Praktický lékař
Velkopavlovická 25, Brno

S paní doktorkou mám nemalé zkušenosti a musím říci že po té poslední jsem se rozhodl paní doktorku vyměnit, a to může být ráda že jí neudám na lékařské komoře. poslední návštěva probíhala následovně,týden před její návštěvou jsem byl hospitalizovaný kvůli dysfunkci levé ledviny, k paní doktorce jsem měl jít jen na kontrolu. Ve chvíli kdy jsem přišel a čekal asi 3 hodiny než se vykecá, tak mně pak přijala a předepsala mi ATB které mi dala své ze stolu a to rozdělané !!! takže bez receptu.
Když jsem po ní chtěl podepsat potvrzení o studiu tak mi bylo řečeno že mi ho nedá protože mam starou preventivní prohlídku, a naposled jsem ji ještě prosil o předepsaní VIT. B12 tak se na mně podívala jak na nějakého feťáka a zeptala se na co to chci ?! No já nevím ale i polocvičená opice ví že B12 pomáhá na imunitu, podporuje chuť k jídlu aj....
takže mi bylo řečeno že teda ano předepsat mi to může, ale budu platit každou aplikaci kterou mi bude dávat jen ona, podotýkám že se aplikuje 2x týdně a k doktorce to mam 1h cesty, takže kvůli dvoumminutovemu úkonu mám cestovat 4 hodiny.
Závěrem, tato doktorka je čistě a jenom na peníze, neohlíží se na čas a možnosti druhých. Tato doktorka už tam dávno nemá co dělat !!!

Mohu říct ,že doktory do této doby moc nevyhledávám,ale 50 let odtlouklo a jejda ,ale i nadále nechci vyhledávat doktorskou péci.ale když na poslední chvíli teda přijdu k paní doktorce ,vždy je velice hodná ,ochotná a pomůže.sestřička je taky prima ,jsou dny kdy se tam valí lidí ,a i tak se zachová jak má . když nemůže sestřička ,dojde paní doktorka a vyzve další pacienty. Nedávno jsem seděla v čekárně a aji po delší době jsem si splkla a taky příjemně zasmála. Každý vše bere jinak ,každý má jinou náladu, .musíme to tak brát. A když chcete pomoct ,tak si chvili počkáte ,na pohotovosti také čekáte, ale tam vám pomůžou jen provizorně. Dannca H.K.

k pani doktorce sidlove chodi cela nase rodinna us pres 20let ke kazdemu pacientovi pristupuje jednotlive cili hleda co a jak pomoci pacientovu nejlepe proto ta cekaci doba tak dlouha kdyby byla cekaci doba kratsi neznamenalo by to neco? asy ano ze protoze by to brala jak na bezicim pase a proto to nedela mudr sidlova je vyborna doktorka kdyz sy neni jista posle vas hned k odbornikovi tak to je muj nazor na mudr sidlovou ja bych teda nemenil :-)

pani doktorka je hodna sestriccka taky cekaci doba no hrozna u obvodnich doktoru se ceka podle jak kdo prijde a ne na objednani pak tam ceka clovek kteremu je spatne treba 4 hodiny. Sestre kera byla hodne nemocna rekla ze je hypochondr ze si to vymysli. Pani doktorka je sice hodna a mila ale to je vsechno. Nedoporucuji.

Paní doktorka je profesionálka, milá a vždy našla pro mě to nejlepší řešení jak z problému. Občas si počkat se vyplatí, protože například den před kontrolou u paní doktorky jsem byla na pohotovosti, kde jsem sice byla vyřízená za 10minut i s čekáním v čekárně, za to jsem ale odešla s naprosto špatnou diagnózou.. Ještě že jsem pak mohla jít za paní doktorkou Šidlovou!

Dobrý den,no tak k paní doktorce jsem naštěstí mockrát jít nemusela ale když jsem u ní byla s angínou tak nejen,že vám je špatně a musíte se objednat třeba až na druhý nebo třetí den což když jdete k jinému lékaři tak tam k němu jdete ve chvíli kdy vám je zle a né až když si nakoupíte léky sami v lékárně abyste to do dalšího dne než má paní doktorka volno vůbec přežili,což se paní doktorce hodí a vlastně s tím i počíta,protože se vás dokonce zepta co na to už berete a když řeknete nic tak se ještě diví,že jste se nejdřív měli zkusit vyléčit sami a pak jít za ní...no nicméně na moji angínu a horečky mi řekla,že mám cumlat holsky a pít teplý čaj!!!Takže to ve mě vyvolává pocit,že obvodního lékaře může dělat bohužel každý!

Chodila jsem k ní do té doby ,než jsem se odstěhovala.Byla velice hodná a vzdělaná, což u druhých lékařů nenacházím.Moc ji za to děkuji. D.V.

Tato lékařka mi řekla, že dokud mi neslezou vlasy, tak mne nepošle na endokrinologii.

Velmi kvalitní lékařka, která mluví s pacientem jako rovný s rovným. Nevyměnil jsem ani když jsem musel daleko dojíždět. Mám nejvyšší možnou důvěru v její léčbu.

Profesionál,,,