Všeobecná zdravotní pojišťovna

Naprosto příšerný jednání s pacienty ! Přez hodinu mě nechala čekat v čekárně, vzala všechny co přišli až po mě a když jsem na sebe upozornil, tak se straně divila, že už tam čekám tak dlouho a ptala se, kde bydlím, přitom jsem dával kartičku pojištěnce sestře hned při prichodu. Navíc měla plno času se vykecávat s kamarádkou, která tam za ni přišla. Bohužel já tolik času jako paní doktorka nemam a musel jsem odejít bez ošetření a objednat se jinam. Nedoporučuji!

MUDr. Zítková bysi měla udělat pořádek v čekárně dnes jsme tam čekali hodinu a půl kartu jsme jí dali a po hodině a půl když už mě předběhli všichni pacienti co přišli až po mě mi řekla, že musím být objednaná. Toto jednání mi přijde neúnosné. Už nikdy víc !

Š

MUDr. Zítková je dle mého výborná lékařka s možná trochu drsnějšími způsoby, ale zvláštní pozornost dle mého zasluhuje její sestra Irena Kolínská. Ta je velmi arogantní, povýšená a neschopná. Práce sestry ji evidentně nebaví a pacietni jí jsou na obtíž. Pouze parazituje na kvalitní práci MUDr. Zítkové. Ta ji trpí buď z čistého samaritánství nebo by s normální sestrou měla příliš plnou ordinaci.

Vynikající lékařka, milá a vstřícná, vřelá svým přístupem, opravdu moc mi pomohla, také čekání v ordinaci nikdy nebylo příliš dlouhé (pravděpodobně to je věc náhody, kolik se sejde v danou dobu lidí). Rozhodně paní doktorku plně doporučuji.

Výborná paní doktorka, s profesionálním a citlivým přístupem. Chodím k ní už řadu let a jsem naprosto spokojená, nemám vůbec nic, co bych vytknula. Trpím vrozeným atopickým ekzémem a psoriázou, a ačkoli jsou obě onemocnění chronická, mám mnohem mírnější příznaky, výrazně delší klidová období nemoci a cítím se nesrovnatelně lépe než po léčbě u mého předchozího lékaře. Paní doktorka mi také letos v létě vypalovala 9 bradavic na chodidlech nohou, které se mi objevily po návštěvě bazénu, a ani zde nemám nic, co bych mohla vytknout. Vypalování bradavic dusíkem samozřejmě bolí a je to nepříjemný zákrok, ale je to nejúčinnější způsob jejich odstranění: v mém případě stačila jedna návštěva, a po bradavicích nebylo ani stopy. Paní doktorku vřele doporučuji a jen upozorňuji, že někdy se v ordinaci déle čeká, což je ale běžná praxe i u řady jiných lékařů.

C

tragédie. šel jsem na kontrolu (po řezání mateř. znamének) a ta spočívala v tom, že se mě zeptala, jestli "je všechno dobrý", jinak se na to ani nepodívala. když jsem pak chtěl nechat odstranit bradavice na krku, vysmála se mi, že prej jestli jsem manekýn nebo tak něco. no a poslala mě pryč, že na to nemá čas, že bude mít dovolenou, že to se dělá jen v nějakým ročním období a nevím co všechno. hlavně, že nezapomněla vybrat 30 korun za tento 3 minutový rozhovor.

Paní doktorka, jako by neměla city... Mně vypalovala bradavice 7 vedle sebe na noze.... já jako člověk s velmi citlivou kůži jsem se se značně zaťatými zuby držel ale v ten moment, jak se na mě paní doktorka podívala ještě více přitlačila, až tak, že zlomila tu tičku na které je vata s dusíkem Je mi velmi nesympatická...

Vyelmi příjemná lékařka s lidským přístupem, vždy mi pomohla.

Vynikající lékařka s lidským přístupem, hodně mi pomohla, po tristních zkušenostech s jinými lékaři konečně vidím výrazné zlepšení svého atopického ekzému i dalších dlouholetých kožních obtíží, kterých jsem se zbavil až s její pomocí. Jen do čekárny je dobré vzít si knížku nebo časopis na ukrácení dlouhé chvíle, může být plno. Čekání se mi však plně vyplatilo. Plně doporučuji a jsem nesmírně spokojen.

Vyborny pristup a dobra kozni lekarka.