Praktický lékař pro děti a dorost
Nedašovská 376, Praha

Pani doktorka je prijemna, jen velmi znervozni, kdyz ji zacne v ordinaci brecet male dite. Dvoumesicnimu diteti tezko vysvetlim, ze ted se nebreci. S detmi to asi docela umi, jen jsem docela vydesene koukala, jakou polohu ditete nam doporucila na odrihavani. Protoze jsem prvorodicka, byla jsem v ordinaci casteji, mozna zbytecne nekdy plasim, ale clovek nikdy nevi.. tak radeji zajde. To si pak clovek vyslechne neco o selskem rozumu. Nelibila se mi jeji metoda, kdy mi dcera za mesic pribrala udajne malo (400 g), tak ze pry mam malo mleka a hned jsem mela nasadit dokrm. Diky bohu za laktacni poradkyni, ktera nam pomohla a umele mleko nebylo treba. Kdyz jsem to o mesic pozdeji rikala, ze neprikrmujeme, tak se na me podivala tak, jako ze jsem zpochybnila jeji metody... chodime k ni dal, uvidime, jak v budoucnu...

K paní doktorce jsem chodila celé své dětství až do dospělosti. Vzpomínám na ní jako na starostlivou, milou a přátelskou osobu s dobrými léčebnými metodami. Nestalo se mi, že by její léčba byla špatně naordinována, naopak tenhle praktik i léčil, což se ne o všech bohužel dá říci a v případě potřeby speciálních vyšetření mě vždy odkázala na odborníky, kteří pomohli. Děkuji paní doktorko, ráda na Vás vzpomínám!! Škoda jen, že vyměnila sestru, to jsem nevěděla. Současnou hodnotit nemohu ale ta předtím byla fajn.

Sestra katastrofa,měla by dělat nikde jinde ne s dětmi.Paní doktorka nám zanedbala nemoc,dcera má stoho následky,už nikdy.

Mám malou dvouměsíční holčičku. Výběr dětské lékařky byl pro mě hodně důležitý, protože jakožto provorodička se furt na něco ptám a v hodně věcech tápu. Paní doktorka mi vždy velmi ochotně poradí, pomůže. Když měla malá problém, ze kterého by eventuelně mohlo něco být, ihned nás poslala na vyšetření do Motola. Líbí se mi, že se snaží prvně léčit ,,nechemicky,,. Co se týče očkování, neřekla bych, že nechce očkovat, naopak. Dneska dostala dcera první hexu a už se domlouváme i na doplňkových očkováních, s čímž velmi ráda pomůže a vysvětlí. Sestra je sice ,,rázná,, ale velmi příjemná. Mám na doktory velké nároky, zejména na pediatra a gynekologa. Rozhodně paní doktorku Slepičkovou doporučuji, stejně jako pana Dr. Koubu na gynekologii, který sedí o patro výš!!! .. u pediatra je podle mě velmi důležitá profesionalita, to ano, ale zejména ochota spolupracovat s rodiči a vše dokola vysvětlovat - to paní doktorka a i sestřička dělají.

K paní doktorce jsem začala chodit s dcerou, která měla zdravotní komplikace hned po porodu. Chodím k ní skoro čtaři roky, nyní už i se synem. Setkávám se u ní vždy s naprosto profesionálním jednáním, velkou ochotou problémy řešit, s dětmi si velmi rozumí a bez problémů nám napsala i lázně pro dceru. Sestra se někomu možná může zdát ráznější, ale jen díky tomu si dokáže udržet v ordinaci pořádek a já vím, že když jdu se synem do poradny v 11.45, že mě také v tuto hodinu vezmou! Těžko se jí divit, že se rozčiluje, když jí do poradny pro novorozená miminka přijde někdo s nemocným dítětem.. Já za sebe i své děti paní doktorku rozhodně můžu doporučit a tímto i poděkovat za dosavadní 100% péči.

K paní doktorce chodím se svými dvěma dětmi a jsem velice spokojená. Dcera byla jako miminko dlouhodobě nemocná, paní doktorka neváhala a posílala nás ke kapacitám do motolské nemocnice. Je vždy na telefonu a neváhá mne sama kontaktovat s výsledky vyšetření. Při jakémkoliv problému ihned posílá ke specialistovi. Je milá a pečlivá. Sestra je rázná, ale rozhodně ne neslušná. S dětmi to umí, umí ocenit jakoukoliv snahu dítěte byť žádnou neprojeví a odmění je obrázkem. Ono vzhledem k urputnosti některých matek je povaha sestry na místě. Já dávám za jedna a doporučuji.

U paní doktorky je to jak na houpačce, jednou se opravdu snaží pak se mi zase zdá její přístup laxní. Jednat s dětmi moc neumí. Kapitola pro sebe je dominantní nepříjemná sestra, která si nebere servítky a nevidí si do pusy. K dětem je hodně nepříjemná a doktorka je zdá se pod jejím tlakem.

Od MUDr. Slepičkové jsme odešli a je to "nebe a dudy". Paní doktorka nekomunikovala, oběžovalo ji, když jsem se ptala na to, jaké zdravotní problémy moje dítě má a proč zvolila konkrétní léčbu. Odklad očkování jsem raděj projednávala s lékaři naší zdravotní pojišťovny, kteří nabídli řešení a způsob, jak to nahlásit pojišťovně. Paní doktorku to rozčililo, že prý není od úřadování a nevyhověla nám. Sestra je hulvát, nevidí si do pusy, její poznámky o dětech jsou nemístné... tato paní by měla změnit rezort.

jsme velice spokojení s paní doktorkou.

tato doktorka je velmi dobrá protože umí komunikovat jak s dětmi tak i s dospělími ale někdy se i splete to se může splétst každý.Tak zatím s těch doktorek co jsem měla byla paní Daniela Slepičková nejlepší.