Daniela Sečkařová, gynekolog Ostrava

Vratimovská 689, Ostrava
Praktický lékař gynekolog

Názory

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Napsala jsem jen jednou recenzi na lékaře, nyní musím ale opět, protože bych chtěla paní doktorce moc poděkovat. Cca 4 nebo 5 let trpím na cysty, vždy když jsem přišla k jiným lékařům s bolestí a že jsem chodila často, tak jsem slyšela jediné a to že mám volnou tekutinu, asi praskla cysta... Ale já cítila že je prostě něco špatně - Nakonec jsem skončila 2x v nemocnici, jednou s vážným stavem a krvácením do břicha. Lékaře jsem změnila, a nechala si napsat od paní doktorky antikoncepci a vše bylo až na malé výjimky v pořádku. Nyní po vysazení (snaha o dítě) se problém opět objevil, ale paní doktorka se to snaží řešit i když cysty moc řešení nemaj, ale zkontrolovala mě, udělala odběry, za pár dní opět kontrola a za týden mám zase volat. Moc si vážím péče paní doktorky a toho že mě neodbyla po první prohlídce, jak jsem byla zvyklá s tím že se nedá nic dělat. (Já si připadala, že maj pocit že si snad vymýšlím). Moc Vám děkuji! Také bych ještě chtěla pochválit paní sestřičku, která je moc hodná a milá. Přeji oběma ať se mají moc dobře. Zuzana Compteová

Paní doktorka je vynikající doktorkou , dukladná ,trpělivá ,uspěšné vyléči , poradí , prostě po všech stránkách naprosto profesionální doktorka odbornice. Chodím k ní už léta a moc si vážím toho že jí mám .

S paní Dr. jsem byla vždy spokojená, nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Na dotazy a problémy vždy ochotně poradila a pomohla, má skvělý přístup a vždy dobrou náladu. Na kontroly chodím pravidelně. Věřím ji a její dlouholeté praxi také. !
Jistě bych takovou situací byla také velmi zarmoucena, ovšem podle všeho postupovala tak, jak má, tak jako u všech svých pacientek rovnocenně. Chyba mohla být úplně někde jinde (myslím tím, třeba na místě,kde jsou prováděny rozbory takovýchto stěrů).

Zarmoucené rodiny je mi upřímně líto a přesto, že je to nějaký ten rok, tak přeji upřímnou soustrast!

Výborná, profesionální přístup, zodpovědná. Naprostao bez výhrad.

...KDYŽ JE TO TAK JASNÉ "ZANEDBANOU PÉČI" TAK JAK JE MOŽNÉ, ŽE NIKOMU JASNÉ TOTO NEBYLO, TAK PODLE TOHO A DLE VÁS JSOU VŠICHNI HLOUPÍ A OMEZENÍ, VČETNĚ JUSTICE!!! VY JSTE TAKÉ PSAL, ŽE VÍTE, ŽE KONTROLY NEPROBÍHAJÍ JAK MAJÍ, JÁ ZAPOMNĚLA, ŽE K NÍ DOCHÁZÍTE OSOBNĚ A TUDÍŽ VÍTE, ŽE TO TAK JE! NENÍ TOHLE DIVNÉ? NEBUDU TADY NIKOHO OBHAJOVAT, ŘEKLA JSEM SLOVA, ŽE VYHASNUL ŽIVOT A VŠEM JE TO JISTĚ LÍTO, ALE PROČ TEDA V TÉTO KAUZI NIKDO NEUDĚLAL NIC? JÁ DOCHÁZÍM K DR. PRAVIDELNĚ, PORODILA JSEM MIMINKO A JSEM RÁDA ZA TU PÉČI, KTEROU JSEM TAM NAŠLA. NEZNÁM DOKTORKU OSOBNĚJI, ALE JEJÍ PŘÍSTUP MNĚ OPRAVDU PŘEKVAPIL VELMI MILE. JE JISTÉ TO, ŽE SE MŮŽE COKOLIV STÁT, KAŽDÝ MŮŽE CHYBOVAT VE SVÉ PRÁCI, SE ŽIVOTEM JE TO TROŠKU HORŠÍ, PROTOŽE SI VŠICHNI MYSLÍME, ŽE TO MĚLI UDĚLAT DR. LÉPE A TUDÍŽ VŽDY BUDEME HLEDAT NĚJAKÉ TY CHYBY. NEVÍM ZDALI JE TO "PRAVDA", PROČ JSTE TEDY NEMĚL ÚSPĚCH U SOUDU KDYŽ TO JE TAK JASNÉ??? ZAMYSLETE SE A ZKUSTE NAJÍT TEDA ŘEŠENÍ KDYŽ JE VŠE TAK JAK UVÁDÍTE. NEŘÍKEJTE, ŽE NAŠE JUSTICE A DOKTOŘI, KTEŘÍ DĚLAJÍ POSUDKY JSOU ROVNĚŽ K NIČEMU? ...ASI VY NEJLÉPE VŠECHNO ZNÁTE! NAPSALA JSEM "PRUDIČ", PROTOŽE TADY SE HODNOTÍ LÉKAŘ A NENÍ TO KORESPONDENCE LÉKAŘI!!! NEVÍM ZDALI VY MŮŽETE HODNOTIT LÉKAŘE KDYŽ K NĚMU NECHODÍTE OSOBNĚ, I KDYŽ PRÁVO NA VLASTNÍ NÁZOR MÁ KAŽDÝ!!! NENAPSALA JSEM NIC CO BY NEBYLA PRAVDA, S PANÍ DOKTORKOU JSEM SPOKOJENÁ, NEMĚNILA BYCH. ...TAKÉ ZÁLEŽÍ POKUD VÍTE, ZDALI PACIENTKA CHODÍ PRAVIDELNĚ NA KONTROLY JAK MÁ, NE, ŽE SE OBJEVÍ JEDNOU ZA ČAS, PROTOŽE RIZIKO JE TADY VŽDY. VŠICHNI MÁME OBAVY O NAŠE ZDRAVÍ!! V DNEŠNÍ STÍŽENÝCH PODMÍNKÁCH (VNĚJŠÍ FAKTORY, ALE I TY VNITŘNÍ, GENETICKÉ PREDISPOZICE, APOD.).

Paní doktorku navštěvuji několik let a vždy jsem byla spokojená.Její přístup je vždy milý a laskavý totéž můžu řict o sestříčce.Můžu jen doporučit.

K paní MUDr. Sečkařové chodím 20 let velmi dobrá lékařka vždy usměvavá
a s liským přístupem k pacientovi. Přivedla jsem k ní i dv dcery, které
jsou již dnes maminkami a jsme s péčí paní doktorky spokojené.
Přeji paní doktoce jen spokjené pacienty. Milada Patkolová

super

Velmi vlídné a milé jednání s pacientkami!

Paní doktorku navštěvuji již 20 let. Je jednak vynikajícím odborníkem, ale co je pro mne velmi důležité je její lidský přístup k pacientům! Nikdy jsem se za celá léta nesetkala s jedinou negativní zkušeností. Její profesionalita a přístup by měl být VZOREM pro všechny lékaře, obzvláště v dnešní době, kdy se setkáváme stále častěji se špatným přístupem, arogancí, nezájmem a neschopností. Paní doktorku jsem doporučila hodně známým a všichni zastávají stejný názor, snad se také vyjádří.