale již nezvýší cenu -nebo alespoň pro dlouholete klientky ji zachová! :-O

Dobrý den, také jsem u paní doktorky registrována již řadu let a párkrát už jsem u ní v ordinaci byla a musím říct, že mám čím dál větší depku, kdykoli musím tuto paní doktorku navštívit. Nikdy jsem nezažila, že by na mě byla milá, vždy odměřená, vyšetření dost bolestivé, musíte pokládat velice cílené dotazy, abyste se něco dozvěděla, takže kdo netuší, nic se nedozví. Poplatek za nezdravotní služby tak jak je to nastaveno, prakticky pro každou pacientku, je normální obcházení zákona, aby klietka musela zaplatit i za preventivní prohlídku, kterou by měla mít normálně zdarma. Dodneška jsem nepochopila, jaké nezdravotní služby jsem vlastně čerpala. Divím se, že jí toto chování pojišťovny tolerují. Ano, ordinaci má v luxusních prostorách, ale je to to hlavní proč jdete k lékaři?

Byla jsem klientkou paní doktorky téměř 10 let, vše bylo ok, měla jsem z ní dobrý pocit a po tolika letech si získala i mou důvěru. Je pravda, že jsem s ní nikdy žádný zásadní problém moc neřešila, ikdyž 2x mi paní doktorka dala dobrou radu ohledně otěhotnění. To se nakonec po několika letech i povedlo a já čekala své první dítě. Jenže tak jak postupovalo mé těhotenství, stupňoval se můj nepříjemný pocit z péče paní doktorky. Byla často nevrlá, na otázky reagovala podrážděně nebo mi prostě vysvětlila, že je to v těhotenství normální. Když jsem se ptala na druhý "velký ultrazvuk", odpověděla otázkou, co si pod tím jako představuji......nakonec mě ubezpečila, že její UZ je dostatečný .....jenže nebyl. Ve 34.týdnu jsem byla akutně hospitalizovaná v Podolí s diagnózou extrémního polyhydramnionu (měla jsem 8l plodové vody, místo normálních 1,5l ) a u miminka byla diagnóza oboustranný hydrothorax (tekutina v hrudníku). Absolvovala jsem amniodrenáž- 3.5l vody mi odtáhli a dali mi možnost porodit spontánně, miminku ale selhávalo srdíčko, tak museli zvolit akutně císaře.Celkově se ke mě chovali neuvěřitelně mile a chápavě, nikdo z lékařů se nedivil jako paní doktorka, že se mi dýchá velmi špatně, mám bolesti, nemůžu skoro chodit (ve 34.týdnu). Nutno podotknout, že se mě velmi často ptali, kam jsem to proboha chodila, pokud vůbec.........
Jediné co paní doktorka zaznamenala bylo, že mám trochu víc plodové vody a na můj dotaz ohledně příčin jen mávla rukou, že ty se stejně nedají zjistit. Podle mě přehlédnout 8l vody je profesní pochybení. Paní doktorce jsem dala vědět co se stalo, přes sestřičku - psala jsem ji i e-mail. Neodpověděla, ani slovo, že by ji třeba ta situace mrzela........Můj syn je už 6.týden hospitalizován v Podolí a já se můžu jen modlit, že tak jako jsem to ustála já, ustojí to také a jednou si ho snad odvezu domů. Jak se se vším vyrovnám - vlastně i s paní doktorkou - ukáže čas..................
Buďte tedy obezřetné, ikdyž máte s paní doktorkou dosud dobré zkušenosti.............

Paní doktorka Žantová se mnou vše vždy odbyla do pěti minut, nikdy žádné vysvětlování, ani jednou za pět let jaterní testy i přes rodinnou anamnézu, o řešení nějakých potíží nemluvě, citlivý přístup také ne, na prvním místě peníze...nemohu doporučit a jsem ráda, že se mi podařilo najít nového lékaře, který úplně jiný přístup.

Je mi 32 let, k MUDr. Žantové chodím od 15. Moje matka taktéž. Díky její důslednosti se podařilo zjistit zhoubný 3 mm nádor mé matky a podchytit tak agresivní druh rakoviny včas čímž ji dost možná zachránila život. Jsem ochotna za příjemné prostředí bez čekání v přeplněné čekárně zaplatit. Je to každého volba zda půjde za 30 Kč nebo je ochoten zaplatit několik stovek. za 17 let jsem paní doktorku nezažila nepříjemnou, dokonce u ní z její iniciativy trávím od půl hodiny až po hodinu, zajímá se o moje zdraví celkově. Spolupracuje s jinými lékaři (dlouho se opakující gynekologické záněty a záněty močového měchýře mi vyléčila pravě díky konzultaci s urologem, kterého mi sama doporučila - velmi pečlivou paní doktorku Matouškovou z Urocentra na Moráni). Její zájem o mou osobu nejen po zdravotní stránce je upřímný a cokoliv je se mnou ochotna konzultovat osobně či telefonicky. Objednám se pokud vím, že na poplatek budu mít finance, sama si reknu od jakého termínu chci objednat. Pokud mi nabízí termín, kdy vím, že bych neměla na zaplacení, tak prostě řeknu, že se mi to nehodí. Antikoncepci mi nechtěla pouze jednou vydat sestřička, která už tam myslím nepracuje, pak přislíbila měsíční, přesto mi paní doktorka připravila na 3 měsíce. Ochotně mi vyšla vstříc i s vyšetřením, které není zahrnuto v preventivní prohlídce. Potíže při braní antikoncepce řeší nejen v rámci svého oboru, ale doporučí například vyšetření štítné žlázy apod. Pokud mě něco zajímá, zeptám se. Vždy dostanu odpověď a to podrobnou a srozumitelně vysvětlenou. Antikoncepci mi na přání změnila. Ne vždy si beru recept, jelikož mám antikoncepci i z jiného zdravotnického zařízení, které mám blíž a problém v tom není. Co lékař to názor, ne vždy se shodnou všichni na tom samém, ale vše je o tom zeptat se, řešit co vás zajímá a ne odejít po 5 min a myslet si, že péče lékaře nebyla dostatečná. Lékařka je to velmi dobrá. Pokud by tomu tak nebylo, nebo bych nebyla schopna hradit poplatek, gynekologa bych změnila.

Velice vyborna a zkusena lekarka,moc me i moji mamince pomohla.

Milá paní doktorka, která umí skvěle poradit. Ví, co dělá. Mohu jen doporučit.

Jsem velmi překvapena negativním hodnocením. Po předchozích zkušenostech asi s pěti šesti ordinacemi mohu paní doktorku hodnotit jako nejlepší. V době těhotenství před deseti lety zvolila správný postup a zachránila mi syna. Jsem jí velmi vděčná.

S paní doktorkou Žantovou jsem byla víceméně spokojena, i přes její strohý a nepříliš milý přístup, do okamžiku, kdy jsem se dostala do finanční krize a nemohla jsem si zaplatit roční preventivní pohlídku. Termín preventivní prohlídky jsem dvakrát posunula a když jsem ve stejné době potřebovala předepsat antikoncepci, volala jsem sestřičce, která mi do telefonu zopakovala mé jméno a v tom okamžiku jí paní doktorka vzala z ruky telefon a začala na mě hystericky ječet, že mi žádnou antikoncepci nepředepíše, pokud neabsolvuju preventivní prohlídku. Vysvětlovala jsem jí, že prohlídku absolvuju ráda, ale že si ji momentálně nemůžu zaplatit a ona mi řekla, že jestli domluvený termín zruším, vyřadí mě z evidence. Byla jsem z toho smutná, protože mi po tolika letech, kdy jsem k ní chodila a platila její výkony, přišel takový přístup prostě nefér. Neuměla jsem si po tom výstupu představit, že mě bude paní doktorka prohlížet na těch nejintimnějších partiích, a tak jsem od ní odešla. Jsem si jistá, že je skvělá lékařka, ale svým přístupem si svoje renomé kazí, a to je škoda.