Adresa

Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

To, že má paní doktorka i sestrička neskutečně vlídný, milý a profesionální přístup musím zmínit jako první věc. Následně mě neskutečně potěšilo, že dle mého názoru jsem ,,obtěžoval" možná z banalitou, ale paní doktorka to vzala tak, že prevence a případné předcházení problému je lepší než čekat a začala konat. Udělala několik vyšetření a na další mě i poslala a musím uznat, že jsem prostě spokojen. Kéž by bylo takových lékarů s tak profesionálním přístupem víc a ne těmi se slovy - nedokážete to popsat...hmm..nic vás nebolí....hmmm..tak běžte domů a přijďte až na tom budete špatně . ( ps: nejsem hypochondr a chodím k lékaři reálně 1x ročně - díky bohu:) )

J
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Parádní! Moc oběma děkuji za skvělý přístup hlavně k mému pětiletému prckovi! Paní doktorka se sestřičkou tvoří perfektní tým, jsou milé, vstřícné a velmi profesionální! Děkuji!

J

Názor přidán dne 10.05.22 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Z
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Pani dotorka Seigova i jeji sestricka jsou skvely tym. Pecliva pece - pani doktorka je velmi svedomita, vzdy mi pomohla, nezanedba zadny detail a snazi se resit veci v souvislostech. Moc rada k ni chodim, vim, ze se muzu spolehnout.

G
Ověřeny pacient

Paní doktorka Seigová je velmi milá, jemná a sympatická.Více takových lékařů. Byla jsem velmi,velmi spokojena s ošetřením.

M
Ověřeny pacient

S vyšetřením u této lékařky jsem byla velmi spokojena, byla příjemná a pečlivá, nezanedbala ani anamnézu. Bohužel stinnou stránkou bylo téměř 2 hodinové čekání na vyšetření, organizačně by to snad mohlo jít zvládnout o něco lépe. Přesto vlastnímu průběhu vyšetření nelze nic vytknout.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti