Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

To, že má paní doktorka i sestrička neskutečně vlídný, milý a profesionální přístup musím zmínit jako první věc. Následně mě neskutečně potěšilo, že dle mého názoru jsem ,,obtěžoval" možná z banalitou, ale paní doktorka to vzala tak, že prevence a případné předcházení problému je lepší než čekat a začala konat. Udělala několik vyšetření a na další mě i poslala a musím uznat, že jsem prostě spokojen. Kéž by bylo takových lékarů s tak profesionálním přístupem víc a ne těmi se slovy - nedokážete to popsat...hmm..nic vás nebolí....hmmm..tak běžte domů a přijďte až na tom budete špatně . ( ps: nejsem hypochondr a chodím k lékaři reálně 1x ročně - díky bohu:) )

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Parádní! Moc oběma děkuji za skvělý přístup hlavně k mému pětiletému prckovi! Paní doktorka se sestřičkou tvoří perfektní tým, jsou milé, vstřícné a velmi profesionální! Děkuji!

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Pani dotorka Seigova i jeji sestricka jsou skvely tym. Pecliva pece - pani doktorka je velmi svedomita, vzdy mi pomohla, nezanedba zadny detail a snazi se resit veci v souvislostech. Moc rada k ni chodim, vim, ze se muzu spolehnout.

Paní doktorka Seigová je velmi milá, jemná a sympatická.Více takových lékařů. Byla jsem velmi,velmi spokojena s ošetřením.

S vyšetřením u této lékařky jsem byla velmi spokojena, byla příjemná a pečlivá, nezanedbala ani anamnézu. Bohužel stinnou stránkou bylo téměř 2 hodinové čekání na vyšetření, organizačně by to snad mohlo jít zvládnout o něco lépe. Přesto vlastnímu průběhu vyšetření nelze nic vytknout.